Makeup

Najlepšie bylinné balzamy na pery - naše top 10 tipov

Najlepšie bylinné balzamy na pery - naše top 10 tipov

Tam je niečo o balzamy na pery - neviem jedinú dievča, ktorá nepoužíva jeden. Použitie balzam na pery, je najlepší spôsob, ako odolné proti poveternostným vplyvom vaše pery. Tenšie než akékoľvek iné oblasti tváre, pery sú prakticky bezbranní proti drobné zmeny vo vetre, teploty a sucha -, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť a starostlivosť. Tu je miesto, kde balzam na pery prichádza do nášho rescue.They nielen živiť, chrániť a liečiť suché a popraskané pery, ale tiež pridať krásny lesk a lesk na to.

Top 10 Bylinné balzamy na pery:

V Indii, je trh zaplavený mnohých balzamy na pery, ktoré patria do rôznych značiek. Niektoré z nich sú sfarbené, zatiaľ čo niektoré nie sú. Niektoré dať upokojujúci účinok, zatiaľ čo iní vyhlasujú, aby pery pružnejšie a pružná. Ale najlepšie balzamy na pery sú tie, ktoré majú rastlinný alebo prírodného organického pôvodu. Tu je zoznam 10 najlepších bylinných balzamov na pery, ktoré sú k dispozícii v Indii.

1. Lotus herbára balzam na pery:

Kúpiť Lotus herbára Balzam Pre ₹ 230.00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-lip-balm

Lotus herbára je India je predná prírodný kozmetická spoločnosť, ktorá ponúka celý rad viac ako 250 produktov pre retailové a profesionálne markets.The balzam na pery od tejto značky má vysoko účinnú formulu hydratačné, ktorý pomáha opraviť suché, popraskané a popraskané pery a zároveň ich chráni pred chladné, suché vetry, čo z nich vyzerajú zdravšie a hladšie. Tento balzam na pery je rozhodne potrebné mať produkt, ak hľadáte niečo, čo je prirodzené a dáva potravu do úst vy.

load...

Varianty: jahody, pomaranč, malina a Fruity Fusion

2. Himalaya Herbals Prírodné intenzívny balzam na pery:

Kúpiť Himalaya Herbals Prírodné intenzívny balzam na pery Pre ₹ 4,281.30 @ www.amazon.in/himalaya-herbals-natural-intensive-lip-balm

Himalaya je jedným z najlepších a najdôveryhodnejších značiek v Indii, ktorá ponúka pestrú škálu rastlinných produktov. Himalaya prirodzená Intensive Lip Balmheals boľavé a popraskané pery, a to najmä v zimnom months.A jedinečnej bylinné formulácie, ktorá poskytuje intenzívnu starostlivosť a ochranu po celý deň. Ak hľadáte pre rozpočet príjemný balzam na pery, ktorý robí skvelú prácu pri ochrane a hojenie vaše pery, skúste toto.

load...

3. Shahnaz Husajn je Shashine balzam na pery:

Kúpiť Shahnaz Husajn je Shashine balzam na pery Pre ₹ 4,006.60 @ www.amazon.in/shahnaz-husain's-shashine-lip-balm

Shahnaz Hussain, tento názov a značka nie je cudzie nikomu v Indii, kto má záujem v oblasti make-upu a krásy. Tento balzam na pery obsahuje prírodné látky, ktoré sľubuje, že vaše pery naozaj mäkké a zabránilo vysychaniu. Jeho ľahké a nemastné funkcia môže len robiť to vaše každodenné vec!

Varianty: Cherry a Orange:

4. Vaada herbára balzam na pery:

Buy Vaada herbára Balzam Pre ₹ 137.00 @ www.amazon.in/vaadi-herbals-lip-balm

Jedná sa o najlacnejší peru k dispozícii v Indii balzamy. V tejto špiny nízku cenu, ich účinnosť je niečo, čo sa skutočne obdivoval! Lahôdkou pre vaše pery, rovnako ako vaše chuťové poháriky. Táto skvele efektívna nourisher kože, spolu so svojou jedinečnou chuť je viazaný, aby sa vaše pery mäkké a supple.This je úplne hodnotu za peniaze výrobok, ktorý všetky ženy by nemali chýbať.

Varianty: Čučoriedka, liči, mäta, pomaranč a jahody

5. Himalaya herbára Natural Sun Protection Balzam:

Himalaya je Natural Sun Protection Balzam je špeciálne vyvinutý za použitia rastlinných olejov a prirodzenú fyzickú ochranu proti slnečnému žiareniu, aby vyživujú, hydratujú a chránia vaše pery od kruté UVA a UVB žiarenia. Ak váš drahý balzam postráda vlastnosti opaľovací potom prepnúť do tejto rozpočtovej priateľskej jeden pretože pochádza z Indie najdôveryhodnejší značky drogérií.

6. Khadi bylinný balzam na pery:

Kúpiť Khadi bylinný balzam na pery Pre ₹ 118,00 @ www.amazon.in/khadi-herbal-lip-balm

Značka Khadi je jedným z popredných Indie výrobcu bylinných produktov. Ret balzam z khadi nie je len prosté chemických látok, parabénov a ďalších škodlivých zložiek, ale tiež funguje ako dobrý rtu štítu. To robí pery mäkké a moisturizesd, zatiaľ čo v rovnakom čase to je ľahký a nemastný, takže je ideálny pre leta taky!

Varianty: liči, melón, kivi, čokoláda, broskýň a Grapefruit

7. Nyah balzam na pery:

Kúpiť Nyah balzam na pery Pre ₹ 160.00 @ www.amazon.in/nyah-lip-balm

Nyah bola známa pre svoje kozmetické výrobky, ktoré sa pýši byť ručne s bylinkami. Tento cenovo dostupný, sladké a mierne ochutnal balzam na pery z Nyah chráni a hydratuje pery dokonale. To tiež obsahuje vitamín E, ktorý pomáha udržať vlhkosť zo svojich pier, ktoré im bránia vysychaniu. Ísť na tento balzam na pery, ak hľadáte niečo, čo je úplne prirodzené a má sladkú chuť vás.

Varianty: Horká čokoláda, melón a hrozno

8. Tvam balzam na pery:

Kúpiť tvam balzam na pery Pre ₹ 395.00 @ www.amazon.in/tvam-lip-balm

Tvam je starostlivosť o pleť spoločnosť, produkt na báze, ktorá vám prináša výhody prírody. Má prémiovej kvality, balzamy na pery v lahodnej ovocnej chuti, ktoré pomáhajú pri vytváraní vaše pery mimoriadne jemnú a vláčnu. Choď na tvam balzamy na pery, ak ste radi, že ovocná vôňa vo svojej ješitnosti.

Varianty: jahoda, pomaranč a grapefruit

9. Prírody esencie balzam na pery:

Kúpiť Nature esencie balzam na pery Pre ₹ 1,899.00 @ www.amazon.in/nature's-essence-lip-balm

Tieto báječný balzamy na pery od prírody Essence sú naozaj vrecká priateľský. Starajú a chrániť vaše pery a udržať si ju jemnú a hladkú. Vytrvalosť je dosť dobrý, aby chrániť vaše pery pred vysychaním po celý deň.

Varianty: vanilka a čokoláda

10. SOS Bio balzam na pery:

SOS balzamy na pery sú vyrobené z čistého včelieho vosku, ktorý utesňuje liečivé vlastnosti balzam na pery. Sú cenovo dostupné a navyše opustiť vaše pery dieťa mäkké a zdravý vzhľad.

Varianty: Mäta, Cedar, a vanilka

Takže, čo ešte čakáte? Go chytiť svoj obľúbený balzam na pery a dať svojim perám nejaký ochranný výživu. Vaše pery si to zaslúži - si to zaslúži!

Myslíte si, používať balzamy na pery pravidelne? Čo je vaša obľúbená značka a chuť? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie.

load...