Makeup

Najlepšie Bronzery k dispozícii - naše top 10

Najlepšie Bronzery k dispozícii - naše top 10

Vo svete make-upu, bronzery majú osobitné miesto. Sú multi tasking z kontúr tváre vniesť krásne svetlo; bronzery sú favoritmi všetkých vizážistov. Tu sme sa zoznamom prvej desiatke bronzery ľahko dostupné v Indii a tie, ktoré nie sú dostupné v obchodoch možno ľahko nájsť online.

Najobľúbenejším bronzer v Indii

1. Lakmat Absolute Sun Kissed Bronzer:

Kúpiť Lakmat Absolute Sun Kissed Bronzer @ www.amazon.in/lakme-absolute-sun-kissed-bronzer

Priekopníkom v make-up priemyslu, Lakmat má krásny bronzer v jeho mačička. The Sun Kissed bronzer je miloval produktov - je to hospodárne, dermatologicky testované a má vitamín E taky. Je hladká a pigmentácie je mäkký, ale jediná výčitka je, že to trvá len tri hodiny. Zanecháva veľmi zdravo vyzerajúce farbu na koži, ak sú použité s veľkou nadýchané štetcom.

load...

2. Oriflame Giordani Gold Samoopaľovacie tvár Perly:

Švédska spoločnosť Oriflame má tieto perly, ktoré sú z piatich farebných odtieňov. Takže je možné kombinovať farby, nastaviť intenzitu a prispôsobiť farby. Prejdením perly je dobrý nápad! Jediným problémom je, že sú zle pigmentované. Je potrebných mnoho biť na farby, ktoré majú byť vidieť.

3. Maybelline Dream Mousse Bronzer:

Kúpiť Maybelline Dream bronzer Pre ₹ 4,446.00 @ www.amazon.in/maybelline-dream-bronzer

Maybelline je favoritom každého, vzhľadom k jeho ekonomickej ceny, sakramentsky dobrá kvalita a kolekcie výrobkov, počnúc výrobky každodenné použitie s tými, ktoré môžu byť použité pri príležitostiach. Maybelline Dream Mousse Bronzer je populárny kozmetický a ten, ktorý je blúznil o! Textúra je hladký a to zmesou ľahko dáva teplý, jemný lesk. To dáva zdravý povrch pokožky a robí vyzerať dokonale. Je dobre pigmentované a zostáva pre niektoré dobré hodín pred miznú.

load...

4. Lakmat Gold Dust Shimmer Bronzer:

Buy Lakmat Gold Dust Shimmer Bronzer @ www.amazon.in/lakme-gold-dust-shimmer-bronzer

Ďalší skvelý produkt z Lakmat, Gold Dust Shimmer bronzer je veľa medializované bronzer v Indii. To má tri odtiene bronzer v ňom, čo je prínosom ako požadované bronzer odtieň môže byť rozšírená pomocou niektorého z požadovaných odtieňov. Pigmentácia nie je príliš veľký, ale to nie je príliš chudobná jeden. To dáva preč dobré samoopaľovací účinok, keď udrel cez niekoľkokrát. Má veľa lesk v ňom, tak to by mala byť použitá múdro byť - nechcete vyzerať ako žiariace disco guľa!

5. MAC Rafinovaný Golden Bronzing Powder:

Kúpiť MAC Golden Bronzing Powder Pre ₹ 5,042.67 @ www.amazon.in/mac-golden-bronzing-powder

Dôvera MAC prísť s rozprávkovou samoopaľovací prášku. Rafinovaný Golden je veľmi univerzálny odtieň, ktorý bude dobre vyhovovať indickej kože. Má veľmi jemný lesk, ktorý je zmiešaný v produkte, takže nie je potrebné sa obávať ísť cez vrchol. To dáva teplý a zdravý lesk na koži a robí jeden vyzerať jemný opálený a nádherné. Zostáva dobrých päť hodín a nedostane upečený na koži. To je bezpochyby najlepší bronzer na trhu. Je to koniec koncov MAC!

6. Bourjois Bronzing Primer:

To je najkrajšie hrniec bronzer s krémovou a vlhké konzistencia - niečo ako šľahačka. Je zmesou a doslova zmizne do kože ako sen dáva fantastické žiara na koži. Vonia lahodné a obsahuje kakaové výťažky a pomarančových kvetov elixír pre hydratáciu.

7. Body Shop Honey Bronzing Powder:

Kúpiť Honey samoopaľovacie prášok na prípravu ₹ 2,313.14 @ www.amazon.in/honey-bronzing-powder

Ako unikátny je tento box roztomilosť? Med hrebeň ako štruktúra funguje ako kúzlo v samoopaľovací oddelení taky. Je veľmi jemné a pigmentované dobre a má vynikajúcu výdrž. Existuje mnoho odtieňov na výber, takže môžete ľahko nájsť odtieň, ktorý zodpovedá vašej pleti. Odtieň na obrázku je 02 Fair Matte.

8. Estee Lauder Bronze Goddess Prášok:

Kúpiť Estee Lauder Bronze Goddess prášok na prípravu ₹ 8,199.00 @ www.amazon.in/estee-lauder-bronze-goddess-powder

Tento bronzer je blúznil o medzinárodnej bloggerov a vizážistov podobne. Prášok Bronze Goddess prichádza v niektorých krásnych odtieňoch a je určite skvelé, keď výdrž záležitosťou. Je dobre pigmentované a super tiež v pohode. Je matný bronzer. Bronzer na obrázku je v tieni, hlboko '.

9. NARS Laguna Bronzing Powder:

Kúpiť NARS Laguna samoopaľovacie prášok na prípravu ₹ 4,239.01 @ www.amazon.in/nars-laguna-bronzing-powder

To je ocenený bronzer a ktorá by mala ukázať, ako úžasné to je. Laguna je báječný odtieň, ktorý dodáva teplo na koži a robí to vyzerať vláčnu a zdravé.

10. Chanel Soleil Tan De Chanel:

Kúpiť Chanel Soleil Tan De Chanel Pre ₹ 4,551.75 @ www.amazon.in/chanel-soleil-tan-de-chanel

Ukončenie zoznam s elegantnou Chanel, môžete si pomôcť, ale oplývala nad tým, ako rozkošný hrniec je. Byť krém bronzer, zostane po dlhú dobu a je silne pigmentovaná. To zapadá do pokožky a zostane na mieste dáva pokožke báječný lesk.

Dúfam, že sa bude snažiť tieto bronzery. Nezabudnite nám strieľať komentár.

load...