Makeup

Nail art tutorial

Nail art tutorial

Klince sú kovové zdobenie, ktoré sú veľmi v móde tento rok či už sa jedná o oblečenie, tašky, topánky a dokonca aj na nechty. Prichádzajú v mnohých tvaroch, farbách a veľkostiach a môžu byť prilepené na vaše nechty pomocou kryciu vrstvu.

Hoci dostupnosť je otázka, ako je možné nájsť na internete ľahko dostupné na eBay alebo Bornpretty obchode. Prichádzajú v kolesách, ktoré majú 10 - 12 rôznych tvarov, farieb a tvarov výstupkov, alebo si ich môžete zakúpiť samostatne v balení po 144 kusoch alebo viac balení. Bicykel má zmiešané tvary stojí okolo Rs 250.

Nižšie je uvedený základný návod, ako používať gombíky na nail art, ktorý vám poskytne predstavu o tom, ako sa môžete s ním pracovať a držať ho na nechty:

load...

Potrebné veci:

  • Akýkoľvek lak na nechty (ja používam Sally Hansen Xtreme opotrebenie, skutočný Teal)
  • Svorníky (ja používam Zlatý prsteň svorníky pre tento manikúra)
  • Vrchný náter
  • Podkladový lak
  • Oranžová palicu

Ak sa vám páči, môžete držať tieto svorníky s nechtového lepidla taky.

Klince Nail Art Cvičenie:

Krok 1:

Prvý prípravka nechty uplatnením Basecoat a potom naneste základnú farbu.

Krok 2:

Teraz sa si svoje gombíky a naneste trochu vrchný lak na nerovnom palete alebo fóliou papiera.

Krok 3:

Ponorte Špička svoju oranžovú tyčinku vo vrchnej vrstve a potom vybrať čap z jeho kolesá, ako je znázornené na nasledujúcich obrázkoch.

Krok 4:

Teraz dal tento čap na klinec. Ak je vaše nechty už suchá, potom môžete pridať zvrchníky pred pridaním svorníka do nechtu, alebo ak chcete pridať tento pomocou nechty lepidlo, potom ho aplikovať na zadnej strane čape a udržať to na klinec.

load...

Krok 5:

Pre vytvorenie rovnaký vzhľad ako ja, budete musieť pridať ešte jeden čap na necht alebo ak dĺžka klinca je dlhší, podľa toho pridať ďalšie čapy.

Krok 6:

Opakujte vyššie uvedené kroky pri všetkých nechtov a pridajte hornú vrstvu veľkoryso. Povoliť vrchný náter na suché a tie sú dobré ísť.

Konečný Manikúra vzhľad:

Ostatné Vzhľad:

Môžete vytvoriť tento pohľad tým, že oranžový a ružový gradientu a potom sa pridá štvorcový kolík ich nalepení v polohe diamantu:

Tento vzhľad je vytvorený tým, že maľuje nechty sivý a pridaním striebornej guľaté kolíky.

Tieto klince sú skvelé pre vytvorenie punku štýlu nechty a výdrž takýchto kolíky, nechty (ak je pridané dokonale) je skvelý.

Dúfam, že všetci radi tento výukový program. Do podeliť o svoje názory.

load...