Makeup

Nádherný svadobný make-up Gujarati - tutorial krok za krokom s obrázkami

Nádherný svadobný make-up Gujarati - tutorial krok za krokom s obrázkami

Manželstvo je život meniace udalosť. Ale to, čo väčšina žien plánovať nie je eufória, ale príležitosť. Svadobné sen je to, čo všetky ženy túžia po. A prečo nie? Každá žena si zaslúži vyzerať čo najlepšie na tejto zvláštne príležitosti. To je deň, nevesta vládne prenocovať! Ale ten sen svadba nie je ľahké prísť. Každá nevesta prechádza ťažkým obdobím sa rozhodnúť, čo sa nosí a ako make-up by mal byť. Ak hľadáte pre čerstvé svadobné make-up nápady, máme práve niečo pre vás! Tu je nádherný make-up vzhľad okoreniť svoj veľký deň.

10 krokov, ako získať Gujarati Svadobný make-up Look

Tieto očné tiene v tejto make-up vzhľad možno ľahko vylepšil tak, aby vyhovovali vašim požiadavkám. Takže pripravení sa učiť nejaké nové make-up tipy? Poďme začať!

Makeup Eye:

Krok 1:

Začať s čistými a novými očami. Uplatňovať dobrý očný krém hydratuje citlivú oblasť očí. Tu som použil Banjaras Almond Pod očný krém. Potom sa skrývajú všetky pod očami tmavé kruhy pod očami s plným pokrytím korektor. Keďže sa jedná o dramatický očný make-up vzhľad, sa snaží dosiahnuť bezchybnú pleť dostať zmyselný vzhľad. Tu som použil Kryolan Derma Camouflage Concealer.

load...

Krok 2:

Začať tým, že horná časť obloženia línie rias s krémovou tryskové čiernej farby Kohl alebo gélové vložky. Tu som použil Maybelline Dráma gélové vložky v čiernej farbe. Tento krok nemusí byť čistý, ako sme ju bude rozmazaniu neskôr. Použiť strednej matnou čiernou očné tiene nad Kohl nastaviť krémovej vzorec. Použil som Kryolan matnou čiernou očné tiene pre dokončenie tohto kroku. Potom naneste stredne matný hnedý očný tieň do záhybov oblasti očí. Použil som Avon Mocha matné hnedé očné tiene získať požadovaný vzhľad.

Krok 3:

Naneste svetlý sugestívne matný červená farba očný tieň na vonkajšej tretinu a dve tretie oblastí očí prekrývajúcich hnedé očné tiene umiestnený v predchádzajúcom kroku. Tu som použil Claire očné tiene v 0504 pre svetlé matné červené očné tiene.

Krok 4:

Mokré plochý očné tiene štetec a použiť trblietavé zlaté očné tiene na stredu veka očného okolia. Tento krok dáva jasnejší pohľad do očí. Mokrý kefa zintenzívňuje farbu očné tiene. Použil som Lakmat paleta očné tiene v Tanjore Rush sa dostať, že trblietavé zlaté očné tiene.

load...

Krok 5:

Teraz jazyku zmiešaním očné tiene spoločne vytvárajú jednoliaty dymové oči vyzerať. Použite našuchorený prelínanie kefa pre tento krok.

Krok 6:

Použiť farby matný slivkovou do ryhy priestoru dať nejaký rozmer make-up vzhľad. Tu som použil tmavo slivkovej odtieň od Elf deň na palete Beach očné tiene. Potom použite mäkkú kefu a zmes je s červeným očné tiene.

Krok 7:

Použiť falošné riasy dať ťažký dramatický vzhľad očí. Naneste veľa riasenky a takisto v súlade svoju hornej línie rias na definovanie tvaru očí. Páči sa mi, aby vzhľad dramatický, takže som vytvoril silné krídlo na vonkajšom kútiku oka.

Tvár make-up:

Krok 8:

Uplatniť v plné pokrytie tekutého základ ku svojmu tvári pomocou plochého nadácie štetcom alebo špongiou. Tu som použil Mac Studio Fix Liquid Foundation. Potom nastavte tvár make-up s kompaktný prášok, aby sa zabránilo budging. Pre tento krok som použil Lakmat tváre stylista Compact.

Krok 9:

Naneste tenkú ružové matný rumenec do tvárovej časti hlavy ticho. Použil som Lakmat Chromatic sčervená v deň Blush získať perfektné červené tváre.

Lip Makeup:

Krok 10:

Uplatniť hlboké gaštanové rúžu na pery. Tento krok môže byť nahradený nahé hnedé alebo ružové farebné rúže príliš, ale ako make-up je pre nevestu, som prednosť jasnejšie intenzívnu červenú farbu na pery. Mua rúž v tieni 1 je zakončená s jasným Revlon lesk na pery pre vytvorenie make-up na pery.

A je hotovo!

Na svoj veľký deň, skúsiť niečo nové. Nastavte trend a wow svoje budúce manžílek. Nezabudnite, že budete pri pohľade na vaše svadobné fotografie v najbližších rokoch!

Dúfam, že ste našli tento návod jednoduché a užitočné. Ešte to skúsiť a nechať svoj názor v komentároch.

load...