Makeup

Nádherné tajomstvá krásy Nargisa Fakhriho

Nádherné tajomstvá krásy Nargisa Fakhriho

Táto dievčina je naozaj "rock Chick v Hard Rock svet"! Ona je nádherná. Ale to, čo bude naozaj očarí vás je skutočnosť, že ona je tak plná života, má skvelý zmysel pre humor a je úplne na zem. Je ironické, ako to americký občan, narodený pakistanského otca a slovenskej matky, má bezvýhradne prijal Bollywood ako svojho nového domova. Jej debut v Rockstar bol veľkým odrazovým mostíkom, a od tej doby nie je ohliadnutie za túto krásnu dámu!

Budete prekvapení, vedieť, že Nargis Fakhri je 34! Hovorí: "Je dôležité, aby vyzerali dobre, ale mládež nemá nič spoločné s tým, ako vyzerajú. Myslím, že je viac čo do činenia s tým, ako sa cítite o sebe. Cítim 12 leží na srdci, a tak som sa vyzerať a cítiť sa tak, ako ja chcem. " No, to znie úplne inšpirujúce, a čo je lepšie, než dostať kozmetické tipy priamo z prvej ruky!

Kozmetické bajty:

Táto slečna je nikdy v kozmetickom núdzi. Verí v hlbokej čistenie a hydratáciu, a tieto kroky tvoria neoddeliteľnú súčasť svojho každodenného života. Ona prisahá na umývanie tváre Neutrogena. Aj keď používa čerstvo lisovaný olivový olej, aby sa odstránili jej make-up, že nie je veľký fanúšik make-up, a je presvedčený, že vyzerá najlepšie postráda make-up. Ona nie je lojálni k akejkoľvek značky a totálne miluje prírodné terapie, mimo jej kuchyni stojanov. Naznačuje, že to je najlepšie pochopiť vlastnosti ovocia a zeleniny a ich použitie ako prípravkov na starostlivosť o pokožku. Bola dôkladne podporuje čerstvého mlieka smotanu ako zvlhčovač.

load...

Ona rozmaznáva sama občas s glykolová šupkou alebo kyslíko tváre. Ona sa vyžíva v Proacity tvárovú masku, niekoľkokrát za mesiac.

Záležitostiach týkajúcich sa Mane:

Vouching pre jej prírodné, organický prístup pani Fakhri miluje kokosový olej a využíva nielen k masáži vlasoch niekoľkokrát týždenne, ale aj ako kondicionér. Hovorí, že pridanie šampón pomocou kvapku alebo dve kokosového oleja vo forme voľna-in kondicionér, dáva týmto kadere dokonale hydratovanú žiara. Ste odišiel s hladkou a hodvábnou srsťou, zakaždým.

Všetko pre fitness:

Trochu maličkosti: Nargis bol bývalý pretekár na Amerika je ďalší topmodelka. S telom, ako je ona, nie je divu, vôbec! Ale čo je zaujímavé je, že nenávidí gymming a stráca kalórií pohybom okolo, po schodoch, a cvičiť Zumba.

load...

Po prvé, poďme hovoriť o schody. No, ona išla tak ďaleko, ako stúpanie 52 poschodí vidieť svoju priateľku na Manhattane potom, čo sa zastavil len na 20. Poschodí dať pauzu dve minúty. Takže naozaj používa toto ako hlavný trochou svojho rutinné cvičenie.

Miluje tanec a verí, že tanec a smiech môže priniesť to najlepšie vo vás. Preto po niekoľkých rýchlych úsekoch, pani Fakhri trvá na svoje obľúbené pracovné-out rutina - Zumba.

Najvýznamnejšími východiskovými bodmi... Pravé návyky:

Ona je pevne verí, že aby vyzerala skvele, dobré gény musí dopĺňať správne návyky. Z tohto dôvodu sa jej pravdu a nápoje aspoň 2 litre vody denne. Ona tiež zaisťuje, že spí osem hodín každú noc. Berie vitamínových doplnkov každý deň. Má malé porcie každé dve hodiny.

To, čo sa musíme naozaj zamerať na, aj keď, je to, ako sa zdôrazňuje, že na správna strava. Nargis hovorí, že jesť zdravo, musí byť niečí záväzok k sebe samému, k životu. Hľadá útechu v jedle, a našťastie pre ňu, zdravé potraviny. Jej svorky sa skladajú z čerstvej zeleniny, banány, a vajcia. Bola úplne vyhýba sódovej nápoje, spracované potraviny, a cukor. Ona sa tiež snaží minimalizovať príjem mlieka a chleba.

Varí s láskou, a teda má rád vybičovávala jedla pre seba, vrátane oboch obilnín a strukovín vo svojej strave. Miluje tmavej čokolády.

V typický deň, je to, čo sa jej Menu vyzerá takto:

Raňajky- 3 varené vajcia

Snack- mandle, brusnice, orechy

Desiatu A zeleninu polievka s nejakou šalát alebo kuracie sendvič

Snack- 2 banány alebo pomaranč s kúskom horkej čokolády

Dinner- sardinky s cibuľou a Melba toast alebo Quinoa a miešaná zelenina

Happy-go-šťastie a oh tak jednoduché, je to jedna bomba, mali by ste úplne dávať pozor! Jej jednoduchý a priamočiary spôsob života je tak ľahké sa prispôsobiť. Kto vedel, že vyzerá dobre znamenalo byť šťastní a zostať zdravý? A my, Magi, udržujú v prevádzke po neužitočných produktov a terapií. Na zamyslenie?

Banner Obrázok Kredity: Nargis Fakhri sa

load...