Makeup

Nádherná Barbie inšpirovaná makeup vyskúšať Out - návod s podrobnými krokmi a obrázky

Nádherná Barbie inšpirovaná makeup vyskúšať Out - návod s podrobnými krokmi a obrázky

Vyrastať, všetci sme boli fanúšikmi Barbie a chcel vyzerať ako ona. Ona je krásna, s dobre definovanými vlastnosťami a sladkým úsmevom, ktorý niekto mohol spadať do. Chcú vyzerať ako Barbie a žiť svoj život znova? Žiadne starosti, tu je to make-up inšpirovaný sladké Barbie vzhľad.

Barbie Tutorial:

Takže, ste pripravení na, bábika 's týmto Barbie bábika make-up tutorial?

Krok 1:

Začnite tým, že aplikovanie pod očný krém na hydratovať kožu. Tu som použil Banjaras pod očný krém. Potom naneste plné pokrytie korektor zakryť pigmentácie očných viečok a dosiahnuť bezchybnú pleť ako Barbie. Tu som použil Kryolan Derma Camouflage korektor. Začnime s očný make-up. Naneste krémovú nahé alebo biely základ k svojmu očné viečka priestoru. Tento krok bude rušiť všetku pigmentáciu očí, a tiež, aby vaše očné tiene vyskočí. Použil som Oriflame nude Kajal ceruzka ako základ. Potom pomocou tuhý očné tiene kefu a zmes krémového základu rovnomerne. Naneste trblietavé biele očné tiene v celej svojej oblasti očných viečok. Použitie svetlejšie trblietavé očné tiene zvýši vitalitu v make-upu a bude tiež dať ilúziu väčších očí. Pat the očné tiene ticho v poklepávaním pohybe a potom zmäkčiť okraje s rovnakým kefou pre ešte prirodzenejší vzhľad.

load...

Krok 2:

Vyberte si veľmi jasné a živé ružový očné tiene a začať definovanie záhybov oblasti očí. Ak chcete vytvoriť hĺbku pre vaše oči, môžete si vziať túto farbu mierne nad prírodným zmačkaniu časti vašich očí, očné tiene, musí byť prednostne v matnom vzorci, ako to bude vytvoriť silnú rozmer vašich očí. Tu som použil ružový očné tiene z palety 120 očné tiene. Naneste očné tiene na bránkovisku s pomocou špicatého pokrčeniu kefou pre maximálnu intenzitu farieb.

Krok 3:

Naneste matný tmavo hnedé očné tiene právo na ryhy oblasti definovať bránkoviska silno ako Barbie. Použite veľmi tenkú šikmý štetec a nakresliť čiaru pomocou nasledujúcich prirodzený tvar záhybov vašich očí. Tento krok možno ľahko dosiahnuť tým, že drží oči otvorené a kreslenie čiary. Použil som Elf deň na palete Beach očné tiene na tmavo hnedé matné očné tiene.

Krok 4:

Použite mäkkú kefku prelínanie zmäkčiť okraje hnedé a ružové očné tiene vytvoriť make-up vzhľad prírodného očí. Tu som použil k prelínanie kefa Oriflame.

load...

Krok 5:

Naneste akt alebo bielu farbu očí Kajal na čiare ponoru vašimi očami definovať vaše oči a tiež vytvoriť ilúziu väčších očí, ako je Barbie. Použil som Oriflame nude Kajal ceruzka získať vzhľad som chcel. Potom linka oči s čiernou očné linky definovať svoj tvar očí. Pomaly krídlo oko vložka smerom von pre vytvorenie účinku dlhších mandľového tvaru očí. Tu som použil Kryolan očné linky v čiernej farbe.

Krok 6:

Potom naneste čiernu Kajal očný ceruzku na spodnej línie rias vašimi očami. Tu som použil Lotus rastlinných prípravkov Kajal ceruzka. Potom sa tekuté očné linky a čerpať malý obrátený trojuholníkový tvar na spodnej línie rias vytvoriť ilúziu silnejších rias ako Barbie. Hoci Barbie má hnedé riasy, bude čierne očné linky fungovať ideálne pre indickú tón pleti. Potom, čo urobil, použiť mäkký matný krémovej farby očné tiene na obočie kosti oblasti vašich očí definovať obočie. Použil som Elf deň na palete Beach očné tiene pre matný krémové očné tiene. Potom znovu dôstojník tmavo hnedé očné tiene do bránkoviska, keby zmizol z dôvodu miešania.

Krok 7:

Naneste ťažkú ​​základ pokrytie v odtieni svetlejšie než váš prirodzený tón pleti replikovať sálavé a bezchybné pleti Barbie. Potom nastaviť s kompaktným práškom bez ropy, aby sa zabránilo pokrčeniu produktu. Naneste jemný ružový rumenec do svojho tvárovej časti hlavy, aby si ružový lesk ako Barbie.

Krok 8:

Teraz je všetko pripravené pre niektoré Barbie pery! Naneste žuvačka, ružový rúž celé vaše pery k vytvoreniu jasné a žiarivé Barbie pery. A tu si krásna ako Barbie! Ešte skúste tento pohľad na tematické večierky, Halloween, alebo akékoľvek fantasy make-up párty a wow davu. A je hotovo. Teraz vyzerá ako sladká bábika s týmto make-up tutorial Barbie. Dúfam, že sa vám všetkým sa to páčilo. Bol to Barbie tutorial ľahko sledovať? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...