Makeup

Moslimský svadobný makeup - krok Wise tutorial s obrázkami

Moslimský svadobný makeup - krok Wise tutorial s obrázkami

Spýtajte sa osoby do zoznamu niektorej z najpamätnejšia udalostí v živote a ich svadba je určite prísť medzi prvými tromi. To je nepochybne jedným z najdôležitejších dní v živote človeka. Tým skôr pre nevestu, keď je viazaný byť stredobodom pozornosti všetkých očí.

Nesporne dievča by som jej vyzerať čo najlepšie na D-deň. Bohužiaľ s novým plemeno neskúsených a nízky stupeň vizážisti vynárať v miestnych salónoch, a pravdepodobnosť, že nevesta nedostávajú správny vzhľad je veľmi vysoká. Predstavte si, že by ste mohli urobiť svoj vlastný make-up. By to nemal byť veľký? Iste, nikto nevie, čo vyhovuje vašej pleti to najlepšie, alebo niečo, čo sa vám bude najviac vyhovuje lepšie ako vy!

Islamská svadba je trochu menej hektické, keď v porovnaní s tradičnou hinduistickej svadby pretože existuje len niekoľko rituály a nevesta má slobodu obliekať, ako sa jej páči. Tu je jednoduchý sprievodca pre moslimské svadobné make-up.

load...

Indian Moslim Svadobný make-up:

Tento konkrétny vzhľad bol navrhnutý pre oči, že je centrálna atrakcií, takže make-up zvýraznia oči s jasným odtieni modrej.

Krok 1:

Vyčistite si tvár s dobrým čistiacim prostriedkom. Použite ťažký odstraňovač povinnosť make-up, aby sa odstránili všetky stopy make-upu existujúcich a potom sledovať to s tonerom a hydratačné. Používať produkty, ktoré by ste normálne používať a nie experimentovať s novými produktmi na tento deň.

Krok 2:

Skrývajú nejaké škvrny, škvrny alebo tmavé kruhy pod očami, ktoré môžete mať s korektora. Ak chcete, aby make-up vydrží naozaj dlho, použite tvár náter pred nanesením svoj základ.

load...

Krok 3:

Uplatňovať dobrý základ. Ten sa používa v tomto pohľade je, Lotus Purestay Foundation '. To bola aplikovaná s Foundation Brush. Môžete použiť svoju ruku alebo make-up hubou miesto. Splynúť úplne a dávať pozor na pruhy a nerovnomerné aplikácie. Základom by mala byť ľahká a pokiaľ možno bez SPF, pretože má tendenciu oxidovať menej a nebude vás vyzerať biele s bleskom. Nezabudnite použiť niektoré z krku príliš, ako to vyzerá celkom nepríjemné, ak máte inú farbu tváre a krku.

Krok 4:

Naneste základný náter na očné viečka alebo použite dobrý korektor vytvoriť hladký podklad pre očný make-up. Pat trochu priesvitné alebo kompaktné na oči pred začatím líčenia.

Krok 5:

Pre tento konkrétny vzhľad, žiarivo modré oči ceruzka bola použitá na očné viečka ako podklad. Môžete použiť očné tiene priamo, ale s krémovou základňu robí to zostať oveľa dlhšie. Po ceruzky použiť očné tiene na vnútorných dvoch tretinách očného viečka. Kým použitie vždy používajte kvalitné štetce / aplikátor a kohútik prebytok, takže je tu minimálna spad.

Krok 6:

Vezmite čiernu očné tiene a aplikovať ho cez vonkajšej časti očí. Môžete si vybrať medzi trblietavé čiernej alebo matnej čiernej farbe. Ten používa pre tento vzhľad je matný black.You môžu tiež použiť Kajal ceruzka na vytvorenie dymové oči.

Krok 7:

Potom sa našuchorený prelínanie kefu a používať zametanie pohyb od čierne očné tiene na modrú. To bude miešať dva tiene dohromady a vytvoriť Smokey efekt. Ak máte pocit, že tieň sa stal menej intenzívne, pridajte trochu viac a zmes znova.

Trvať trochu čierne očné tiene na malou kefkou a aplikovať ho na bránkovisku a zmiešať ju smerom k vnútornému kútiku. Zmes sa znova pomocou našuchorený kefu na odstránenie tvrdej linky.

Krok 8:

Lemuje spodná línia rias s modrou očné tiene. Teraz lemujú oči s čiernou vložkou len definovať požadovaný tvar. Nech je to čo najtenšie. Môžete tiež použiť tenkú líniu Kohl na spodnej línie rias.

Naneste zvýrazňovač tieňa tesne pod obočie kosti a trochu na vnútornom kútiku očí. Tu svetlo zlaté očné tiene bol použitý na obočie kosti a bielej zvýraznenie odtieňa k vnútornému kútiku.

Krok 9:

Zakončiť s množstvom Mascara. Môžete tiež krútiť vaše riasy.

Krok 10:

Vyčistite jesene výstupy z očný make-up a pripraviť sa na červenať. Smotanové sčervená dávajú orosený povrch v porovnaní s tými prášku. Trvať trochu červenať na špičke prsta alebo na kefu. Vychádzať z jablka vašej tváre a pracovať smerom k chrámu. Udržiavať ľahkú ruku a vybudovať farbu podľa vašej požiadavky.

Krok 11:

Plynulé vrstvu sypkého prášku alebo priesvitného prášku na vrchole. Použite mäkký tvár štetec a kohútik prebytočný pri aplikácii, aby sa zabránilo cake vzhľad.

Krok 12:

Lemujú pery a aplikovať prirodzenú ružovú farbu. Lotus Pink Blush bol použitý pre tento vzhľad, pretože je veľmi prirodzený odtieň a vyrovnáva oči dokonale. Môžete použiť akýkoľvek iný prírodný, nahá alebo neutrálny odtieň. Navrch ešte s nejakou lesk a ste pripravení ísť.

Farba očí môže byť zmenená na akúkoľvek farbu vášho choice- modrej, ružovej, gaštanové alebo dokonca červenú. Len majte na pamäti, aby zodpovedajúcim spôsobom kontrolovať odtieň pier ako s ružovým make-up, že by bolo lepšie použiť nahé alebo koralové pery.

Takže až sa nabudúce budete chcieť dať na nejaké šialené moslimské nevesty make-up a maľovať mesto červenú, neváhajte zdvihnúť štetce / vložky a odvážne experimentovať s farbami a ťahy. Postupujte podľa vyššie uvedených pokynov a mali by ste si uvedomiť, že vyzerá ako milión dolárov prichádza ľahké po tom všetkom!

load...