Makeup

Mehandi olej - Čo to je, ako používať a aké sú jeho výhody?

Mehandi olej - Čo to je, ako používať a aké sú jeho výhody?

My všetci milujú Mehndi, a keď si spomeniem na to, jedným z dôvodov, prečo sa dievčatá absolútne milujú slávnostné a svadobné sezóna je, pretože šanca predviesť nejaké krásne vzory Mehndi. Aj keď môžete byť v láske s zdobenie ruky mehendi, ste pravdepodobne vedomí mnohých výhod mehendi ropy

Mehndi, tiež známy ako henna, je vyrobený z listov Mehndi kríky, ktorý je pôvodom z južnej Ázie. Ker rastie aj v Austrálii a Afrike. Je to tŕnistý ker s drobnými listami a darí v subtropickom podnebí. Keď sú sušené listy zmiešaný s esenciálne oleje alebo vody, pasta prepožičiava vínovo červenej farby. Dôvod, že Mehndi je veľmi populárny, je preto, že sa používa veľmi často na svadby v južnej Ázii. Pasta zo sušených listov a olej sa používa na zdobenie tela nevesty. V niektorých kultúrach, ruky dokonca ženích sú zdobené Mehndi pasty, pretože je považovaný za priaznivý.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Ak chcete, aby vaše fádny hľadá mehndi pasta živšie a bohaté, budete určite potrebovať Mehndi olej.

Čo je Mehndi Oil?

Mehndi Listy obsahujú prírodné kyselinu nazývanú kyselina hennotannic. To je kyselina, ktorá pracuje ako farbivá v Mehndi. Kyselina sa nerozpúšťa vo vode, a teda nebudete môcť dostať bohatý a lesklé farby, keď urobíte pasta mehndi necháva henna vodou. To, čo potrebujete, je mehndi olej!

load...

Vedeli ste, že Mehndi je v skutočnosti kvalifikovaná ako esenciálneho oleja? Mehndi olej je éterický olej a môžu byť získané z tea tree, Ravensara a cajeput. Tento olej obsahuje vysoké množstvo terpénov, ktoré sú prirodzene produkované rastlinami. Tieto terepenes v oleji pomocou vytvorenia tmavšia škvrnu z mehndi.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Výhody Mehndi olej:

  1. Mehndi olej s vysokým obsahom terpénov, najmä monoterpenová alkoholy, mohli skontrolovať, či Mehndi škvrny tmavšie. Akonáhle urobíte pasty Mehndi lístia a vidíte farbivo sa uvoľní, pridajte malé množstvo Mehndi oleja na pastu. To pomôže farbivo z henny produkovať temnú škvrnu, ktorá bude vaše tetovanie alebo mehndi dizajnu pristane. Its škvrna môže byť veľmi pútavý, či to je to, čo ste po.
  2. Mehndi olej je široko používaný pre aromaterapiu. Ak máte pocit, zdôraznil, alebo v depresii, s použitím trochu využitia Mehndi oleja môžete relaxovať alebo pozdvihnúť náladu.
  3. Môžete pridať aj trochu Mehndi oleja do kúpeľa vody, ktoré vám pomôžu relaxovať vo vani, alebo majú upokojujúci účinok na kožu.
  4. Esenciálne oleje sú známe na zmiernenie svrbenia a suchá koža a môže byť skvelým doplnkom k vašej mlieko alebo krém v zime.
  5. Môžete použiť Mehndi olej ako izbové vône. To môže byť užitočné, ak sa snažíte zakryť zápach alebo dať priestor sladkú vôňu.
  6. Mehndi olej možno použiť na liečbu niektorých ochorení kože. Zvyčajne, v zimných mesiacoch, ľudia trpia suché a svrbenie kože alebo skalpu. Uplatnenie trochu Mehndi oleja môže pomôcť zmierniť suchosť a svrbenie z kože alebo skalpu. Len trieť nejakým Mehndi olejmi a budete sa cítiť svieži a cool!
[Čítajte: Mehndi umelci v Dillí]

Ako používať Mehndi olej?

  • Pravidlo znie, pridá sa 1 až 3 ml Mehndi oleja v 10 g Mehndi prášku. Neprekračujte toto množstvo.
  • Ak ste tehotná, nepoužívajte Mehndi olej, ako to môže byť nebezpečné pre vaše dieťa. Pred použitím oleja, obráťte sa na svojho pôrodníka.
  • To je najlepšie vykonať kožný test pred použitím oleja. To ukáže, či ste alergický na to.
[Čítajte: Mehndi umelci V Kalkate]

Mehndi olej bol používaný po desaťročia dodávajú bohatý odtieň do henny. Či už máte v úmysle na farbenie vlasov, dostať dočasné tetovanie alebo dokonca maľovať zložité vzory na rukách a nohách, budete sa diviť, čo je pridávanie rozdiel Mehndi oleja do svojho henna pasty sa dá robiť.

load...

Stačí použiť odporúčaný Mehndi olej a teraz tmavovínovej červenú farbu, ktorá váš mehndi zabudne.

load...