Makeup

Maybelline Eye Studio Trvalý dramatický gél Liner Black Review

Maybelline Eye Studio Trvalý dramatický gél Liner Black Review

Keď príde na očné vložky, tie najlepšie uveriť, že som sa snažil všetky variácie na to na trhu k dispozícii. Očné ceruzky, Kajal palice, fixky, tekuté vložky... Čo si len spomeniete, som to skúsil. Takže to bol ne-jasné, že som musel dostať do rúk Eye Studio výdrž Dráma Gel Liner (celkom sústo, nie?) Vydané Maybelline. Jediný háčik? Vydali ju iba v čiernej farbe v Indii (to taky pod názvom New trvajúci dráma Gel Liner). Čo je taká škoda, pretože by som rád vyskúšať hnedé a fialové odtiene sú k dispozícii v zámorí. Oh dobre. Musel som sa uspokojiť s odtieňa čiernej (01). A aby som bol úprimný, mal som niekoľko veľmi zmiešané pocity voči tohto konkrétneho výrobku. Ale skôr, než budeme hovoriť o mojej skúsenosti s ním, poďme riešiť niektoré základy prvej.

Opis a balenie

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Eye Liner prichádza v trojuholníkovej kartónovej krabici. Vnútri nájdete malý hrniec, ktorý obsahuje 2,5 gramu (0,08 oz.) Čierne gélové vložky. Krabica tiež obsahuje tenký plochý štetec, ktorý má husto štetiny a zaistí sa uzáverom.

load...

Prísady

Trimethylsiloxysilikát, cyklopentasiloxan, isododekan, cyclohexasiloxane, cerezín, kaprylyl methicone, oxid kremičitý silylate, lauroyl lyzín, disteardimonium hektorit, propylénkarbonát, hydroxyapatit, triethoxycaprylylsilane, [+/- môže obsahovať: CI 77499 / oxidy železa, CI 77007 / ultramarine, CI 77266 / Black 2].

Moja skúsenosť s týmto produktom (kompletnú recenziu)

Chcete povedať, že mám zmiešané pocity voči tomuto výrobku by bolo slabé slovo. Myslím, že veľký dôvod pre to je, že som chcel milovať Maybelline Eye Studio Lasting Drama gél očné linky, pretože mnoho žiariacich recenzie som čítal o tom predtým, než som sa snažil to. Ale boli tam niektoré do očí bijúce nedostatky vo výrobku, ako aj obaly, ktoré som jednoducho nemohol predbehnúť. Po prvé, gél vložka a kefy prísť v kartónovej krabici, ktorá je do značnej miery k ničomu, keď ho otvoríte. Teraz, ak ste neorganizovaný človek ako ja, potom som si istý, že budete tiež vypísať nich v kabelke alebo make-up vrecka potom koreň okolo krovia za dobrú 10 minút, ak chcete ho použiť, ako ju nájsť pravdu na spodku. Ale ak ste organizovaný osoba, ktorá jej hovno dohromady a prišiel na to, dospelý život, to by nemal byť problém pre vás.

load...

Teraz prichádza na žiadosť... * vzdychá *. To bol asi môj najväčší problém s touto gélovou vložkou. Ak sa vám páči ísť za jedným rýchlym mŕtvice na linku očí, potom tento produkt nie je pre vás. Môžete ísť len o drobné jednotlivé ťahy v dobe, pretože budete mať neustále vyzdvihnúť viac výrobkov s kefou. Avšak, to funguje dobre, ak chcete naozaj vybudovať farby a ísť na tučný, dramatické línie.

Ploché štetiny kefy sú skvelé pre vložkovanie svoje oči, ako sú husto zabalené a super mäkké. Ale ak máte v pláne ísť na ostrú okrídlené oko pohľad, tento kefa nebude veľa pomôcť, pretože vytvára tupý a hrubú čiaru. Odporučil by som ísť do špičkou plsti alebo tekuté vložky v týchto prípadoch stačí k tomu vo svojich krídlach po použití tejto gélové vložky.

Ak ste typ človeka, ktorý je príliš lenivý, aby sa odstránili jej make-up s správne make-up obrúsky a odstraňovač na konci dňa, potom mám dobrú správu pre vás. Hoci Maybelline očné linky gél tvrdí, že je vodotesný, v skutočnosti príde pomerne ľahko s vodou a mydlom. To tiež znamená, že je ľahké opraviť svoje chyby s trochou vody, keď sa vaše ruky dostať trochu neistý a vaša linka jede horí!

Teraz viem, že veľa ľudí, ktorí sa rozhodnú pre gélové očné linky dostať ten pohľad čierne ako uhoľ okrídlený očí. Ale vzhľadom k matným povrchom tejto gélové vložky, po zaschnutí, môžete skončiť s čiernym odtieňom s popolavú sivou nádych k nemu.

Ten sľub, že Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Eye Liner nepochybne prináša na je jeho rozmazanie dôkaz kvality. Môj očný make-up nepohla po celý deň, bez toho sa to šíri okolo oči a aby som vyzeral ako mýval! Trvalo to dobrých 12 hodín s výnimkou trochu blednutiu na vnútorných kútikov očí.

Textúry a pigmentáciu

Gél očné linky Maybelline má neuveriteľne hladkú a krémovú textúru, ktorá kĺže na ľahko. Jeho pigmentácia, však nie je tak nepriehľadný, ako sa tvrdí, že je. Hoci to vyzerá lampové sadze v hrnci, schne matný potom, čo bol aplikovaný. Tento matný povrch robí to vyzerať trochu šedá a nie intenzívne čierne.

Výdrž

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Liner tvrdí, že vydrží počas 36 hodín. Nemohol som dať tento nárok na skúšku, pretože kto dokonca nosí make-up tak dlho v kuse? Avšak, to vydrží mi po celý môj pracovný deň, ktorý bol asi 12 hodín dlho.

Vlastnosti a výhody

 • Tvrdí, že jeho nový vzorec kĺže hladko, aby sa línia bez záhybu.
 • Zahŕňa očné linky kefa, ktorý je prispôsobený pre kreslenie čiar, ako je to žiaduce, od jemnej až silná.
 • Krémová gél textúra rýchlo schne po aplikácii.
 • Vode a rozmazaniu-dôkaz formule odoláva potu, slzy (dúfam, že oni sú len smiech), mazu a vodu.
 • Testovaný očnými lekármi.
 • Bezpečné pre citlivé oči a je možné nosiť s kontaktnými šošovkami.
 • Vydrží až 36 hodín.

Pros

 • Rámček obsahuje štetčekom špeciálne pre tento gél očné linky.
 • Vysoko kvalitný plochý štetec s husto, mäkkými štetinami.
 • Krémová textúra gélu očné linky, je zabezpečené, že sa použije hladko a rýchlo.
 • Schne veľmi rýchle.
 • Nešíri, utrieť alebo šmuhy po celý deň.
 • Ideálne pre vytvorenie husté a dramatický očné linky vzhľad.

Zápory

 • No vak / nádoba za predpokladu, pre ukladanie hrniec očné linky a kefa dohromady.
 • Nie príliš vodotesný.
 • Nie je možné vyvodiť ostrú krídlo s kefou poskytované.
 • Vám nedáva intenzívne nepriehľadný Jet Black dokončiť tak, ako to tvrdí, že áno.
 • Cena bodu príliš vysoká.

Ako použiť?

 1. Ponorte špičku očné linky kefu do hrnca, očné linky.
 1. Držte kefku vodorovne tak, aby jeho štetiny sú rovnobežné s hornej časti línie rias.
 1. Začať kresliť linku od stredu vašej línii rias a rozšíriť ho smerom k vonkajšiemu kútiku oka.
 1. Potom nakreslite čiaru od stredu k vnútornému kútiku oka.
 1. Vyzdvihnúť viac vložku na štetce, ak je vyžadovaný.
 1. Ak chcete vytvoriť krídlo, predĺžiť linku od vonkajšieho kútika smerom k špičke vášho obočia.

Čas vypršania 36 mesiacov od dátumu výroby.

Cena Rs. 525 / -

Rating 3-5

Budem odporučiť tento produkt?

Budem odporúčať tento produkt len ​​pre svoje dlhodobé nosenie a rozmazania-dôkaz kvality. Ale ak ste dievča, ktorá miluje svojho kvapalných a fix vložky, potom sa Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Eye Liner nemusí byť pre vás.

Nákup Link

Môžete si kúpiť Maybelline očné Studio Lasting Drama Gel Liner odtiaľ - www.amazon.in

Záver

No, to je dlhá a krátka moje skúsenosti s Maybelline Eye Studio výdrž Dráma Gel Eye Liner. Už som odpovedať na všetky vaše otázky? Alebo možno ste sa snažil si to sami a niečo podeliť o svoje skúsenosti? Či tak alebo onak, komentár nižšie a dajte nám vedieť, ako sa cítite!

load...