Makeup

Makeup tipy pre olivovú pokožku

Makeup tipy pre olivovú pokožku

Čo je olivová pleť?

Dobre, takže ste si kúpili zbrusu nový základ. Vy ste nadšení, takže ho slather na samoľúbo sa to skúsiť. Ale k svojmu zdeseniu, vyzerá to, že ste navyše od Walking Dead. Je to príliš Ashy! Takže ste sa vrátiť a dostať teplejšie odtieň, ale potom vyzerať, že ste sedel v soláriu ceste príliš dlho. Je zrejmé, že nebol odtieň pre vás jeden. To je pravdepodobne preto, že spadá niekam medzi teplým a chladným tónom spektra.

Keď vaša pokožka má zelený nádych v kombinácii s hnedou, ste povedal, že má olivový tón pleti. Olivová pleť sa môže pohybovať medzi tmavými a bledý. Zelené pigmenty prítomné v koži, v kombinácii s červeným alebo hnedé odtiene, produkovať vzhľad olivový pleti.

Olivová pleť je zvyčajne spojená s ľuďmi, ktorí majú hnedé odtiene v ich pleti. Namiesto toho, aby teplé alebo studené ochabnuté, tí s olivovou pleťou majú neutrálny tón.

load...

Aký typ make-up môže byť použitý

Druh make-up použiť, je nakoniec len na vás, ale tu sú niektoré make-up tipy, ktoré pomôžu doplniť túto krásnu olivovú pleť.

Make-up tipy budete milovať!

1. Foundation 2. Sčervená 3. Očné tiene 4. Rúže 5. Zvýrazňovač konturovanie Stavebnice

1. Výber správneho nadácie

S olivovú pleť je požehnanie, pretože vaša pokožka svieti a nezapne červenej! To je obrovská výhoda, pretože nebudete musieť skrývať veľa. Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť dobrý základ, a sú do značnej miery dobré ísť. Zvyčajne sa základy, ktoré hovoria, neutrálne 'sú vhodné pre olivovou pleťou, ale môžete experimentovať s tými, teplé a pár tie chladné rovnako.

load...

Na konci dňa, je to o tom, čo si myslíte, že vyzerá najlepšie na vás, takže hrať okolo seba a trochu experimentovať! V prípade, že nie ste veľký na základoch, CC alebo BB krémy robiť skvelú prácu vyrovnávanie vašu pokožku a dodáva ľahké pokrytie. Teraz viem, že existujú rôzne rozsahy v olivovom tóny pleti, rovnako tak som sa vypíše na niekoľko odtieňov, ktoré obvykle vyzerajú skvelo na olivové odtiene.

Naše trsátka

 • L'Oreal Pravda Match Foundation
 • MAC Studio Fix

2. Najlepšie Tvárenky pre olivová pleť

Farby, ktoré najlepšie dopĺňajú olivovú pleť, pokiaľ ide o červenať sú broskyne a ružové. Ďalšie odtieň, ktorý si môžete zvoliť ich bronzy odtieň. Nepatrný lesk môže fungovať prekvapivo dobre ako červenať a zvýrazňovače. Teplý broskyňový odtieň ako červenať Nars v tieni Outlaw alebo ružové ružovej, ako je vysokým rozlíšením červenať NYX v tieni Baby Doll je ideálny pre olivové pleti.

Naše trsátka

 • NARS Blush v Outlaw
 • NYX High Definition Blush v toskánskej

3. Najlepšie Očné tiene pre olivová pleť

Pokiaľ ide o perfektné očné tiene pre olivovou pleťou, zlaté a bronzové odtiene sú najbezpečnejšie možností. The Naked Palette Urban Decay a Nudes Palette od Maybelline majú veľký počet týchto odtieňov. Sú to vaše najlepšie stávka, a môže byť váš go-to, keď nemáte veľa času sa rozhodnúť svoj vzhľad. Ak chcete hrať to, môžete ísť na hlboké modré a fialové alebo krásne trblietavých smaragdovo zelené. Klasické čierne Smokey oči tiež vyzerajú skvele.

Naše trsátka

 • Naked Palette Urban Decay.
 • Akty Palette od Maybelline.
 • Teal odvolanie a Sketch podľa MAC.

4. Rúže na olivové pleti

Pokiaľ máte olivovou pleťou, potom zváži sám šťastie, pretože existuje náklad na pery farby pre olivovou pleťou! Od jemných aktov a ružovú až žiarivo oranžové a fialové, to všetko závisí na tom, ako pohodlné ste a ako ďaleko ste ochotní vziať s experimentovaním. Väčšina olivové pleti ženy čelia len problém, keď slovo, nuda 'je hodená do obrazu. Keď make-up značky znamenajú nahý, zrejme neberú ženy s hlbšie tóny pleti do úvahy. Takže to skončí hľadá veľmi popolavý a matné na pigmentované alebo tmavšie perách, že ženy s olivovou pleťou majú.

Naše trsátka

 • NARS Audacious Rúž v tieni Charlotte a Jane.
 • Žiadne hry od Sephora.

5. Najlepšie zvýrazňovač Contouring Kits

Môžete zvýrazniť a kontúry, ak máte olivový koži? Samozrejme môžete! Je to všetko o nájdenie správnych odtieňov hoci. Skúste hľadať zvýrazňovač, ktorý nie je príliš svetlá alebo inde to môže vyzerať príliš plastu. Dokonca aj v prípade, že je farba svetlá, skontrolujte, či používate veľmi ľahké ruky, takže nepreháňajte to. Môžete použiť matný bronzer pre vytvarovanie, ale nemusíte ju používať, aby sa zahrial svoju tvár, pretože už máte krásnu karamelovú farbu!

Naše trsátka

 • Okolité osvetlenie Powder v žiarivej svetlo Presýpacie hodiny.
 • Manizer Sisters Paleta podľa balzamu.
 • Anastasia Beverly Hills Contour Kit
 • Tvárou v tvár príliš Cocoa Contour vytesaná k dokonalosti

Dobre, teraz, že ste dostal Lowdown o tom, čo robiť v závislosti na tom, čo nerobiť pre vás kožu, skúste si to sami. Najlepšie časť o tom mať olivovú pleť - existuje len veľmi málo dní nechcete žiara! Prirodzené neutrálne pigmenty olivovou pleťou sú dokonalé vyváženie teplých a studených tónov a budete vyzerať jasný, takmer vždy! Len do toho, chváliť sa, že nádherné olivové pleti.

load...