Makeup

Maharashtrian svadobné make-up - krok za krokom tutoriál s obrázkami

Maharashtrian svadobné make-up - krok za krokom tutoriál s obrázkami

Typický indický svadba zahŕňa mnoho náboženských obradov, osláv, obliekanie a spoločenský život, a je nepochybne jedným z najviac bohaté a pestré udalostí svojho života.

Maharashtrian nevesta je identifikovaný nose krúžok a pol mesiaca ako Bindi. Ona vyzerá nádherne a elegantný vo svojom tradičnom oblečení a zlaté šperky. Maharashtrian svadobné tiež vyžaduje nevestu nosiť veľa sklenených náramkov, zatiaľ čo zvyčajne udržať make-up jednoduchý a napriek tomu elegantný. A to je dôvod, prečo Maharastrian nevesta make-up rutina nie je všetko tak jednoduché!

Poďme sa krok za krokom pohľad na vytvorenie tradičné Maharashtrian svadobný make-up vzhľad:

Krok 1

Začnite tým, že čistenie pleti s čistiacim prostriedkom. Hydratujú pleť správne tak, že to nie je suchá, pretože akýkoľvek make-up nanáša na suchú pleť môže vyzerať cake.

load...

Krok 2:

Ak ste obdarení dobrou kožu, môžete preskočiť korektor a namiesto toho ísť na tónované zvlhčovač. Použil som Lakmat CC krém vyrovnať moju kožu. Aby to vyzeralo trochu jasnejšie, som nadviazal s Maybelline BB Stick pokryť svoje chyby.

Krok 3:

Teraz nastaviť svoj tvár make-up s práškom. To je dôležitý krok, ktorý pomôže váš make-up zostať na dlhšiu dobu. Prášok vám matnú pleť, ktoré nebude zanikať ľahko.

load...

Krok 4:

Vytvoril som špeciálnu vzhľad pre oči v tomto tutoriálu, ako som chcel, aby to bolo trochu odlišný od bežného make-upu. Začnite tým, že aplikovanie trblietavé meď krém očné tiene na celé viečko a siahať až k bránkovisku. Zmiešať ju s miešacím štetcom, pretože farba by mala vyzerať jemnejšie. Použil som krém očné tiene tyč od Estee Lauder.

Krok 5:

Vyplniť vaše spodná línia rias s čiernym Kajal. Naneste tenkú líniu zlatej fólie na hornej línie rias. Ak nechcete mať zlaté očné linky, vziať nejaké zlaté trblietavé tieň a použiť tenkú šikmé štetcom čiaru. To by malo byť vrcholom vašej očné vzhľad.

Krok 6:

Dokončiť svoj očný make-up s použitím nejakej curling maskaru na riasy. To je najlepšie aplikovať niekoľko vrstiev, aby bol efekt silnejší.

Krok 7:

Uistite sa, že všetky tieňové alebo líniové častice sú oprášil s obláčiku. Použite mäkkú kefku, ako to bude dať aj tón vašej tváre.

Krok 8:

Pre lícne make-up, som použil marhuľový krém červenať definovať svoje tváre. To je najlepšie definovať svoje tváre pred použitím červenať. To umožní, aby lícne kosti vyzerajú výraznejšie a tvarovaná.

Krok 9:

Potom sa trblietavé broskyňový-ružovkasté. Vždy sa snažím používať krém alebo pena na báze sčervená, keď robím žiadny make-up nádherný vzhľad. To vytvára svietiace efekt a vyzerá dobre za silného osvetlenia. Použil som mousse červenať od Lancôme pre tento vzhľad.

Krok 10:

Posledným krokom je dať na rúž. Ako som chcel, aby vzhľad veľmi jednoduchá Vybral som ľahký lila odtieň pre moje pery. Modré tóny levandule alebo ľahkého Mauves môže všeobecne javí ako pomerne vymyje na indických pleti. Avšak, pretože som použil veľa zlata pre môj tvár a očný make-up, farba lip dopĺňa celý vzhľad.

Držať sa tradičný Maharashtrian svadobné vzhľad, som sa rozhodla pre jednoduchý motívom polmesiaca pomocou čiernej fólie. Sledoval som to použitím black-gaštanovej Bindi pod ním.

Meď a zlaté odtiene vyhovovali indickej tón pleti naozaj dobre. Väčšina Indov majú teplé tóny a pomocou zlatých pigmentov môže zvýšiť ich krásu. Vyskúšať a používať make-up produktov s odtieňmi zlata v nich zlepšiť svoj vzhľad a urobiť z neho vystupovať. Tento pohľad na Maharastrian nevestu v žltom sárí bude ohromujúce prinajmenšom!

load...