Makeup

L'Oreal Paríž Kajal Magique Recenzia

L'Oreal Paríž Kajal Magique Recenzia

Keď sa spýtate ženy o jednu základnú make-up produkt, že nemôžu žiť bez, väčšina ľudí by povedala Kajal. Musím súhlasiť! Končeku Kajal na vašich očiach a že vás úplne prebudí. Tam je dôvod, prečo boli aj naše Mommies posadnutý. To zvyšuje vaše oči a robí vám javí energická a svetlé. Vzhľadom k tomu, my sme vždy na pozore "dokonalého Kajal", tu predstavujeme recenziu L'Oreal Paris Kajal Magique. Tak čítajte ďalej zistiť, či to stojí za kritický ohlas!

L'Oreal Paris Kajal Magique Review

Popis A Packaging

Tento produkt sa dodáva uzavretý v ružovej a čiernej balíka, ktorý je vyrobený z plastu na prednej strane papiera a na chrbte, ktorý robí to celkom ľahko otvoriť. Ružovej a čiernej tému nasleduje skutočného produktu rovnako. Po otvorení uzáver hore, zistíte, že to je zaťahovací. Jediné, čo musíte urobiť, je otočiť výrobok zo dna.

Prísady

 • Vitamín E-Niektoré štúdie ukazujú, že vitamín E môže pomôcť v prevencii šedého zákalu.
 • Kakaové maslo, kakaové maslo udržiava oblasť okolo očí dobre hydratovaná.
 • Olivový olej Estery
 • Vitamín C derivát

L'Oreal Paris Kajal Magique Vlastnosti

 • Minerálne pigmenty v tomto výrobku ho, že intenzívne čiernu farbu.
 • Rozmazaniu dôkaz a vodotesný.
 • Dodáva sa v zaťahovacou twistup štýle obalu.

Pigmentácie: Vďaka novej generácie vzorec, pigmentácia Loreal Paris Kajal Magique je neuveriteľne čierna. Výrobok obsahuje minerálne pigmenty, ktoré sú zodpovedné za týmto hlboké, intenzívne čiernej farbe.

load...

Textúra: Je to veľmi hladké, takže to ide veľmi dobre. Nie je to matná produkt, ale štruktúra umožňuje hlboké čierne vyniknúť na svojej koži.

Pros

 • Kontaktné šošovky friendly-The Loreal Paris Kajal Magique možno použiť nositeľky kontaktných šošoviek bez akýchkoľvek obáv.
 • Ophthalmologist testovaný-Pre tých z vás, ktoré môžu báť, ak to Kajal je dostatočne bezpečný pre vaše oči, buďte si istý, že je úplne v bezpečí!
 • Intenzívne čierna povrchová úprava-Just pozerať sa po dokončuje.
 • Rozmazania dôkaz pre 5 - 6 hodín-obávajú Kajal šíri po celom vaše oči a vyzerá ako mýval? No, váš strach je u konca, ako L'Oréal Paris Kajal Magique robí dobre, aby zostali na svojom mieste bez rozmazania.

Zápory

load...

Rozplýva v niekoľkých hodín, Ak ste niekoho, kto má mastnú pleť, potom ste pravdepodobne pochopili boj nájsť Kajal, ktorý zostane na svojom mieste. Ten opúšťa prívod vody počas niekoľkých hodín, ale nerobí šmuhy príliš veľa.

Môj prehľad na jeho výkon

Po použití ju pravidelne, som zistil, že nemá žiť až do 12-tich hodinovú výdrž nároku. Avšak, to zostať bez rozmazania po dobu 5 - 6 hodín, čo je celkom slušné s ohľadom na cenu výrobku. To trvá len pár oháňa na dosiahnutie tohto intenzívnej čierny odtieň, ale je tam však. Obal výrobku uľahčuje prenášanie všade, a zaťahovací štýl tom bráni akémukoľvek plytvaniu produktu, čo je obrovské plus cez kajals, ktoré by museli brúsiť použiť. To je ďalšia vec, ktorú stojí za zmienku. Veľkosť softvéru je jednoducho perfektný. Nie je to príliš silné, a v prípade, že jeden hľadá silnejšie očné linky vzhľad, to môže byť vždy postavená.

Ako používať / Apply L'Oreal Paris Kajal Magique?

Najlepšia časť tohto produktu je, že môže byť použitý v mnohých spôsobmi. Môže byť použitý na ponoru, lashline a očných viečkach. Jeho intenzívna odmena je ideálna pre dymové oči, ako dobre!

 • Krok 1: Zlúpnite obal papiera zo zadnej časti.
 • Krok 2: Odstráňte viečko hore a skontrolujte, či je tu dosť výrobok používať.
 • Krok 3: Otočte produkt zo spodnej časti v prípade, že potrebujete viac.
 • Krok 4: Prejdite ho do svojho línie rias. Pridať ďalšiu vrstvu v prípade potreby.

Rôzne spôsoby, ako sa prihlásiť

Existuje neobmedzené spôsoby, ako používať túto Kajal, ale tieto sú pravdepodobne najpopulárnejšie.

The Classic Kajal

To je pre tých, ktorí jednoducho ísť za týmto tradičným Kajal vzhľad dedí k nám z priebehu generácií.

Krok 1: Začnite s čistými očami. Twist produkt až budete mať niečo, čo môžete pracovať. Krok 2: Prejdením ju so sebou vaše spodný čiary ponoru dvakrát. Krok 3: Teraz trochu intenzívny vzhľad, presahujú čiarou ponoru a aplikovať ju na lashline rovnako. To bude určite, aby vaše oči vyzerali svetlejšie.

Kompletný Look

Dobre, takže jeden výpad z Kajal v dolnej časti vašich očí nestačí? Máme vás vzťahuje.

Krok 1: Naneste produkt na spodnom lashline a čiarou ponoru, ako je uvedené v predchádzajúcom tutoriálu. Krok 2: Teraz si ju do zárezu, aplikovať zavrieť Loreal Paris Kajal magique do hornej časti lashline rovnako. To dáva svojim očiam intenzívny vzhľad.

Smokey Look

Meno smokey hovorí za všetko!

Krok 1: Naneste prípravok na dolnej čiarou ponoru a lashline. Krok 2: Teraz rozmazanie von lashline, aby to vyzeralo Smokey. Krok 3: Naneste produkt celé viečko a rozmazávať to buď štetcom alebo prstami.

Ako odstrániť L'Oreal Paris Kajal Magique?

To Kajal dá ľahko odstrániť odstraňovač make-up alebo nejaký kokosový olej.

Krok 1: Môžete použiť vatový tampón v cele oka a vatovým tampónom na lashline. Krok 2: DAB trochu odlíčenie alebo kokos na neho a votrite ho jemne cez oči, kým produkt vypadáva. Krok 3: Choďte s vatovým tampónom pre detailnejšie a presné odstránenie. Krok 4: Umyte si tvár umyť a uistite sa, nadviazať s vašou starostlivosť o pleť rutina.

Výdrž

Tvrdí, aby zostali po dobu 12 hodín, ale to nie je tento prípad. Zostáva po dobu asi 7 hodín.

Čas vypršania

18 Mesiace

Množstvo

0,35 gramov

Cena

INR 245

Loreal Paris Kajal Magique Bold - Ďalší Shade

Na rozdiel od pôvodného čierneho odtieňa, je tu ešte jedna odtieň s názvom, bold '. Toto je tmavší ako pôvodnú farbu, pre tých, ktorí majú radi, že konečný, čierna Kajal.

 • Obalov Tento produkt je dodávaný v čiernej a zlatej obalov na vonkajšej strany i samotného výrobku.
 • Výdrž-Tvrdí, že vytrvalosť je 8 - 9 hodín.
 • Cena a množstvo-Tento produkt sa bude predávať za INR 350 na 0,35 gramu, čo je vlastne celkom dobrý beh pre peniaze.
 • Pigmentácia, je to celkom bohatý a čierne ako uhoľ a je to skvelá voľba pre dosiahnutie tohto hlboký čierny intenzívny vzhľad.
 • Textúr Textúra Loreal Paris Kajal Magique v tieni Bold je víťaz pre väčšinu ľudí kvôli jeho krémovej konzistencie. To kĺže na extrémne hladko! Avšak, musíte byť opatrní, v priebehu leta, že nebude vyvíjať príliš veľký tlak.
 • Formula-Nie je to matný povrch, ale matný povrch je niečo, čo je rozhodne žiaduce.

Rating

4-5

Nákup Link

Nykaa.com

Budem Repo, a robiť to odporúčam?

Rozhodne áno! Kvalita výrobkov a množstvo za cenu ponúkanú je vlastne celkom pôsobivé. To dáva silnej konkurencii na ostatné kajals, ktoré sú v súčasnej dobe robí dobre na trhu.

Celkovo to bol výborný produkt. Je to jednoduché na vrecku, ako aj produkt robí skvelú prácu. Určite by som výkup tento výrobok, a viem, že by si dobre využiť z nej. To sa stalo mojim Choď na Kajal! Veľmi odporúčam, aby ste to skúsiť, ako dobre!

load...