Makeup

Lesklé nechty tajomstvo

Lesklé nechty tajomstvo

Aj keď mnohí z nás si predstaviť, že laky na nechty, aby naše nechty lesklejšie okamžite, pravdou je, že poškodiť naše nechty. Samozrejme áno! Väčšina nechty sú k dispozícii na trhu, obsahujú škodlivé chemikálie a konzervačné látky, ktoré môžu poškodiť naše nechty pravidelne používania. Blokujú priestor a stať bariérou pre kyslík preniknúť. Bez kyslíka, by vaše nechty byť zdravý? Takže vyhodiť tie chemické plnená laky na nechty a sledovať niektoré prírodné kuchynské opravné prostriedky, aby sa vaše nechty zdravšie a lesklejšie než kedykoľvek predtým. Teraz budeme diskutovať o niektorých zdravých nápadov a receptov, ktoré môžete získať prirodzene lesklé nechty.

Tipy pre Lesklé nechty

Udržanie dobrého zdravia:

Mnoho ľudí bežať za nechtami produktov, ktoré tvrdia, že pevnosť a predlžujú nechty, ako je mágia v menej dní. Trávime obrovské množstvo peňazí na ne, ale výsledok je vždy nula. Naše nechty sú stále krehké, suché, slabé a bez života. Premýšľali ste niekedy, prečo fungujú? Vzhľadom k tomu, musíte byť zdravší najprv na dosiahnutie lesklé nechty, a to nielen lokálnej liečby práce. Vždy nechty odráža náš celkový zdravotný stav, takže sa tiež kontrolovať ich starostlivo. Potraviny bohaté na B-komplex, železo, vitamín A, C, D a vápnika sú veľmi dôležité pre zdravie nechtov. Zahŕňajú čerstvú zeleninu, orechy, celozrnné obilniny a zeleninu, aby si tie nechty vitamíny. Pitie najmenej 8 pohárov vody denne je tiež nevyhnutné pre udržanie dobrého zdravia nechtov. Pamätajte si, že zdravé nechty vždy svieti!

load...

Vazelína Works:

Niesť malú vazelína vaňa vo vašej kabelke, nech ste kdekoľvek. Trvať aj niekoľko a masírujte nechty jemne po každej hre wash.This zabraňuje strate vlhkosti a tým aj vaše vyživované nechty žiariť navždy! Ak ste leniví o žiadnu inú liečbou, vazelína alebo akýkoľvek iný vazelína proste funguje. Masírovať svoje nechty s nimi najmä po každej kúpeli a pred spaním každú noc. Môžete tiež použiť bezfarebné balzamy na pery ako nechtov krém, že robí zázraky.

Domáce Nail vsiakne pre Lesklé nechty:

Nie je to prirodzené, vytvoriť svoj vlastný nail vsiakne z kuchynských prísad? Samozrejme je to veľmi jednoduché príliš, môžete urobiť jednu v priebehu niekoľkých sekúnd. Mnoho z kuchynských prísad obsahujú proti oxidanty, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie nechtov. Oni posilňuje nechty čo má za následok krásne, dlhé a lesklé hľadajú nechty. Pozrite sa na nasledujúce recepty a vyskúšať ich vo svojom voľnom čase, aby sa stal majiteľom lesklé krásne nechty.

    • Olivový olej je vynikajúci prírodný elixír nájdený vo väčšine kozmetických výrobkov, a to zázraky hojenie poškodenej lámavé nechty. Zahrejte olivový olej, kým je teplo, pamätajte nie horúci. Teraz nalejte to do misky a ponorte nechty do teplého oleja. Ak robíte to pre svoje pazúry, aby sa vaňa veľká. Nechajte pôsobiť po dobu 2 minút, vziať si ruky a nosiť bavlnené rukavice. Môžete zanechať to cez noc alebo po dobu jednej hodiny podľa vášho želania. Umyte čerstvej vody a vlhkosti s dobrou ruky a nechty krém po tom.
    • Nemajú čas, alebo len pocit, lenivý? Nechajte svoje starosti. Naliať trochu teplé mlieko do misky a ponorte nechty do materského mlieka. Počkajte niekoľko minút, aby vaše nechty absorbovať živiny z mlieka. Zmyť a hydratujú s nechtov krémom alebo dokonca pleťový krém.
    • Avokádo zmiešané ruže voda tiež pôsobí ako výživný klinec máčať. Krehké a matné nechty dostať vyživovaná a hydratovaná po tomto klinec pravidelne namočiť. Dobre živené nechty sú kľúčom k lesklé nechty !!

load...

Tit bitov na zapamätanie:

  • Vyhnúť acetónovej báze laky na nechty, ak chcete lesklé nechty. Robia vaše nechty krehké a poškodené pre istotu.
  • Nosiť rukavice, zatiaľ čo robí domáce vodné diela, ako je pranie bielizne a riadu, pretože môžu viesť peeling nechtov.
  • Udržiavať zdravú stravu s biotín a zinok doplnky porady s lekárom. To funguje skvele a ukazuje rýchlejší výsledok.

Zdvorilosť obrazu - Google Images

load...