Makeup

Lakme Eyeconic Mascara Recenzia

Lakme Eyeconic Mascara Recenzia

India sa nedávno stala významným miestom pre medzinárodné kozmetické firmy. To má za následok hornej zárez značiek zaplavenie Indii s ich produktmi. Ale pre mnoho indických žien, jedna značka, ktorá je stále ešte zvláštne je,, Lakmat. ' Výrobky z Lakmat sú ľahko dostupné vo všetkých predajniach a miestnych obchodoch. Majú širokú škálu produktov, ktoré sú veľmi cenovo dostupné a uspokojí potreby priemernej indické ženy. Jedným takým produktom je Lakmat Eyeconic Mascara.

Lakmat Eyeconic Mascara Vlastnosti

 • Stočený riasenku prútik, aby riasy vyzerajú skôr zvlnený.
 • Intenzívne čierna vzorec.
 • Tento curling riasenka má špeciálny D - Panthenol hydratačný, ktorý robí vaše riasy vyhladí a necháva vyživované po celý deň.
 • Rozmazanie dôkaz.
 • Dlhotrvajúci.

Kúpiť Lakmat Eyeconic Curling Mascara balenie Online pre ₹ 281,00 @ www.amazon.in/lakme-eyeconic-curling-mascara-packaging

Lakmat Eyeconic Curling Mascara Packaging

Klasické modré a čierne balenie produktového radu Eyeconic z Lakme môže byť videný v tejto riasenky rovnako. Zvláštnosťou tohto produktu je palička. Je zatočený dať maximálny objem vašich rias.

load...

Lakmat Eyeconic Mascara Ingredients

V zozname zložiek nie je uvedená.

Lakmat Eyeconic Mascara Dátum platnosti

Dva roky od dátumu výroby.

Pros

 • Riasenka je pitch-čiernej farby, čo je ideálne pre každodenné nosenie.
 • Dobré pre tých, ktorí nechcú použiť rias kulma.
 • Obe aplikácie a odstraňovanie sú super ľahké.
 • Dostupné za prijateľnú cenu.

Zápory

load...
 • Nie je vodotesné.
 • Množstvo je menšia.
 • Vytvára zhluky na riasy.

Lakmat Eyeconic Mascara Cena v Indii

INR 350

Kúpiť Lakmat Eyeconic Curling Mascara online

Http://www.amazon.in

Lakmat Eyeconic Curling Mascara Hodnotenie:

4-5

Lakmat Eyeconic Curling Mascara Review

Rozsah Lakmat je Eyeconic zachytil môj pohľad, a ja som zdvihol obe riasenku a Kajal. Obal vyzerá veľmi atraktívne, a nepredvídateľný tvar maskary fľaše bol tiež vzrušujúce. Riasenka je pitch-čiernej farby, čo je ideálne pre každodenné nosenie. Je to curling riasenky a je vhodný najmä pre tých, ktorí nechcú použiť rias kulma. Obe aplikácie a odstraňovanie sú super ľahké. Riasenka prútik je pomerne dlhá, čo pomáha pri jednoduchú aplikáciu aj pre relatívne neskúsený. Pomáha oddeľovať riasy a vytvoriť zväzok. Riasy sú skrútené k citeľnému sumy.

Najväčší problém s riasenkou pre mňa je, že to nie je vodotesný. Tiež množstvo za predpokladu, v balení je pomerne menej, v porovnaní s maskary od iných značiek. Produkt má tendenciu zrážať, ak nie aplikovaný opatrne.

Budem odporučiť Lakmat Eyeconic riasenku?

Budem odporučiť tento produkt pre tých, ktorí hľadajú pre pravidelné nosenie riasenky v cenovo rozsahu. Riasenka predlžuje a krútia riasy a drží ich na svojom mieste po dlhú dobu. Tí z vás, ktorí majú radi vodotesné maskary nemusí nájsť to užitočný ako riasenky začne krvácať v okamihu, kedy vaše oči prichádzajú do styku s vodou.

Tak to bolo všetko o Lakmat Eyeconic Mascara. Teraz, keď viete, výhody a nevýhody, dajte nám vedieť, ak ste to skúšal, a aké sú vaše skúsenosti so. Boli by sme radi počuť od vás!

load...