Makeup

Ktoré tvary obočia vyhovujú vašej tvári Tvar?

Ktoré tvary obočia vyhovujú vašej tvári Tvar?

Už ste niekedy ostali v prednej časti zrkadla a premýšľal, čo je to, že jedna vec, ktorá môže vás vyzerať okamžite očarujúce? Aký make-up mám robiť, že otvoria oči? Alebo něco'je preč z môjho tváre. Čo je to? Prečo ste sa pozrieť na vaše obočie? Sú správne tvarovaný? Možno nie.

Teraz, ako by ste mali ženích do tvaru obočia, ktorý bude lichotiť svoju tvár? Pretože všetky účesy nie sú vhodné pre všetky tvary tváre, to isté platí s obočím. Všetci vieme, že existuje šesť Face shapes- dlho, guľatý, oválny, hranatý, diamant a srdce. Umožňuje spoznať tie najlepšie tvary obočie, ktorý vyzerá skvele na tvar tváre.

Ako vybrať tvary obočie pre tvary tvárou dokonale

Krok 1: Rozhodnite na tvaru tváre

To je samozrejme najdôležitejšie kroky. Nie všetky tvary obočie jet so všetkými tvarmi tváre. Vzhľadom k tomu, prevýšenie robiť niečo o vašej tvar tváre, jediný spôsob, ako ísť, je upraviť obočie tvar!

load...

Stáť pred zrkadlom a overiť s týmito obrázkami. Že by vám mal oznámiť, aké sú vaše tvár tvar!

Krok 2: Výber správneho tvaru

Takže teraz, keď viete, aké sú vaše tvar tváre je, poďme sa presunúť na aké sú obočie tvary by ste mali vyskúšať a tie by sa mali vyhnúť.

Dlhá tvár: 

Ak máte dlhý tvár, vaším cieľom by bolo, aby to vyzeralo guľatejší. Vyhnúť oblúkom obočia; To bude len váš tvár dlhšie. Udržujte svoje obočie tvary bytu. Ploché obočie s miernym klesajúcou krivku alebo krivku bez vôbec, desiatky znížiť dĺžku tváre takže sa zdá guľatejší. To je ideálnou voľbou všetkých obočie tvary vážny tvár.

load...

Okrúhla tvár:

Pre okrúhlu tvár, musíte vykonať vaša tvár vyzerať longer.Create vysoké klenuté obočie. Ak sa vám nepáči ostrý oblúk, potom sa rozhodnú pre mäkké tvare oblúka. Vyhnúť sa guľatý tvar obočia. To bude vaša tvár väčšie koleso.�

Oválna tvár:

Ak majiteľ oválnu tvár, máte šťastie. To je uvažuje veľa vizážistov ako najlepší tvar tváre. Ísť na mäkké hranatý vzhľad.

Môžete si vybrať mierny oblúk pridať ďalší rozmer vašej tváre, ale bez ohľadu na to, čo si nevybral dramatické tvary obočie. Už máte pekné zaostrený z funkcie, to len aby sa tvárou vyzerať ostré a úprimne povedané, nebude to pekný pohľad vôbec!�

Square tvár:

Štvorcový, ktorým čelia krásky majú štvorcový čeľusť, ktorá je veľmi silný prvok. Čeľusť a čelo sú v rovnakej vzdialenosti robiť to vyzerá štvorcový. Musíte prijať vzhľad, ktorý sa zjemňuje svoj vzhľad a dokonca pretiahnutý vzhľad svojich funkcií trochu ak je váš záujem o viac ženský vzhľad. Vyskúšať okrúhleho tvaru alebo nízky jemný oblúk stredný hrúbky. Vy nechcete ísť príliš tenký alebo príliš silný s touto tvar tváre. Tým sa zmierniť svoje inak silné rysy.�

V tvare srdca tvár:

V tvare srdca tvar tváre máte špicatú bradu. Tak, aby sa zmäkčiť ten pohľad, ísť na guľatý tvar obočia. Nízky oblúk koleso obočia vám prirodzený vzhľad, ale ak máte kratšie tvare srdca tvár, potom požiadajte kozmetička dať obočie ostrý oblúk.�

Diamantové čelné:

Ak je vaša tvár v tvare diamantu sa silnejšími a širšími lícnymi kosťami, zmäkčiť nadol silné funkcie sa zakriveným čelom.�

Mať správny tvar je určite vzhľadom k dobrému vzhľadu, ale potom, ako dobrý je to, že bude mať, ak nebudeme ženích naše obočie dosť dobre? Správna hrúbka a tvar, aby všetky rozdiely a že právo starostlivosti z pravého človeka je nutnosťou.

Poďme sa baviť o najobľúbenejších techník používaných na tvarovanie obočia a sa pripraviť!

Populárna Techniky obočie grooming

Rezanie závitov a tweezing sú dva bežne používané techniky sa pripraviť a tvarovanie obočia pre tvar tváre. Profesionáli z celej svetovej upotrebiť buď jeden alebo zmes oboch v závislosti na požiadavke, pokiaľ ide o grooming.

Oko obočie Threading: 

Threading sa vykonáva pomocou špeciálnej závit, ktorý odstraňuje nežiaduce chĺpky okolo obočia od koreňa po veľmi čistý a dokonalý vzhľad. Profesionáli v ľubovoľnom salóne vám môže pomôcť s akýmkoľvek obočia tvaru s závitom.�

Oko obočie tweezing: 

To sa vykonáva pomocou špeciálnej nástroj zvaný pinzeta, že ručne chytí každý vlasy a ťahá im z koreňov. Tento postup je možné vykonať v pohodlí vášho domova. Ideálne, ak máte reťazec alebo dva trčí medzi svoje pravidelné spoločenské návšteve.�

Ďalšie tipy pre lepšiu obočie:

  • Niť alebo tweez po sprchovaní. Teplá voda počas sprchovania otvoria póry robiť to menej bolestivé a ľahko odstrániť všetky vlasy.
  • Šikmá tip pinzeta bude lepšiu priľnavosť a presnosť.
  • Vždy ustúpiť od zrkadla po niekoľkých tweezes skontrolovať svoj pokrok. Nikdy nepoužívajte zväčšovacie zrkadlo, to inklinuje k vám veľmi skreslený obraz.
  • Nakresliť tvar s okom ceruzkou, ktorá je mäkká a vyplniť ju s nejakým očné tiene (hnedá) alebo obočie prášok / čelo krému. To pomáha tweez na správnych miestach a výsledok je tak oveľa lepšie a presnejšie.
  • Aloe vera gél sa upokojiť pokožku.
  • Udržujte obočie na strednej hrúbku, to vyzerá prirodzenejšie a mladý ako tenké obočie budete vyzerať veku.

Vyberte si niektorý z týchto krásnych obočia tvarov. Potom choď si je vykonané správnym spôsobom a zvýšiť vaše tvárové vyzerá!

load...