Makeup

Kórejský štýl makeup - krok za krokom tutorial s obrázkami

Kórejský štýl makeup - krok za krokom tutorial s obrázkami

Nudí športové odvážne make-up? Hľadá niečo ženskú? Už ste vyskúšali kórejský štýl make-up? Kórejci sú obdarení bezchybnú, nádhernú a žiarivú pleť. Ich make-up sa vyznačuje mäkkými ružové a trblietavé bielej farby. Znie to zaujímavo? Myslím, že kórejský štýl make-up je úplne ideálne pre leta. Tučný vzhľad môže určite cítiť príliš ťažká počas horúceho dňa, zatiaľ čo viac svetla make-up môže vás vyzerať a cítiť sviežejšie! Ak si chcete vyskúšať kórejskej štýlu make-up, nehľadajte nič iné! Tu je krok za krokom návod, aby vás vyzerať svieži a ženský-inšpirovaný kórejskej make-up! Nemusíte byť make-up expert stiahni vyzerať správne, môže ktokoľvek dosiahnuť tento vzhľad s týmito jednoduchými krokmi!

Takže, poďme sa obrátiť vás do kórejskej diva!

Krok 1:

Kórejci sú obdarení bezchybné a žiarivú pleť s absolútnymi bez známok jednotvárnosti alebo tmy. Takže začnime tým, skrývanie všetku temnotu odhaliť sviežu a žiarivú pleť pod. Použil som Kryolan Derma Camouflage Concealer schovať a odľahčiť svoje tmavé kruhy pod očami. Ďalej, poďme sa presunúť smerom k očný make-up. Vyberte si smotanovo bielej alebo nahú Kohl a husto zakryť svoju okolia očí až k obočiu, aby odľahčili a odstránenie pigmentácie na očného okolia. Neobťažujte sa snaží byť čistý, budeme sa ju rozmazanie neskôr, takže to nebude potiť.

load...

Krok 2:

Naneste trblietavé biela, strieborná alebo šampanské očné tiene nad Kohl a jemne miešať ju zmiešavacím očné tiene štetcom. Tu som použil očné tiene Revlon v piesku.

Krok 3:

Korean make-up v štýle nezdôrazňuje očné tiene na bránkovisku, takže by sme sa zamerať na make-up očné iba na hornej a spodnej línie rias. Používa jemne trblietavé stredne hnedý odtieň na hornej línie rias a jemne miešať ju so strieborným očné tiene.

load...

Krok 4:

Naneste trblietavé tyrkysové Kohl na spodnej línie rias zdvihnúť make-up očí. Tu som použil Maybelline kolosálny v Turquoise. Nastavte tento Kohl so zodpovedajúcim očné tiene, aby sa zabránilo pokrčeniu vložky. Potom linka váš ponoru s mäkkou nahú Kohl vytvoriť mäkké oko pohľad ako čierna alebo hnedá môže vyzerať drsne pre kórejské štýlu make-up. Tu som použil Oriflame Nude Kohl ceruzka.

Krok 5:

Použite čiernu očné linky a aplikovať ich na hornej línie rias k definovaniu oči. Opatrne krídlo ho von, aby sa predlžoval a dávajú ilúziu väčšieho oka. Tu som použil tekutú vložku Kryolan Black. Potom naneste maskaru dokončiť vzhľad očí.

Krok 6:

Naneste tenkú bb krém neutralizovať vašu pleť. Tu som použil Lakmat CC krém v odtieni bronz. Potom nastavte ju kompaktný, aby sa zabránilo budging alebo pokrčenia výrobku. Používa jemne ružovkasté dať rozmer vašej tvári.

Krok 7:

Kórejský štýl make-up má veľmi jemnú ombre podobný účinok na perách. Ak chcete vytvoriť Ombre pery začať vyplnením vašej pier oblasti s mäkkou nahú hnedavo ružový lesk na pery. Tu som použil Maybelline Color senzačný lesk na pery v Hooked na Pink. Potom naneste ružový odtieň do stredu pier. Tu som použil MUA Rúž v odtieni 3. Teraz jemne miešať ako rúž a lesk na pery, prsty alebo pery kefkou, aby bolo dosiahnuté bezproblémové ešte dokončiť.

A je hotovo!

Skúste tento čerstvé a mäkké make-up vzhľad a chváliť sa to tento rok v lete. Je ľahká, sofistikované, a celkom, ideálny pre tých, ktorí hľadajú subtílne vzhľad.

So správnymi nástrojmi a odtieňov, môžete vytvoriť ľubovoľný vzhľad vášho želania. Ak máte pocit, stratený, môžete sa vždy obrátiť na nás o pomoc! StyleCraze je všetko o tom, vyzerať čo absolútne najlepšie! Ak máte nejaké otázky, pochybnosti, či námety-Neváhajte a zanechať slovo v sekcii Komentáre nižšie!

load...