Makeup

Katrina Kaif inšpirovala výukový program pre oči - s podrobnými krokmi a obrázkami

Katrina Kaif inšpirovala výukový program pre oči - s podrobnými krokmi a obrázkami

Bollywood herečky, či vedia, ako to pristane! Ich oblečenie, ich make-up, ich účes všetko vytvoriť trend! A my sa k strieborného plátna pre inšpiráciu. Pokiaľ ide o make-up inšpiráciu, Katrina Kaif je horúcim favoritom pre istotu!

Katrina Kaif je jednou z najpopulárnejších herečiek Bollywood. Ona je známa pre jej herecké schopnosti, krása, make-up a vlasový styling mantry. Narodil a vyrastal vo Veľkej Británii, toto krásne herečka teraz volá Mumbai as ňou doma. Ona v sebe spája eleganciu starého svetového Británii s pôvabu Bollywood. Viem! Väčšina žien by dal čokoľvek, aby vyzerať ako ona.

Bohužiaľ, nie každý môže byť tak krásne a dokonalé ako Katrina! Ale áno, každá žena môže pokúsiť vytvoriť vzhľad, aby zodpovedal jej!

Použité produkty:

Tu je zoznam výrobkov, ktoré boli použité na dosiahnutie Katrina Kaif inšpirovaný očný make-up vzhľad:

  •   Elf 144 Očné tiene Palette pre bronz, tmavé a stredne hnedé očné tiene
  •   Lotus Herbals Kajal Black
  •   Revlon Očné tiene Palette v Písku
  •   Loreal Million Lashes Mascara

Katrina Kaif Eye Makeup Tutorial:

Dnes som vytvoril nádherné teplé hnedé dymové očný make-up vzhľad, ktorý ju často športov vo svojich filmoch. V nadväznosti na toto Katrina kaif očný make-up tutorial teraz túži vyzerať tak dobre ako diva!

load...

Krok 1: Naneste očný krém

Začiatok nanášanie očný krém hydratujú a zmierniť prípadné vysušenie v spodnej oblasti očí. Opatrne používať prstenník aplikovať a zmes produktu. Nechajte krém, aby sa vstrebáva a potom použiť svoj obľúbený korektor. Ak máte veľmi pigmentované viečka, potom je najlepšie použiť korektor pred nanesením na korektor. Nastavte korektor s práškom, aby sa zabránilo pokrčeniu a jemné linky.

Potom vybrať stredne teplej oranžovo-hnedé očné tiene v matnou povrchovou úpravou a aplikovať ich na celej ploche viečka. Vrstva očné tiene tesne nad pohybujúce viečok oblasti. Ak chcete vytvoriť maximálnu intenzitu farieb, pat očné tiene na svojom mieste a nepoužívajú obvyklý zametanie pohyb.

load...

Krok 2: Naneste Temný Matte Brown Očné tiene

Potom vybrať tmavo hnedé matné očné tiene a aplikovať ju do záhybov oblasti očí. To je najlepšie používať našuchorený zúženej prelínanie štetec jemne rozptýliť farby do bránkoviska získať dokonalý vzhľad.

Krok 3: Riadok hornej časti línie rias

Linka husto váš horná línia rias s čiernou Kohl či gélové vložky. Nerozširujú čiaru mimo oblasť okolo očí u lietanie, ale len sledovať prirodzený tvar vašich očí.

Krok 4: miešať Kajal

Potom vybrať Smudger alebo ceruzka štetec jemne miešať Kajal na hornej i spodnej línie rias vašich očí.

Krok 5: Použiť čierny tieň

Naneste čiernu očné tiene k najvzdialenejšiemu rohu bránkoviska k prehĺbeniu účinku vašich očí, ako Katrina. Vyberte si našuchorený zužujúci prelínanie kefu a jemne miešať rôzne očné tiene aplikovanej vytvoriť vzhľad Smokey. Jemne vytvorenie mäkké krúživými pohybmi ho ľahko miešať.

Uplatňovať rovnakú tmavo hnedé očné tiene na spodnej línie rias k vytvoreniu rovnováhy v make-upu. Potom linka svoje čiarou ponoru a tenké čiary vaše oči s tmavým čiernym Kajal. Oblúčik vaše riasy a sledovať ho s riasenkou vytvoriť ilúziu silnejších rias. Naneste trblietavé očné tiene šampanského na obočie kosti a najvnútornejšie rohu vašich očí, aby sa im žiariť jasnejšie.

Že vyzerá úžasne, že jo! Katrina je ako dieťa-žena. Ona v sebe spája nevinnosť sa zmyselnosťou. S touto očný make-up, môžete teraz znovu ten istý očný make-up z Katrina Kaif! Tento vzhľad doplní rad západné oblečenie a bude ideálny pre nočné a večierkov. To je tiež skvelý vzhľad na jeden deň von s BFFs! Stačí sledovať tieto jednoduché Katrina kaif očný make-up tipy a nechajte svoje vnútorné diva presvitať!

Baví vás naše make-up konzultácie? Máte nejaké návrhy, ako zlepšiť? Bola to najmä tutorial užitočná? Myslíte si, že obnovila Katrina vyzerať dobre? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie:

load...