Makeup

Kareena Kapoor inšpirovala make-up očí - 2 kroky krok za krokom s obrázkami

Kareena Kapoor inšpirovala make-up očí - 2 kroky krok za krokom s obrázkami

Kareena Kapoor - modré oči dievča z pozlátko mesta sa etablovala ako jedna z najvyšších hviezdy v Bollywood. Na rozdiel od svojich brilantných hereckých schopností a Drop Dead nádherný vzhľad, ona sa ukázala sama, že je celkom štýl Diva. Jej poznámky patrí špičkové kozmetické a toaletné prípravky. Jej obrazovke makeup dramaticky líši o znak. Avšak, to je všeobecne vidieť, že dáva prednosť tmavý Kohl očami vzhľad, ktorý ide dobre so svojimi broskýň a smotanovou pleťou.

Nižšie sú dve konzultácie s Kareena Kapoor očný make-up, ktorý by vás určite inšpirujú. Pozrite sa na ne a vyberte svoje preferencie.

Tutorial 1:

Tu je zoznam výrobkov, ktoré majú v úmysle použiť v tomto kurze:

  • Elf paleta očné tiene v deň na pláži
  • Lotus Herbals čierna Kajal
  • Kryolan Crease kefa
  • Riasenky
  • Korektor
  • Compact Powder

Kareena Kapoor inšpirované očný make-up Look 1:

Postupujte podľa pokynov na vytvorenie Kareena Kapoor inšpirované očný make-up vzhľad:

load...

Krok 1:

Aplikovať očný krém na hydratovať vašej oblasti očí. Tento krok pomôže zbaviť suchších záplaty, ktorá môže zničiť celý váš make-up. Potom sa plné pokrytie korektor a zakryť tmavé kruhy pod očami vytvoriť dokonalý základ pre make-up prísť. Nastavte korektor s kompaktným práškom, aby sa zabránilo pokrčeniu produktu.

Ďalej vyplniť vaše obočie, aby vyzerali silnejší replikovať vzhľad Kareena. Tu som použil matný hnedý očný tieň a zaplnili medzery v mojej obočie.

Krok 2:

Potom vyzdvihnúť matný tmavo hnedé očné tiene s mäkkými slivkovej tónmi na neho. Ak nechcete mať slivky hnedé očné tiene, potom naneste umývanie hnedé očné tiene a potom vrstvy červené očné tiene ticho ako umývanie farby získať perfektné slivka očné tiene. Jemne pohladiť očné tiene, bez toho aby zametanie ako sa zvyčajne vykonáva. Použitie poklepal pohybu pri aplikácii očný tieň vám dá dobrú intenzitu farieb. Potom použiť rovnaký kefku a zmäkčiť okraje vytvoriť plynulý a dokonca aj povrch. Tu som použil Elf paleta očné tiene v deň na pláži pre slivky hnedé očné tiene.

load...

Krok 3:

Naneste tmavé čierne očné linky na hornej časti línie rias. Lemujú vaše oči husto a nemusia obávať, že čistý ako budeme rozmazaniu vložky očí neskôr. To je najlepšie používať krémovú vzorec pre tento krok, ako to pomôže v ľahkom miešania na očné linky v ďalšom kroku. Tu som použil Lotus rastlinných prípravkov čierna Kajal.

Krok 4:

Potom pomocou mäkkej, našuchorený záhybov štetcom alebo kefou ceruzky a zmäkčujú Kajal aplikuje v predchádzajúcom kroku. Vytvorenie krátke krúživými ťahmi a jemne zmäkčiť okraje pre dymové pohľadom do vašich očí, ako Kareena. Tu som použil kefa Kryolan bránkovisku pre tento krok. Ak nemáte záhybov štetec, môžete ľahko použiť vatový tampón zmierniť očné linky.

Krok 5:

Potom aplikovať rovnaký matný slivky hnedé očné tiene na vaše spodnej línie rias a lemujú vaše oči husto. Tu som opäť použil Elf deň na palete Beach očné tiene pre matný slivkovou hnedé očné tiene.

Krok 6:

Potom linka váš ponoru s čiernou ceruzkou Kajal a používať rovnaký záhybov štetec a zmäkčiť Kajal na spodnej línie rias ako urobiť pre horná línia rias. Teraz, tesne linka vaše oči sa rovnakým Kajal dať ilúziu silnejších rias. Naneste riasenku a ak chcete vytvoriť dramatický vzhľad, môžete pridať falošné riasy na dokončenie očný make-up vzhľad. Vzhľadom k tomu, očný make-up je intenzívna a ťažké, to je najlepšie použiť dobrý korektor v rámci oblasti očí. To umožní, aby váš očný make-up sa objaví dusný a upravene, bez toho aby sa jednotvárny alebo únavy.

A je hotovo! Šesť jednoduchých krokov k dosiahnutiu nádherné, diva inšpiroval očný make-up. Nemusíte byť Bollywood superstar vyzerať ako milión dolárov diva. S niekoľkými make-up triky, môžete vyzerať ako diva vo svojej vlastnej pravý!

Tutorial 2:

Tu je očný make-up z Kareena Kapoor, ktorý bol na obdiv vo filme Talaash. Aj mierne zmiernil vzhľad tým, že aplikuje menšie množstvo očné linky. Poďme sa dostať do detailov.

Kareena Kapoor inšpirované očný make-up Look 2:

Krok 1:

Kareena má naozaj spravodlivé a dokonalú pleť. Naplnený som celý svoj očné okolie pomocou 2 produktov na dosiahnutie bezchybnej pleti a zbaviť sa akéhokoľvek tmy. Som sa krém Maybelline Clearglow BB v Radiance na celej viečka, ako aj pod očami, kde som tmavé kruhy. Na začiatok to, poklepal som Colorbar Full Cover Korektor vo 003 Sand Beige.

Krok 2:

V tomto pohľade, Kareena oko čelo je tvarované vo veľmi odlišným spôsobom. Je hustá a ohnuté smerom k vnútornej oblasti oka a zužuje sa smerom k vonkajšiemu rohu. Ako moje oko obočie tvar je úplne iný, som si vzal tmavo šedý odtieň ju utvárať ako ona. Akonáhle oko obočie sú definované základné make-up musí byť použitá.

Krok 3:

Za vzhľad som použil 3 očné tiene palety, Smashbox Instant očné tiene a očné linky paleta, Dior Ombres Paupieres Očné tiene palety a Avon True Color Očné tiene Duo Sunshine Peach. Vzal som cínové odtieň zo tieňovej Palette Smashbox oko a vytvoril základ pre celé viečko a predĺžené do bránkoviska. Farba je veľmi intenzívna, takže som sa mieša ju s nadýchanou kefou.

[Čítajte: očný make-up farby pre rôzne Indian tóny pleti]

Krok 4:

Ďalej vzal som bronzovú odtieň z palety a používa tenkú štetcom aplikovať na stredu bránkoviska a rozšíriť smerom k vonkajšej strane. Vzal som Light Gold odtieň z palety a aplikovaná na stredu veka so svetlom, ale rýchlymi ťahmi. Mieša Aj farby dôkladne, takže každý z nich ukazuje zreteľne, bez toho aby sa príliš intenzívne.

Krok 5:

Vzal som si tmavo šedú farbu z palety Dior a intenzívnejšie iba vonkajšia časť ryhy plochy. Je potrebné vziať starostlivosť, aby Bronze tieň aplikovaný skôr, by mal byť tiež prominentnú. Akonáhle viečka sú k dokonalosti, že je čas pre zvýraznenie očí.

Krok 6:

Použil som Matte Cream tieň z Dior palety upozorniť na oblasť obočie kosti. Pohľad sa zameriava na veľmi prominentnú obočie kosti. Prihlásil som farbu na vnútorných kútikov očí a predlžuje smerom k nosu. Kareena je zvýraznená oblasti vyzeral trochu trblietavých takže som oprášil trochu o Light Gold tieňa a mieša, aby spolu s matným odtieňom pre jemnú leskom účinkom.

Krok 7:

Kareena oči boli potiahnuté veľmi silnou vložkou. Snažil som sa mäkký efektu trochu čakajú, moje oči v tesnej blízkosti hornej línie rias. Urobil som to trochu hrubšie na vonkajších rohoch a robil tvar krídla v rohoch. Rozšíril som okrídlené riadku dole len zdôrazniť rohy.

Krok 8:

Spodná línia rias Kareena bolo lemované trblietavých bieleho odtieňa. Použil som trblietavé biely odtieň z palety Avon a aplikovať tenkú uhlovým štetcom na vodovodný rad. Dokončil som vzhľad s množstvom Mascara. Najlepšie je, keď si môžete krútiť vaše riasy pred aplikáciou maskary pre viac dramatický efekt.

Vzhľad je elegantný a je ľahké vytvoriť. Ideš na osobitný dátum? Chcete vyzerať ohromujúci? Tento vzhľad je perfektné! Pridajte niekoľko dotyky prispôsobiť vzhľad a nechajte svoje oči urobiť hovoriť.

Skúste to a dajte nám vedieť v komentároch pod vaše cenné pripomienky. Dúfam, že ste si priali tieto konzultácie. Ak máte nejaké požiadavky na akékoľvek make-up, dajte nám prosím vedieť. Sme vždy radi, aby vám pomohol.

load...