Makeup

Kajol inšpiroval make-up očí - tutoriál s podrobnými krokmi a obrázkami

Kajol inšpiroval make-up očí - tutoriál s podrobnými krokmi a obrázkami

Love vyzerá ako nádherná filmová hviezda? A čo robí make-up ako klasické Kohl krásy - Kajol? Herečka sa obliekol Bollywood priemyslu s ňou tmavá žiariace pleť a lesklé sexi oči. Chcete si vyskúšať vyzerala? Ale nie ste istí, ako začať ani skončiť? Nebojte sa, máme na Kajol inšpirovaný očný make-up pozrieť do púhych 5 jednoduchých krokoch pre vás dnes!

Postupná výučba Of Kajol očný make-up:

Postupujte podľa nižšie uvedených krokov, aby čo Kohl olemovaný očný make-up vyzerať Kajol. Začnime na make-up tutorial teraz.

Krok 1:

Začnite tým, že nanášanie penetrácie očí a potom naneste tmavošedý farebnou hnedého krémové očné tiene základne na očných viečkach. Tento krok zabezpečí, že vaše očné tiene netopí ani záhyby preč ľahko v horúcom letnom klímou. Tu som použil Maybelline Color Tattoo v Bad do bronzu.

load...

Potom aplikovať rovnaký tmavošedý hnedé očné tiene cez krémového základu zvýšiť intenzitu farby. Tu som použil mäkký trblietavé tmavošedý farby očné tiene od Elf deň na palete Beach očné tiene. Použite plochý očné tiene kefa pre získanie maximálnej farebné vyplatí v tomto kroku.

Krok 2:

Naneste matný slivka-ako hnedú farbu na vonkajšie V oka dať vzhľad Smokey. Začnite tým, že sa očné tiene pod uhlom spájajúcej línie rias s okom obočia a potom jemne miešať očné tiene s miešacím štetcom. Nie viac ako to zmiešať a vziať dovnútra, ale obmedziť je iba v najvzdialenejšom rohu očí. Tu som použil matný slivky hnedé očné tiene od Elf deň na palete Beach očné tiene.

load...

Krok 3:

Linka husto váš horná línia rias s krémovým čiernym gélom alebo Kajal ceruzka. Tento krok nemusí byť čistý, ako budeme miešanie ticho neskôr. Tu som použil Lotus herbára krémovú Kajal ceruzka na linku línie rias. Potom zdvihnite horné očné jamku jemne a pevne linka vaše oči sa rovnakým Kajal ceruzka dať ilúziu silnejších rias. Nepoužívajte silné rozmazaniu dôkaz Kajal vzorec pre tento krok, ako to bude nastavený rýchlo a bude robiť to náročný pre vzorec miešať ľahko.

Krok 4:

Uplatňovať rovnakú matný slivky hnedú farbu do bránkoviska ticho s ľahkou rukou pomocou prelínanie kefu. Sústrediť maximum farieb vo vonkajších rohoch očí a jemne ju vytiahnite smerom dovnútra. Tu som opäť použil matný slivky hnedé očné tiene od Elf deň na palete Beach očné tiene.

Krok 5:

Linka váš Waterline a spodná línia rias s rovnakým krémovým Kajal dať Smokey pohľad na očný make-up. Tu som opäť použil Lotus herbára krémovú Kajal ceruzka. Potom použite ceruzku alebo rozmazanie kefa vyrovnať všetky drsné okraje Kajal vytvoriť obdobné mäkké rozmazaný Kohl vzhľad, ktoré Kajol športové. Potom naneste mäkký trblietavé zvýrazňovač na vnútorných rohoch očí a jemne miešať to. Tento krok bude zvýrazniť oči a otvoriť ho viac. Tu som využil Revlon Tieň spája očné tiene v piesku. Potom platí veľa riasenky dať objemný rias efekt.

A je hotovo!

Nebolo to jednoduché sledovať túto ťažkú ​​rozmazaniu obrúčkami Kajol očný make-up? Skúste to a pozrite sa fantabulous! Budeme radi, vaše odpovede.

load...