Makeup

Južný indický svadobný makeup - krok za krokom tutorial s obrázkami

Južný indický svadobný makeup - krok za krokom tutorial s obrázkami

Jedným z najviac zvláštne dni v akomkoľvek dievčaťa živote je jej svadobný deň. Zatiaľ čo väčšina dievčat sa sníva o svadbe už od útleho veku, každé dievča chce, aby to bol nezabudnuteľný zážitok. S nevestou, že je stredom pozornosti v akejkoľvek svadbe, že je to nevyhnutne potrebné, vyzerala jej absolútne najlepší na tejto väčšine špeciálne deň!

South Indian Bridal Makeup Tutorial

Z Južnej indický nevesty môžu byť identifikované s jej komplikovanými ornamentami. Svadby v južnej časti Indie, sú farebné záležitosť, a nevesta je zdobená v jasných šperk tónovaný farby, väčšinou zlaté, modrej, zelenej, žltej, zelenej a iné svetlé odtiene. Jeden z najväčších rysov južnej indický nevesty je jej hlava šaty, čo je okamžitý pútač. To je jeden z dôvodov, prečo nevesta z južnej Indie nosia veľa make-upu, s jasnými a výraznými farbami, bez pri pohľade výstredné alebo hlasný.

Aj keď to môže znieť veľa, dostať správne juhoindickom nevesta make-up vzhľad nie je tak ťažké. So správnymi krokmi a trochou praxe, môžete ľahko dosiahnuť tento vzhľad, bez toho aby cez vrchol. A to je dôvod, prečo je potrebné niektoré južné Indický svadobné tipy make-up!

load...

Tu sú kroky, ktoré vám pomôžu vytvoriť jasný južnej indickej svadobný make-up vzhľad, ktorý pomôže zodpovedať jasný svadobné oblečenie:

Krok 1

Základom akéhokoľvek make-upu je začať na čisté a svieže tvár.

  • Použite čistiaci jemne očistiť od nečistôt alebo existujúce make-up.
  • Akonáhle je váš tvár je čistá použiť jemný krém pre hydratáciu pokožky.
  • Suché tvár môže skončiť robiť make-up vyzerať cake.

Výživný hydratačný od Diora bola použitá v tomto kroku.

load...

Krok 2

Celý svadobný deň bude veľmi hektický pre nevestu a jej make-up musí zostať na dlhšiu dobu. Použite vysoko kvalitný náter na pomoc make-up vydrží perfektne až do konca. Aplikácia primeru tiež vytvára hladký plátno pre make-up pracovať, a zjemňuje póry na tvári. Smashbox Primer tu použitý robí pleť hodvábnu a dokonca.

Krok 3

Podstatou akéhokoľvek jasnú make-up je použitie korektora. To pomáha skryť tmavé kruhy pod očami, vada značiek a pupienky na tvári. Použite krém na báze korektor sa pomaly pat na problémové oblasti. Tie by nemali trieť výrobok, pretože to bude rednúť výrobku a nebude pracovať správne pokrytie požadovanej oblasti.

Krok 4

Ísť na orosenej make-up základ pre tvár. Základom odtieň by mal byť rovnaký ako vašej pleti. Často ženy robia tú chybu, pomocou základy, ktoré sú príliš ľahké pre svoju pleť. To umožní, aby make-up vyzerať kriedovo a sivasté. Použite vlhkou špongiou alebo nadačné kefu, aby sa základom rovnomerne na celú tvár. Nadácia kefa z Faces Cosmetics bol použitý v tomto kroku. Potom, čo urobil, môžete nastaviť tvár make-up s práškom nastavenia.

Krok 5

Začnite svoj očný make-up s zjasňovanie očný krém. Neutrogena Fine Férovosť Eye Cream tu bola použitá. Môžete použiť primer očné na viečkach alebo nahradiť základný náter s korektora. Táto aplikácia bude farby výrazné. Naneste trblietavý marhuľový odtieň na celé spodné viečko. Použiť matný hnedý odtieň na stredu veka s našuchorený štetcom. Opäť jasný a trblietavý odtieň ako slivky alebo čokoládovo hnedé. Začne sa uplatňovať od stredu bránkoviska a rozšíriť smerom k vonkajšiemu kútiku. Teraz sa prelínanie kefu a jemne miešať všetky farby. To vám dá jasný oko pohľad.

Krok 6

Potom sa nude odtieň sa blyští a aplikovať na vaše obočie kosti a vnútornými rohmi oka. To bude zvýrazniť oči a dať im jasnejší vzhľad.

Krok 7

Potom sa čierne očné linky a hrubú líniu pozdĺž horných a dolných rias linky. Pridajte sa obe čiary na vonkajšom rohu v tvare krídla. Dokončiť vzhľad očí tým, že aplikuje želiez maskary na riasy.

Krok 8

Pre lícne make-up, začať s bronzer na definovanie čeľusť a lícne kosti. To je docela nejaký trik, ako je potreba určiť presný bod, v ktorom by mal byť konturovanie tvár. Začnite tým, že puckering vaše pery a lokalizáciu dutinu vašej tváre. Teraz aplikovať bronzer cez dutého priestoru. To by sa malo začať od stredu tváre a rozšíriť smerom k ušiam.

Krok 9

Ďalším krokom je poukázať na tvárach. Potom sa ružový rumenec, ktorý má jemné trblietanie pigmentov. Ako nevesta, budete neustále fotografoval, takže svetla je nutné vyzdvihnúť make-up správne. Použitie trblietavé tvárenky bude vaše tváre žiara vo svetle. Dva-posilnil rumenec od Smashbox tu bola použitá.

Krok 10

Posledným krokom je lip make-up. Začnite tým, že penetrácia vaše pery s balzam na pery. To umožní, aby vaše pery hladké. Potom sa Kontúrovacia ceruzka na pery, ktorý je takmer rovnaký odtieň rúžu, ktorý sa chystáte použiť. Obrys pier s vložkou. Vyplniť pery s svetlé farby na pery. To je najlepšie zvoliť odtiene Berry alebo vinárskych tóny. Tieto farby vyzerajú dobre na indickej pleti. RET farieb tu používa, je od Avonu.

Tak tu bol jednoduchý ale nádherný vzhľad vhodný pre južnú indický nevesty, že niekto môže vyskúšať. Všetko, čo musíte urobiť, je nasledovať kroky starostlivo a vytvoriť úžasný vzhľad najväčší deň svojho života. Všetko najlepšie, a gratulujeme!

load...