Makeup

Jednoduché tipy na Vyzerajte krásne bez make-upu

Jednoduché tipy na Vyzerajte krásne bez make-upu

Ak ste sa opýtať akúkoľvek dámu o tom jednu vec spoločnú, ktoré všetky ženy zdieľajú, odpoveď by bola ľahko prísť - make-up! Je to tak? A ak sa vaše ďalšia otázka mala byť, Máte nejaké kožné problémy? ' je pravdepodobné, väčšina žien by odpovedal kladne.

Kým make-up je určite ženský výsadou, ktoré majú krásnu pleť je niečo, čo sme všetci usilovať. A dobrá správa je, že nie vždy je potrebné make-up, aby to pristane. Je ťažké veriť? No, tu idem dať 10 jednoduchých tipov, ako sa sluší bez make-upu.

Ako to sluší bez make-upu?

Postupujte podľa nasledujúcich 10 skvelých tipov, ako to pristane prirodzene každý deň bez make-upu.

1. Piť vodu:

Rozhodne, prvá a najdôležitejšia trik je piť veľa vody každý deň, bez ohľadu na ročné obdobie, pretože tento pohár vody bude oveľa viac prospešné pre vás, než akýkoľvek make-up produkt, ktorý môže rozhodnúť, že investovať do. Máte krásnu žiariaca pleť ? Najlepších dermatológmi z Lybrate ponúkli diétne tipy, ako schudnúť a zostať fit.

load...

2. Hydratujú:

Milujte svojich zvlhčovač, dámy. Čím viac budete mať vaša pleť hydratovaná a živil, tým viac môžete zabrániť príchodu vrások a suchej kože zišlo. Uistite sa, že hydratujú tvár a oblasť krku, rovnako ako ruky a nohy, pretože to sú oblasti, ktoré ukazujú prvé známky starnutia.

3. Pomocou Face Wash:

Použite umyť tvár každý deň, aby sa odstránili všetky nečistoty a znečistenia z vašej tváre a všetky stopy make-up zvyšných produktov rovnako. Umývanie tváre denne, najlepšie ráno a pred spaním, pomôže otvoriť póry a dať kožu ten pocit sviežosti.

4. Použite Toner:

Použitie toner by mal byť nevyhnutnou súčasťou vášho denného režimu starostlivosti o pleť. Zatiaľ čo väčšina z nás ísť na čistiace a hydratačné rutina, sme takmer vždy skončiť príliš lenivý alebo zábudlivý o tonera, a to je miesto, kde je problém. Zásobník pomôže sprísniť kožu a póry a tiež odstrániť všetky stopy oleja alebo maziva.

load...

5. Šampónu vaše vlasy:

Použitím šampón každý druhý deň, alebo raz za cca 3 dňoch sa uistite, že vaše vlasy vyzerajú svieže a čisté. Mastné vlasy vám automaticky poskytne celkový špinavé a rozstrapatené vzhľad; zatiaľ čo čerstvo vyčistiť vlasy je obrovský rozdiel.

6. Použitie opaľovací krém:

Aj keď všetci vieme, že výhody používanie opaľovacích krémov denne, väčšina z nás majú tendenciu dávať to ujsť, zvlášť keď sme v zhone, a že to nie je príliš veľa slnka vonku. To rozhodne je starostlivosť o pleť a krásu katastrofa, pretože všadeprítomné škodlivé lúče slnka bude aj naďalej pôsobiť škody na kožu. Ak chcete, aby sa vaša pleť prirodzene krásne a zdravé, budete musieť používať opaľovací krém každý deň; tam jednoducho nie je iná možnosť. Prečítajte si viac o výhodách opaľovacieho krému.

7. Teplá voda s citrónom:

My všetci milujú, že prvý pohár v dopoludňajších hodinách, je to tak? Teraz skúste prepnúť ten šálku čaju alebo kávy s horúcou / teplou šálku vody a plátkom citróna. S touto prvá vec po ránu bude vymyť toxíny z tela a znižuje šance na akékoľvek kožné citlivosťou. To tiež pomôže udržať vaše telo zostať hydratované a dodať, že trochu žiara na koži.

8. Olúpať:

Pravidelne exfoliačný kožu zaistí odstránenie suchých a odumretých kožných buniek odhaliť čistú a žiariaca pleť.

9. Cvičenie je prvá vec, ktorú urobiť Everyday ráno:

Moving je výborný spôsob, ako pumpovať krv na koži. Zvýšením tep poháňa krv na povrchu pokožky, ktorá zase zvyšuje kožné bunky; niečo, čo veľmi dobre.

10. Že ste krásna:

Všetko to začína v mysli. Veriť ste krásna je pocit sebavedomia, ktoré môžu skutočne zvýšiť vaše zdravie i krásu.

A tu je niekoľko ďalších tipov, ako vyzerať dobre, bez make-upu, ktorý bude uistite sa, že vyzerajú dobre upravené a krásne.

Bonus Tipy pristane bez make-upu

 • Pravidelne si sami vlasy trim, aby vaše vlasy nemá rozdelené alebo suché konca
 • Nezdvíhajte na pupienky, škvrny alebo iné kožné vyrážky, ktoré môžu mať na svojej koži, ako sa dotýka nich bude len nechať späť škvrny a jazvy
 • Nepretierajte oči nadmerne za rovnaké môžu viesť k infekciám a začervenanie
 • Prestať žuvanie na nechty. Udržujte je dobre zdobené. Ak si ich chcete mať dlhé, uistite sa, že sú dobre udržiavané. Ak si leštiť nechty, skontrolujte, či nie je prasknutý necht lak.
 • Vyhnite sa pitie zvyšky kávy alebo čaju
 • Dobre spať - minimálne 6 - 8 hodín nerušeného spánku sa bude robiť zázraky pre vašu pokožku
 • Nenechajte trhať obočie príliš; Namiesto toho sa rozhodnúť pre pinzety a odstrániť tie nežiaduce chĺpky
 • Kefa dvakrát denne, nie viac. Kefovanie po každom jedle sa okrádať vaše zuby esenciálne skloviny. Namiesto toho, kefa raz ráno a raz večer pred spaním.
 • Udržiavať správne držanie tela
 • Odstrániť čierne bodky, a to buď drhnutie doma alebo na návšteve kozmetička
 • Poschodové nezdravé potraviny a jesť zdravo
 • Zahŕňajú čerstvé ovocie, zeleninu a mlieko alebo mliečne výrobky vo svojej každodennej strave
 • Ísť ľahko na alkohole - to pomôže znížiť akékoľvek opuchy alebo brušný tuk
 • Ísť na dobre vybavené oblečenie a vyhnúť sa tieto módne trendy, ktoré sa vám nehodí. Pochopiť svoj vlastný štýl a dostať sa pohodlne vo svojej vlastnej koži.

Postupujte podľa vyššie uvedených jednoduchých tipov a krásnu pleť bude vaša mať!

Odporúčané články:

 • 10 Obrázky Bipasha Basu bez make-upu
 • Top 10 Obrázky asin bez make-upu
 • 10 Obrázky Kajal Agarwal bez make-upu
 • 10 Obrázky Jacqueline Fernandez bez make-upu

load...