Makeup

Jednoduché nápady na make-up na vytvorenie dokonalého vzhľadu Geisha

Jednoduché nápady na make-up na vytvorenie dokonalého vzhľadu Geisha

Gejše boli vždy tajomný, napriek tomu veľmi pekný. To, čo naozaj urobiť, je vždy veľmi zle, ale nie je pochýb o stope bázňou a lákadlo, ktoré opúšťajú za nimi. Poďme sa pozrieť na všetko, čo sa vedieť o Geisha make-up.

Počiatky Geisha make-up:

Istá teórie navrhne, že pôvod bledého tváre make-up sú smerované cez Čínu. Japonské kurtizány údajne prijal tento pohľad z Číňanov. Bolo medzi 794 nl až 1185 nl počas Heian pravidlo, kedy bol prvýkrát použitý tento pohľad. S ohľadom na vplyv Číňania mali na Japonca v tej dobe, to je bezpečné povedať, že oni by si to prevzaté z nich. Ženy z Heian éry by mix ryža prášok s vodou, a potrite ju na tvárach, ako základu. Oni by oholiť obočie a maľovať hrubé, ale rovno, obočie v čiernej farbe. Tieto obočie boli vypracované o niečo vyššia, než je obvyklé umiestnenie. Ich pery potom boli namaľovaná červená. Pôvodne ženy dokončil tento divadelný pohľad farbením zuby čierne. K tomu sa používa zmes oxidovaného železa a kyslého roztoku. Černanie zubov bolo vykonané iba do Meiji éry, ale herci Kabuki a školenie gejše (Maiko) naďalej používať.

Tento charizmatický vzhľad Heian éry bola prijatá zo strany kurtizán v snahe znovu zaoberať na vyrovnanosť a eleganciu zlatej éry.

Adaptáciu Gejša make-up:

Gejše odlíšiť od kurtizán v potešenie štvrťrokoch. Nosili menej žiarivé farby a ďalšie zdobené oblečenie. Oni tiež nosili jednoduchšie makeup a menej komplikované účesy v porovnaní so svojimi kolegami. To bolo preto, že zo zákona, ktorá bola vykonaná, aby sa ubezpečil, že nebola žiadna konkurencia medzi gejše a ostatnými kurtizány. Ale prekvapivo, tento zákon pracoval v prospech gejše, ktorí vyzerali múdrejší ako ostatní. Za tie roky, ich make-up sa dostal odvážnejší a rovnako tak aj ich účesy a kimona.

load...

Obvykle na začiatku kariéry, to je pre nováčikov alebo Maikos nosiť biely make-up každý deň. Je to Geisha, ktorý má novú Maikos pod svoje ochranné krídla, alebo Okasan (majiteľ domov, že Maikos sú súčasťou) a učí ich, ako to urobiť. Akonáhle je Geisha tri roky do svojej profesii, jej make-up dostane ľahšia a jej drdol dostane jednoduchšie. Za tri roky, ona zreje krásne a ona je známa jej talent, a nie jej vzhľad. Pre udalosti, ktoré sú viac formálne charakter alebo tanečné, nosia ťažšie make-up a katsura alebo prepracovaný parochňu.

Ako sa dostať na Geisha vyzerá?

Získavanie, že dokonalý vzhľad Geisha je pomerne zdĺhavý proces. Po prvé, voskový olej ako látka zvaná bintsuke-aburais aplikáciu na tvár, pomocou štetca na tvár, krk a hruď. Táto látka pôsobí ako lepidlo na bielom základu, ktorý nasleduje. Potom sa biela základ sa nanesie na celej tvári, krku a hrudníka, opúšťať tvare "V" nahý, v tyle. Zátylku je považované za ohnisko v japonskom erotiky. Z tohto dôvodu odchodu že "V" bare zvyšuje zmyselnosť. V deň, keď sa otočí Maiko gejša, "W" je vľavo nahý na šiji. Tie holé "W" a "V" sú stále zahalená, a zvyčajne symbolizujú to, čo muži dlho objaviť v nich.

Akonáhle je základom nastavený, oči a obočie sú opatrené náterom. Jedná sa o zdĺhavý úlohu a potrebuje pevnú ruku. Jediná chyba by mohla viesť k znovu naštartovaniu procesu. Obočie sú primárne čiernym náterom, s nádychom červenej. Tradičné makeup používa uhlie ako černenie agenta, ale dnes, mnoho kozmetika sú k dispozícii špeciálne pre tento účel. Potom príde oči. Tie sú lakované čiernou, s nádychom červenej taky. Ako nový Geisha zreje, množstvo červenej farby v jej make-up klesá. Ak chcete dokončiť vzhľad, stred pier je natretá jasne červená s pomocou malej kefky. Tradične, farba sa extrahuje zo svetlica, ktorá bola naplnená vodou. Akonáhle sa farba bola pridaná do pier, to bolo pokryté z kryštálového cukru sa dostať, že lesklý vzhľad.

load...

Teraz, keď viete, ako ísť o tomto pohľade, je na čase, aby ste vytvoriť svoj vlastný "Gejša".

load...