Makeup

Halle Berry kráľovské tajomstvá bez make-upu

Halle Berry kráľovské tajomstvá bez make-upu

Kto si nemyslí, že Halle Berry je jedným z najkrajších žien na svete? Aj bez make-upu, vždy vyzerá nádherne a elegantné. Ona môže byť v nej 40s, ale to nóbl dáma dokazuje, že nemusíte kozmetiku vyzerať mlado a žiariace. Ona ukazuje jej prirodzenú krásu s istotou, čo je pomerne vzácne v očarujúcom svete Hollywoodu.

Je to pohodlné vo svojej vlastnej koži, a je to vidieť! Ona môže byť hovorca Revlon, ale oscarová herečka nie je ani zďaleka nehanbí sa verejne vidieť bez make-upu.

Na tomto liste, mali by ste sa dozvedieť viac o Halle Berry je tajomstvo krásy bez make-upu? Potom čítajte ďalej!

Tajomstvo krásy Halle Berry bez make-upu

Prvé fotografie z Halle bez make-upu tiež milióny žien na celom svete sa jej nezávidím. Je ľahké pochopiť, prečo by vyzerala ohromujúci bez akéhokoľvek kozmetického prípravku na tvári. Má vlastnosti, ktoré sú perfektne vyvážené a dokonale tvarované, takže aj s no-make-up tváre, vždy vyzerá úžasne. Na jednej fotografii, mala na sebe oblečenie pre voľný čas a mal baseballovú čiapku na. To je pohľad, ktorý nie je ľahké pre mnoho žien sa rozbehnúť, ale bola tam! Dokázala, že prirodzené je krásna!

load...

Ďalšie snímka čistý tvárou slečny Berry bola v New Yorku na 13. Výročnej EIF Revlon Run / Procházka pre ženy v máji 2017. Podieľala sa akcie na pomoc pri získavaní peňazí na boj s rakovinou u žien. Vyzerala mladá a zďaleka jej veku. To bol ďalší pohľad na jej ktoré robili ženy ísť zeleňou závisťou! Ako môže niekto vyzerať tak dobre bez make-upu?

Tajomstvo Halle Berry má dokonalú pleť

Samozrejme, ak chcete vyzerať dobre, bez make-upu, musíte mať krásnu pleť. Halle má len to! Flawless kože, ktorá svieti aj mimo obrazovku! S kožou, ktorá svieti takmer nemožné, je to ťažké, aby vedel, čo jej tajomstvo.

No, tam je dobrá správa, pretože môžete zistiť, čo sa jej starostlivosť o pleť tajomstvo, tak, ako sa ukázalo, je. Necháva na o tom, ako ona tvrdí jej žiarivú pleť a dáva tipy, ako žiť šťastný a krásny život, takže to pozitívne ovplyvňuje všetko, vrátane kože.

load...

Starostlivosť o pleť Halle Berry

Starostlivosť o kožu, je absolútne nevyhnutné, ak chcete získať Halle je bezchybný vzhľad. Týmto spôsobom môžete vyzerať čo najlepšie aj s nahou tvár. Halle verí v krásu, ktorá je nenáročná na údržbu. Jedna vec, ktorá sa nezmenila, pretože jej 20s je jej starostlivosť o pleť režim. Ona nábožensky nasledovala rutinné čistenie a zvlhčovanie jej pleť každé ráno a večer.

Uistite sa, že vaša pokožka je bez nečistôt, špiny a make-up každý večer je nevyhnutné, ak chcete krásnu, zdravú pokožku. Rovnako tak je dôležité, aby sa vaša pleť dobre hydratovaná denne, pretože to je jediný spôsob, ako žiariace a mladistvú pleť. Dodáva sa svetelnosti vašej pleti hydratáciou ju. Koža, ktorá sa hydratuje dobre tiež oneskoruje jemné vrásky a ďalšie známky starnutia. Nejedná sa o veľké tajomstvo, ale smutnou pravdou je, že nie je veľa žien sa ním riadiť. Čistiace a hydratačné je určite najlepší spôsob, ako sa starať o svojej koži.

Halle hovorí: "Ak sa o seba postarať, myslím, že starnúť dôstojne, a to všetko zostane spolu celkom v poriadku."

Halle Berry Daily Makeup Routine

Pokiaľ ide o make-up, Halle je rovnako ako low-key ako jej starostlivosť o pleť režime. Ona nenosia make-up sa často, keď nefunguje. Jej denné nesmie chýbať, sú opaľovací krém a balzam na pery. To sú dva základy, že každá žena určite musí mať v kabelke. Udržať vaša pleť chrániť pred slnečnými lúčmi, je dôležité, ak chcete, aby to bolo zdravé a krásne. Opaľovací krém pomáha udržať vrásky a škvrny spôsobené slnkom, a čo je najdôležitejšie, pomáha predchádzať rakovine kože. Balzam na pery chráni vaše pery a udržuje ich hľadajú mäkké a hladké aj bez rúžu.

To je to, čo sa hovorí o svojom každodennom líčení rutinou, "Keď som nefunguje, nemám naozaj nosiť make-up. Myslím, že je veľká šanca, dať pleti pauzu. Som veľký na starostlivosť o kožu, takže môžem ísť bez make-upu. Len som chytiť a ísť, a ako to vyzerá, vyzerá to. "Ako môžete vidieť, jednoduchá rutina je všetko, čo potrebujete získať dokonalú pleť, ktorá má Halle. Ona dokazuje, že nemusíte efektné ošetrenie dostať nádhernej pleti. Vziať dobrú starostlivosť o pokožku a môžete ísť makeup bez obáv!

Význam skutočnú krásu

Halle Berry je pevne presvedčený, že skutočná krása vychádza zvnútra a že sa môžu spoľahnúť a pohodlné sami so sebou, je to, čo prináša, že vnútornú krásu. Ona hovorí: "Je to cítiť pohodlne a sebavedome vyjadriť sám seba, nie je naozaj starať, čo si ľudia myslia. To robí, čo chcem robiť: Ak chcem nosiť vlasy, keď chcem nosiť vlasy. Myslím, že to znamená byť pohodlné s tým, kto som, moje autentické ja. Považujem tento druh dôvery krásne u ľudí. "

Je úplne pravda, že keď ste spokojní s tým, kto ste, krása, ktorá máte vnútri vyžaruje von. Vaša pokožka septembra aby bolo nutné pre kozmetické alebo drahé ošetrenie pleti. Filozofia Halle na kráse rozhodne zdôrazňuje, že na potrebe žien prestať schovávať za ich make-up a nechať svoju prirodzenú krásu von častejšie.

Tu to máte! Halle Berry tajomstvo na jej krásne, žiarivú pleť! Halle Berry bez make-upu, je rovnako krásna ako Halle, ktorý je celý vyrobený a oblečený na Oscara. Môžete mať svoju bezchybnú pleť pomocou pri dobrej starostlivosti o kožu. Uistite sa, že ste ju každé ráno a večer hýčkať, a nie, nemusíte kúpeľné procedúry za to. Aby sa vaša pleť hydratovaná každý deň, chráni ju pred slnkom a vždy odstrániť make-up, než pôjdete do postele. Pomocou tohto jednoduchého režimu, aj vy môžete mať kožu, ktorá budete chcieť predviesť bez použitia make-up!

Ako sa vám tento post? Nosíte make-up? Alebo dávate prednosť ísť prirodzené? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...