Makeup

Galaxia inšpirovaná tutoriál očný make-up - s podrobnými krokmi a obrázkami

Galaxia inšpirovaná tutoriál očný make-up - s podrobnými krokmi a obrázkami

Príroda bola skutočnou inšpiráciou pre všetkých z nás už od detstva. Fascinujúce tajomstvo naplnené galaxia má každý z nás na svete, plná fantázie. Dnes som vytvoril make-up očné inšpirovaný galaxii. Farby v make-upu sú živé, jasné a intenzívne zachytiť krásu a hĺbku priestoru.

Stupňovito Tutorial:

Takže, poďme sa pokúsiť zachytiť krásu miesta na vlastné oči s touto galaxiou očný make-up tutorial!

Krok 1:

Začnite tým, že hydratačný citlivú oblasť očí pripraviť pokožku na očný make-up. Pick očný krém a dot ju pod očného okolia a jemne pohladiť ho do kože. Potom sa korektor prstami alebo plochý štetec korektor a zakryť svoje tmavé kruhy pod očami. Ak máte hlboké pigmentácie pod očami, to je najlepšie použiť korektor pred nanesením na korektor. Potom použite voľné kompaktný púder a nastavte korektor, aby nedošlo k rozmazaniu alebo ryhovanie produktov používaných skôr.

load...

Potom sa matný červeno-ružové očné tiene a začať používať ju do záhybov oblasti očí. Tu som použil matný červenorůžového očné tiene od Elf palety 144 očné tiene pridať rozmer a dávajú ilúziu hlboko posadené oči.

Krok 2:

Potom sa žiarivo ružový očné tiene v matným povrchom a aplikovať ich na ohýbacie oblasti očí. Táto očné tiene môže prekrývať s matným červeno-ružové očné tiene použitého v predchádzajúcom kroku. Najlepšie je použiť našuchorený prelínanie kefu difundovať farbu v tomto kroku. Použil som matný ružový očné tiene od Elf 144 paleta očné tiene pre tento krok.

load...

Krok 3:

Potom sa kobaltová modrá očné ceruzku a aplikovať ich na celom svojom okolí viečok. Tento krok vyžaduje očné tiene, ktoré sa použijú na vrchole toho, aby bolo jasnejšie a vyskočí. Tu som použil Tipy na rukách a nohách ceruzka v modrej získať dokonalý vzhľad.

Krok 4:

Potom vybrať trblietavé modré očné tiene a aplikovať ich na vašej oblasti očných viečok. Táto očné tiene by mal byť umiestnený tesne nad modrou očné ceruzkou použitého v predchádzajúcom kroku. Spustite zmiešaním modré očné ceruzku aplikovanej v predchádzajúcom kroku s cestovnou prstami alebo plochým štetcom očné tiene získať aj základňu pre očné tiene, a potom hore na trblietavé modré očné tiene nad ním. Použil som trblietavé modré očné tiene od Elf 144 palety očné tiene pre tento krok.

Krok 5:

Vyberte si trblietavé purpurovej očné tiene a aplikovať ich na dvoch tretinách očného okolia. Potom vybrať prelínanie kefu a jemne miešať očné tiene so zvyškom farieb, aby mäkký prechod farieb. Tu som použil Lakmat Tanjore Rush pre fialové očné tiene.

Krok 6:

Potom vybrať matný čierny očné tiene a ďalej definovať svoj záhybov plochu jemne priniesť väčšiu hĺbky na očný make-up. Tu som použil matnú čiernu očné tiene z palety očné tiene Elf 144. Uplatňovať rovnakú trblietavé modré očné tiene, aby najvnútornejšie rohu vašimi očami, ružová do stredu spodnej línie rias a trblietavé fialovej a čierne očné tiene na najvzdialenejšom rohu spodnej línie rias.

Krok 7:

Používa jemne trblietavé očné tiene šampanského na najvnútornejšie rohu spodnej línie rias a obočia kosti plochy pre zvýraznenie očí. Použil som Revlon tieňovej odkazy očné tiene v piesku sa dostať, že pop farby. Tu získate kompletný galaxy očné tiene účinok. Oblúčik vaše riasy a naneste maskaru. Vzhľadom k tomu, farby na očný make-up sú veľmi živé, nechcel som sa pridať ťažký očné linky, tak som použila čierny Kajal na čiare ponoru a tenké čiary očí.

Skúste toto živé a jasné galaxie oči make-up vzhľad a musí byť v synchronizáciu s najnovší trend. Dobre, to bol môj hold nekonečné galaxie a tajomstvo v ňom. A poctou ženám po celom!

Bol to tutorial užitočná? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...