Makeup

Formálne očné make-up - krok za krokom tutorial

Formálne očné make-up - krok za krokom tutorial

Či už je to moc obed alebo večera sit-down, charitatívne gala, alebo dôležitú výkonný stretnúť, ak poznáte pravidlá, ako sa vaše make-up vpravo je prechádzka v parku. Keď vám ide o formálny vzhľad, pamätajte, že to by nemalo byť príliš hlasné alebo príliš nudné. Čo by ste mali zamerať na je zarážajúce, a napriek tomu elegantný make-up. Trochu cvičenie vám umožní dokonalý vzhľad. Ak nemáte predstavu, ako ísť o získanie tohto formálneho vyzerať správne, ste narazila na pravú stranu. Pokračuj v čítaní.

Budete potrebovať:

  • Čističi / Make-up Remover
  • Eye Primer
  • Korektor
  • Očné linky
  • Make-up štetce
  • Očné tiene Palette
  • Riasenky
  • Obočie Ceruzka

Krok 1

Úplne prvý krok zahŕňa prepping pokožku a vytvára krásne plátno. Je veľmi dôležité, aby zabezpečili, že neexistuje žiadny zvyškový make-up. V závislosti od typu vašej pokožky, použite čistiace mlieko alebo odstraňovač make-up pre čistenie povrchu pokožky.

Zameranie tohto pohľadu je určite bude vaše oči. Použite očí a pier odlíčenie jemne vyčistiť oblasti pod a nad očami. Dalo by sa použiť aj vlhčené obrúsky miesto.

load...

Krok 2

Akonáhle bude vaša pleť je čistá, že je čas, aby ju hydratovať. Suchá koža môže urobiť make-up vyzerať veľmi šupinatá alebo cake. Takže budete musieť hydratujú pleť dobre. Avšak, ak máte mastnú pleť, použite očný krém namiesto hydratačný svoju tvár úplne.

Krok 3

Použitím primeru okolo očí umožní, aby vaše make-up, aby zostali creaseproof a urobiť z neho posledný celý deň. Ak nechcete mať základný náter očí, použite namiesto korektor. Uistite sa, že si vyberiete produkt podľa svojho tónu a typu pleti.

load...

Škvrnu produktu okolo očí a zmes dobre. Tesnenie je s použitím kompaktný alebo nejaké priesvitné prášok.

Krok 4

Teraz prichádza zásadný krok riešenie oči. Spustiť pomocou mrazivý strieborné očné tiene na viečka.

Vždy majte na pamäti, že pri použití svetlejší odtieň na očné viečka robí oči vyzerajú čerstvejší a širšie.

Krok 5

Použite neutrálny hnedé očné tiene v matnom textúrou, ktorá bude kompliment vašej pleti, a zmiešať ju na zmačkaniu oblasti pomocou mäkkú kefku. Tento krok bude pridať nejaké hĺbku očí.

Pre ženy, ktoré majú hlboké očné vrásky, je to skvelá technika, pretože obrysy bránkoviska a je vaše očné viečka vyniknúť.

Krok 6

Pomocou našuchorený kefa miešať rovnakého odtieňa očné tiene na spodné viečko rovnako. Blend dobre získať jemný Smokey vzhľad.

Použite zvýraznenie tieň v striebornom tóne nad obočie kosti a zmes dobre štetcom alebo prstami.

Krok 7

Potom pomocou gélové očné linky k tomu tenkú línii pozdĺž línie rias a zmes smerom von. Dalo by sa použiť uhlovú štetcom aplikovať očné linky.

Môžete sa rozhodnúť pre akékoľvek očné linky, či už je to gél, tekutý, alebo ceruzku. V tomto prípade je použitá čierna gél očné linky.

Ak chcete, rozmazaný pohľad, miešať očné linky s ceruzkou kefou.

Krok 8

Vyplniť vaše obočie s ceruzkou obočie, a potom pomocou spoolie kefu, ženích vlasy a miešať farby obočia rovnomerne.

Krok 9

A konečne, plášť horné aj spodné riasy veľkoryso s maskary. Mohlo dôjsť k stanoveniu po dobu jednej minúty.

Použite čistý spoolie kefa na riasy, keď je maskara je polomokrý, aby zabezpečili, že neexistujú žiadne zhluky maskary na vašich rias.

The Final Look

Teraz, keď je očný make-up je hotovo, použite tónované hydratačný alebo základ, na krku a vaše vlasové. Zmes dobre.

Prach trochu sypký prášok na tvári, a potom prejdite na nejaký lesk na pery či rúže v odtieňoch koralu alebo ružovej pre subtílne vzhľad. To vám dá veľmi prirodzený, jemný, orosený vzhľad, ktorý bude určite doplní váš formálne oblečenie.

No, teraz určite vyzerať ako máte na mysli vážne podnikanie. Nikto sa neodváži neporiadok okolo s vami, a skutočnosť, že vyzeráte tak nádherná Možno práve bag nejaká dohoda ste ponuku pre!

load...