Makeup

Emo makeup tutorial a tipy

Emo makeup tutorial a tipy

V týchto dňoch, veľa ľudí, najmä mladých ľudí sa hovorí o veku Emo. Ak vás zaujíma, čo Emo je, to je forma punkrockovej hudby, tiež známy ako citové tvrdého jadra alebo emocore. V priebehu doby, Emocore prišiel k poistke s módny svet vytvára úplne nový žáner make-up a účesy.

V súčasnej dobe, Emo make-up trendy, a to najmä u dievčat, ktorí majú radi dráma a chcú urobiť niečo neobvyklé. Sú v za skutočnú liečbu v podobe divadelného líčení. Pri príchode do Emo make-up, logika zostane rovnaký, ale ohnisko pozornosti je často presunula do oddelenia vlasov.

cez Pinterest

Emo účesy:

Bez ohľadu na to, čo si vyberiete účes, to musí byť v zhode s Emo make-up. Môžete si to krátke a stredné bob účesy alebo stredne dlhé vlasy, ktoré musia byť hladké a rovné. Niekedy to môže byť úplne tmavý, aby ľudia majú hnedé alebo blond vlasy, alebo môžu byť jazzed s funky farbách, ako je ružová, tmavo zelená alebo dokonca červené. Alternatívne asymetrické predné rany sú bežné; môžete buď ísť na krátke alebo dlhé rany pokrývať jedno oko alebo obe v niektorých prípadoch. Pamätajte si, že Emo je o experimentovanie.

load...

cez Pinterest

Emo Makeup Tipy pre dievčatá

Emo make-up: Základné

Ako vždy, začať make-up na sviežu a čistú pokožku. Umyte si tvár dobre, pat zaschnúť a aplikovať dobrý náter, pretože to bude držať svoje základovej škáry správne. Naneste korektor, výhodne vo forme tyčiniek, aby sa skryť všetky škvrny a škvŕn. Ďalej platí svoj základ a zmes dobre.

cez Pinterest

Emo make-up: Blush

Jedná sa o gotický bledý vzhľad, takže majte červenať len o niečo viac ako ružovo vašej pleti. Nechoďte na bronzery či tmavé broskyňový sčervená. Naneste na lícne kosti v kruhovým spôsobom, pričom sa zabráni obrysy alebo lícne dutiny.

load...

cez Pinterest

Emo Eye Makeup Tipy:

Oči sú v tejto podobe make-upu veľmi dôležité. Ak sa vydáte deje s očami, potom sa celý váš vzhľad je zničená. Pretože ste už vám náterom oči a mieša základ na ne, je čas na nejaký tieň.

  • Naneste matný povrch bridlice očné tiene na viečka, pridajte trochu dotyk čierny tieň na vonkajšej 1 - 3 hrán rohu viečok pre pohľadom dymové oko.
  • Ďalej sa vložka ceruzku a aplikovať ich na líniu rias. Rozšíriť trochu na okraje na oboch stranách, vnútorné a vonkajšie roh pre vytvorenie 2 spôsob plášťom krídlo.

Špongiou aplikátora, rozmazaniu čierne sliznice horných rias pre gotického vzhľadu. Naneste kvapalné vložku cez rias obloženie pre hladší vzhľad s predtým vytvorenej rozmazania efekt ceruzku vložky a nakoniec to s tmavým obložením na spodnej línie rias buď so svojím ceruzkou vložkou alebo tekuté vložky.

Emo Lip Makeup:

Jedná sa o punkové make-up vzhľad ťažké, kde pery musí byť prirodzené bez väčších smelosť. Linka vaše pery mierne so svetlo líniové výhodou ružovkastú alebo svetlo fialovej a ísť na nahé alebo svetlo ružové lesku. Na konci, stačí stlačiť vaše pery proti sebe, aby rozmazaniu vložky a vaše Emo make-up je hotovo!

Jedná sa o funky vzhľad a hodí sa mikiny s kapucňou v zime. Dúfam, že ste našiel tieto emo make-up tipy celkom užitočné!

load...