Makeup

Čo je tónovaný hydratačný prostriedok a aké sú jeho výhody?

Čo je tónovaný hydratačný prostriedok a aké sú jeho výhody?

Existuje toľko krémy a pleťové vody, ktoré používame. Nevedia, čo je čo? Chcete vedieť, čo je dobré pre vás? Chcete vedieť, čo používať v závislosti na rôznych príležitostiach?

Pre tento účel je dôležité poznať rozdiel medzi produktmi a ich výhody, takže si môžete vybrať produkt pre každodenné použitie uvážlivo. Možno ste použili základ a tiež BB krémy. A teraz CC krémy tiež k nám dostanete.

Ale čo je tónované hydratačný? Kedy a prečo sa používa? Už ste možno radšej BB krémy pre pravidelné užívanie a základy, na príležitostiach. Potom, čo sú tónované hydratačné?

load...

Pozrite sa nižšie sa dozvedieť viac o tom, a vedieť, ako rozlišovať medzi tónované zvlhčovač, BB krém a základ.

Tónované hydratačné:

Tónované zvlhčovač, ako je uvedené v samotnom názve je hydratačný krém s ľahkým nádychom v ňom. To dáva mierny leštený vzhľad ani trochu nádych na kožu v porovnaní s nadáciou. Obsahuje zvlhčujúce látky, antioxidanty a niekoľko ďalších prísad, ako sú oxidy železa, oxid titaničitý.

Rozdiel medzi základom a tónovaného hydratačný je potrebné poznamenať, že v prvom prípade, je prítomný v asi 14 až 15% množstva, oxid titánu, zatiaľ čo v druhom prípade, že je prítomný v len asi 3% množstva. Táto látka sa používa na doručovanie farbu kože.

load...

Nadácia sa používa na pokrytie kože s vrstvou pre bezchybný a perfektné-vyzerajúcu pleť, zatiaľ čo to najlepšie Tónované hydratačný diela, rovnako ako dobrú hydratačný, hydratáciu pokožky, zatiaľ čo v rovnakom čase to vyrovnáva pleť.

Využitie:

Po prvé, použitie základ nie je tak jednoduché. Musíte to všetko škvrnu na koži dokonale k riadnemu krytia. Hlavnou výhodou tónované hydratačný je, že sa nemusíte starať o použití.

Rovnako ako akýkoľvek iný mlieko alebo krém, stačí sa malé množstvo neho a použiť ju na kožu. Tiež ak sa vám páči orosený vzhľad, tento výrobok sám je dosť. Nie je potreba prášku vôbec. Ak ste skôr matným milenca použiť naprostý prášok a je hotovo. Takže vybrať ten najbližší k vašej pleti. Aj tento produkt je vhodný pre suchý na kombináciu kože krás, pretože prepožičiavajú olejnatosť na koži.

Výhody:

  • Konzistencia je tenší než akékoľvek iné krémy, ako je založenie a BB krém.
  • Je toho názoru, veľmi nízka hmotnosť na koži.
  • Na rozdiel od BB krém, môžete si vybrať zo širokej škály odtieňov.
  • Zvlhčuje a hydratuje pokožku.

Nevýhody:

  • Proti starnutiu alebo bieliace vlastnosti chýba tmavých hydratačný.
  • To nemusí vyhovovať olejové pleťou krásy. To úplne závisí na samotnom výrobku.
  • No pigmentácie vôbec, čo je veľmi dôležité. BB krémy majú túto výhodu, že pigmentované.
  • Zostávajú menej na koži a tiež dať menej farby na kožu.
  • Drahý
  • Veľmi menej SPF je poskytovaná týchto výrobkov, a to môže byť v rozmedzí od SPF 15 až 30, zatiaľ čo BB krémy začať od SPF 30.
[Čítajte: hydratačný pre vašu pokožku]

Tónované krém môže dať menej farby na koži, ale zostane rovnaký ako BB krém.

Ak máte menšie vady alebo takmer rovnomerný tón pleti môžete určite ísť na tónované zvlhčovač. Ak tomu tak nie je, je BB krém môže byť vaša voľba. Tiež tónované krém je vhodnejšie pre dospievajúcich a dvadsať, pretože okolo tentoraz koža nepotrebuje oveľa viac než to. Ako jeden je s rastúcim vekom sa all-in-one vlastnosti v BB krém, aby bolo nevyhnutné pre každodenné použitie.

Takže dúfam, že tento článok vám dal dobrú jednoznačné predstavu o tom, čo je to tónované zvlhčovač je. Strieľať nám komentár. Zostaňte nádherný!

load...