Makeup

Chytiť! Kareena Kapoor bez make-upu!

Chytiť! Kareena Kapoor bez make-upu!

Kareena Kapoor je nesporným kráľovná a jeden z najlepšie vyzerajúcich herečiek v Bollywood priemysle. Ona je známa jej prezývku "Bebo". Kareena je 4. Generácia hviezdou kultovej Kapoor rodiny, ktorá dal Bollywood niektoré zo svojich najlepších hercov a herečiek.

Debutovala s Abhishek Bacchante v "utečencov". Film nedopadlo byť hit, ale potenciál Kareena ako herečka bola vysoko uznávaná. Jej film "Kabhi Khushi Kabhi Gham" Dal jej uznanie ako herečka. Jej kariéra dostala významnú porážku v roku 2002, kedy všetky jej filmy prepadol pri pokladni. Ale neskôr sa jej úloha v "Chamela" a "Dev" boli kritikou a zapôsobil všetky svoje kritiky, ktorí predtým verili, že Kareena je jednoducho hviezda, nie herec.

Ale to bolo jej film "Jab sme sa stretli", ktorý jej priniesol obrovský úspech a založil ju ako jeden z najlepších herečka z Bollywoodu. A teraz, po doručení niektoré z najväčších hitov pri pokladni, je to jedna z najlepšie platených herečiek v Bollywood.

load...

Ťažko by ste zaznamenáte niektorý herečka vystúpiť bez vrstiev základu, ale Kareena má čas a znova čelí fotoamatéri s tvári očistené. Má prirodzene bezchybnú pleť broskyňový a smotanovou pleť, ružovými lícami a žiariaca pleť. Ona je jedna herečka, ktorá vyzerá nádherne a to aj bez make-upu.

Kareena Kapoor bez make-up Pics

Tu sú najnovšie 10 obrazy Kareena Kapoor bez make-upu.

1. Kareena Kapoor s minimálnou make-up

Kareena vyzerá veľmi elegantný v tlačenom sukni od Alice a Olivia a bielej vidieť skrz vesta s oranžovým bikiny top naspodku. Vyzerá veľmi svieži aj pri minimálnom make-up. Ako môžete vidieť, že sa práve nosia Kohl a nič iné, dokonca ani lesk na pery. Obrátila sa s manželom k narodeninám bash Kunal Khému je na 25. Mája. Kareena bez make-upu rozhodne nie je ťažké na oči v tomto obrázku!

load...

2. Kareena u svätyne svätého Khwaja Moinuddin Chishti

Tento snímok bol zhotovený na Kareena návštevy svätyne svätého Khwaja Moinuddin Chishti. Kareena tam šiel ponúknuť chadar a modliť sa za úspech svojho filmu "Fida". Tento obrázok sa datuje do roku 2004. Niet divu, že sa pozerá tak bacuľaté a kypré na tomto obrázku. Ale aj bez Kareena kapoor vyzerá prirodzene celkom tu!

3. Kareena s manželom pri premietaní filmu

Kareena Kapoor bol Videli na premietanie svojho manžela filmu "Go Goa Gone" 9. Mája 2017. Kareena sa objaví v niekoľkých jednoduchých pyžám a tričiek a A ukradol. Kareena má dokonalý zmysel pre štýl, ale je tu vidieť v neformálnom oblečení opúšťali štýlu diva Kareena. Ona bola sprevádzaná jej sestra Karisma a nápadník Saif Ali Khan.

4. Kareena s Prostý červené tričko a legíny

Kareena je tu Videli pred domom Malaika je a Amrita má deň po PPA je neslávny bitka narazil na prvé stránky novín. Kareena tu vyzerá veľmi bledo, bez make-upu vôbec a s miernymi tmavých kruhov pod očami. Ona je oblečená v jednoduchých hladkých červené tričko a legíny. Je úplne evidentné, že Kareena je hlboko ovplyvnená TIFF a správach cirkuluje v médiách.

5. Rovnako ako obyčajné dievča

Kareena na tomto obrázku tiež vyzerá veľmi bledo, spánok zbavení a unavene. Bez jej pravidelného Kajal a odlesky, vyzerá veľmi obyčajné dievčatá tu, veľmi na rozdiel od nej. Keď sa pozriete pozorne, budete tiež všimnúť, škvrny na tvári. Kareena vážne musí zastaviť svoje sans make-up vystúpení. My všetci milujú očarujúce Kareena viac.

6. Kareena Kapoor na medzinárodnom letisku v Bombaji

Tu Kareena Kapoor bez make upu bol Videli na medzinárodnom letisku v Bombaji v žltom hore a jeggings. Pozrela sa svieži a žiarivé na rozdiel od niektorých z jej sans makeup verejné vystúpenia, a to je, ako sme ju radi.

7. Kareena Kapoor pas Kontrola

Na tomto obrázku je vidieť Kareena na letisku, kontrolu jej pasy, letenku a papiere. Ako obvykle, ona je oblečený v džínsoch a zelené tričko bez make-upu. Jej ružový kašmírový šatku naznačujú, že ona by mohla byť mieri do chladu. Kareena bez make up nie je glam kráľovná, ale je rozhodne pekná holka!

8. Kareena Kapoor s Saif Ali Khan

Tento obraz Kareena kapoor žiadny make-up bola prijatá po jej sobáši s Saif Ali Khan, kde je vidieť opúšťa Mumbai pre poštovú svadobné oslavy. Ona bola sprevádzaná svojou sestrou a priateľmi.

9. Kareena Kapoor a Saif Ali Khan pred svadbou

Tento snímok bol zhotovený niekoľko týždňov pred svadbou. Obaja Kareena a jej nápadník sa vydali na letisko a vyzeral veľmi podobne ako lovey dove pár. Kareena vyzerá úplne živé a ohromujúce aj bez make-up v tomto pohľade. Mala na sebe ležérne modré tričko a potu nohavice spárované s nadmernými odtieňmi. Jednoznačne jeden z jej najlepších non make-up vyzerá.

10. Kareena Kapoor s T - košele a Džínsy

Kareena Kapoor sa odtrhol na letisku Mumbai International, kde bol odchádza do Dillí na tlačovej konferencii Filmfare. Ako obvykle rovnako ako väčšina jej letiskových vystúpenia, ona je oblečený nedbalo na postavu objímanie tričku a džínsy. Absolvovala vzhľad sklzom vaku, hnedý batožinového priestoru a oranžové nechty náterových hmôt. Lepšie ako väčšina jej de glam vzhľad.

Dúfam, že sa vám to páčilo veľa s obrazmi Kareena Kapoor bez make-upu. Podeľte sa o svoje myšlienky prostredníctvom nižšie!

load...