Makeup

Chytiť! 10 fotografií Alia Bhatt bez make-upu

Chytiť! 10 fotografií Alia Bhatt bez make-upu

Alia Bhatt urobil senzačný debut s Karan Johar filmu, "Student of the Year". Ona je teraz známy ako najmladší módna diva v Bollywoodu. Ona je jednou z tých najčerstvejších tvárí Bollywoodu a získal slávu so svojimi filmy ako "cesty" a "Študent of the Year". Zatiaľ čo ona oblečená bezchybne vo svojom debute, ona odišla úplnú de-glam trasu svojom nedávnom filme, "diaľnice". Alia je veľmi roztomilý vzhľad s úžasným zmyslom pre štýl.

Alia Bhatt Images bez make-upu

Tu je 10 najlepších fotografií z Alia Bhatt bez make-upu.

1. Spanilá Plávanie Pose

Tu je veľmi starý cute picture of Alia Bhatt chytil so svojimi kamarátmi v bazéne. To je cesta späť kliknutí v období 2009 - 2017, ako vošla Bollywood. Vyzerá celkom chladené a hravý dokonale pózuje pre obraz. Je pravda požehnanie na ňu, že ona vyzerá tak pôvabná aj bez trochou make-upu.

load...

2. Airport spotting

Tu sa Alia Bhatt je Videli s Ranbir Kapoor v Mumbai medzinárodného letiska keď obaja odchádzali za svoje filmové propagácie a strieľať respectivety. Alia na sebe čierne nohavice držal čiernu tašku v najviac zmiernil vzhľad.

3. Highway

Na rozdiel od väčšiny ženských subjektov, Alia prijala úplnú de-glam vzhľad pre jej nadchádzajúce film "Highway". "Highway" je riadený Imtiaz Ali a tu v tomto snímku inej je Videli s Ranbir Kapoor a Imtiaz Ali počas jej film "diaľnici" povýšenie. Alia sa tiež povedal v rozhovore, že nemá problém natáčania bez make-upu, pretože tam nebol žiadny stres o dotykové ups.

load...

4. Súkromná "Highway" Skríning

Tento snímok bol zhotovený na súkromné ​​premietanie "Highway", kde Alia prišla bez make-upu. Alia Bhatt je jednou z mála hviezd, ktorých módne vyhlásenia sú kolosálny nasledujú masy. Avšak, tentoraz to roztomilé a veselý herec sa zúčastnil premietania bez akéhokoľvek make-upu. Len je vidieť na jej krásne tvári náznak Kohl.

5. Film Promotion

Tu Alia Bhatt bez make upu bol Videli s Mahesh Bhatt a režisér Imtiaz Ali na podporu "cesty" na PVR Bombaji, deň po jeho vydaní. Alia bol videný v jednoduchej bielej dlhej kurte a námorníckej modrej a červenej Patiala salwar. 20 ročný vyzerala ohromujúci bez make-upu.

6. Výstava obrazov

Ohromujúca Alia Bhatt bol Videli pózuje pre shutterbugs na inaugurácii maľovanie výstave v Bombaji. Výstava zobrazený diela rôznych umelcov, ako sú Varsha Parikh, Sandeep Ashar a Smruti Bukhanwala. Herec vyzeral chic v tomto Masaba Gupta oblečenie. Bola oblečená do vápenného žltej sukňu a čierne špagety vrcholu.

7. Arjun Kapoor Birthday Bash

Alia Bhatt zúčastnili Arjun Kapoor narodeniny bash, spolu s niekoľkými A- listers z Bollywoodu ako Ranbir Kapoor, Katrina Kaif, Deepika Padukone a Ranveer Singh. Alia vyzerala veľmi krásne v all-bielej avataru. Ona sported plnej dĺžke biele maxi šaty, spárované s zlatou spojkou. Vyzerá ako bohyňa a to aj bez make-upu.

8. "Rodina" Špeciálne projekcie

Krásna Alia usporiadala špeciálne premietanie "cesty" na PVR Bombaji. Ďalej len "rodina" screening sa zúčastnili Pooja Bhatt, Soni Razdan, Mukesh Bhatt, Mahesh Bhatt, Hansal Mehta a Imtiaz Ali. Iné na sebe neformálne džínsy a biele tlačené tričko. Odišla dlhú objemný vlasy rozpustené a lemované oči sa Kajal.

9. Krásna Alia

Alia je jedným z mála hercov, ktorí vyzerá úchvatne krásna aj bez make-upu. Tie by málokedy ju nájsť použitie make-up s výnimkou Kohl. V niektorých prípadoch, keď preskočí Kohl taky. Rovnako ako v tomto vzhľad jej Alia prijala kompletný bez make-up vzhľad. Tmavé kruhy sú tiež vidieť na obrázku, a napriek tomu jej tvár svieti.

10. Mumbai Airport

Alia Bhatt bol Videli v Bombaji letiska, prichádzajúce z osláv Nového roka. Ona bola sprevádzaná Ekta Kapoor, Gul Panag a Sharman Joshi. Vyzerala omráčení v modrej hornej a džínsy. Ona tiež prehodil rovnaký farebný šál a niesol čiernu kabelku so sebou.

Dúfam, že sa vám páčil príspevok. Ktorý z týchto Alia Bhatt fotografií bez make-upu sa vám páči najviac? Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...