Makeup

Bangladéšskej svadobné makeup tutorial

Bangladéšskej svadobné makeup tutorial

Manželstvo je zvláštna príležitosť v živote každá žena je bez ohľadu na miesto jej patrí! To isté platí o nevesty v Bangladéši. Idú všetci von ich oblečenie, make-up a šperky.

Makeup bangladéšskej nevesta je zvyčajne veľmi krásne a ona je často nosia bohaté sarees na ich svadobný deň. Ich make-up musí byť veľmi zvláštne a zodpovedali ich bohaté oblečenie. Green je veľmi bežne používaný očný tieň v bangladéšskeho svadobný make-up rutiny.

Tu je jednoduchý bangladéšskej svadobný make-up tutorial pre vás

Krok 1

Svoju tvár úplne vyčistiť všetky predchádzajúce make-up / olej alebo špinu. Alebo čistiace tónovanie hydratačné rutina a udržať hydratačný krém na kožu po dobu 5 - 10 minút pred začiatkom líčenia. Týmto spôsobom hydratačný bude vsiaknuť hlboko do pokožky.

load...

Krok 2

Uplatňovať dobrý náter alebo základ pre make-up. To je dôležité, pretože chcete, aby váš make-up, aby zostali po dlhú dobu. Osobne som nepoužil primeru, ale je vhodné použiť dobrý základ pre make-up, aby vyzerali dobre na fotkách a pre dlhotrvajúci účinok.

Krok 3

Naneste korektor. Použite malý kefku ju aplikovať v bodoch a potom pomocou prstenník jemne pohladiť korektor v. Uistite sa, že máte dostatok pokrytie okolo očí.

load...

 krok 4

Teraz sa smotanovou čierne očné linky / Kohl / gélové vložky a aplikovať ich na viečka. Aplikácia nemusí byť dokonalé, ako ho bude miešať neskôr. Potom sa prelínanie kefu a zmes sa rovnomerne na veku. To bude základom pre Smokey oko

Krok 5

Použite plochý očné tiene štetcom aplikovať zelené očné tiene od vnútorného k 2 - 3. Veka. Teraz sa prelínanie štetec a miešať dva tiene dohromady. Môžete pridať trochu viac zelené očné tiene pre väčšou intenzitou. Vezmite šikmý štetec a použiť rovnaký zelený tieň na linku spodnej línie rias až do 2 - 3. Cestou dovnútra. Môžete tiež použiť rovnaký tienistý zelené očné linky ceruzky, ak máte jeden.

Krok 6

Použite zvýrazňovač odtieň pre zvýraznenie obočia kosti. Tiež použiť ceruzku štetcom naneste trochu do vnútorného kútika oka príliš.

Krok 7

Linka oči s vložkou a aplikovať tenkú líniu Kohla na spodnej línie rias. Tiež oblúčik riasy a aplikujte dve vrstvy maskary. Môžete použiť niektoré falošné riasy zvýrazniť vaše oči, ale je to dobrovoľné.

Krok 8

Teraz spustite aplikáciu červenať. Vezmite malé množstvo krému červenať a aplikovať ju z jabĺk z líc na spánkoch. Potom naneste púder / sypký prášok na utesnenie rumenec.

Krok 9

Teraz pery; olúpať ich používanie mäkkými štetinami zubnej kefky jemne zoškrabať mŕtvej kože. Potom naneste balzam na pery a nechajte vsiaknuť po dobu 10 minút. Môžete to urobiť, keď ste po očistení, tónovanie a hydratačný režim taky.

Krok 10

Teraz vysajte prebytočný balzam na na savý papier / tkanivo a používať lesky a vyplniť pery úplne. Potom rúž a použiť na pery kefu jemne aplikovať tenkú vrstvu rúžu. Rozprestrite ho rovnomerne na pery. Po nanesení vrstvy, skrutku na tkanive a znovu ešte raz.

Krok 11

Použite zvýrazňovač pre zvýraznenie Amorov lúk a použite bronzer vyrezávať váš tvár. Som preskočí tento krok, ako je to dobrovoľné.

A tu je konečný vzhľad od trávenie svadobný make-up Bangladéša!.

load...