Makeup

Bábková tvár makeup tutorial: krok za krokom obrázok Sprievodca

Bábková tvár makeup tutorial: krok za krokom obrázok Sprievodca

Medzi rôzne druhy make-up, make-up bábika tvár získala veľkú popularitu v minulý a bežný rok. Aj keď to začalo len ako Halloween obľúbený, ľudia milujú tento koncept a chváliť sa tento make-up pre zvláštne príležitosti, ako sú tematické strany.

Bábiky Face Makeup

To je najviac rozhodne experimentálna vzhľad a ak je vykonané správnym spôsobom, ste povinní získať nejaké vážne dobrý pozor. Ako sa dostať grip na bábiku tvár make up techniky? Ak je to otázka, beží vo vašej mysli, dajte nám robiť to pre vás jednoduchšie.

Doll Face Makeup Tutorial

Nasleduje niekoľko krokov, ktoré vám pomôžu šport bábika tvár.

A. Základný -Step 1:

Vždy začať make-up na čistú tvár, ísť najprv základným náterom držať základňu a až potom naneste korektor, aby bolo možné zakryť nejaké škvrny, škvrny, zits alebo tmavé kruhové stopy okolo očí riadnym spôsobom.

load...

Tiež pokrývajú celý veko s korektory a použiť základ na celú tvár, vrátane vaše pery príliš, pretože musí mať rovnakú farbu ako vašej pleti.

B. Oči-Krok 2:

Linka horná línia rias s naozaj tenkou líniu očné linky a koncom v bunde zaistí vám netvorí chvost alebo okrídlené predĺženie. Pre spodné riasy, sa bielou ceruzku a linka na spodnej línie rias s to počnúc od vnútorného rohu alebo očí a lemujúce celý okraj v širokom spôsobom.

load...

Pomocou čiernou ceruzkou vložky, ísť na krivke, ako na obrázku nižšie, uistite sa, že biela čiara je obmedzená na minimum.

Pre strašidelný vzhľad Halloween, aby sa biela zakrivenie viac visel. Pre creepier verziu dolných rias, môžete si dokonca kresliť riasy v hornej časti svojich lícnych kostí blízko ku spodnom okraji, kde je čierna hraničná čiara končí. Ísť na falošné riasy na oboch dolných a horných rias pretože v tomto pohľade. Riasy potrebujú vyzerať naozaj veľký a flutter. Alebo vziať nejaké extra objem riasenku a naneste 5 - 6 kabáty jeden po druhom, na oboch dolných a horných rias dáva vám požadovaného vzhľadu. Aplikácia tieň môže byť svetlo ružová alebo aj svetlo modrá, ale strašidelný vzhľad, použite tmavo purpurovej alebo tmavo zelené očné tiene na celé viečko na obočie kosti.

C. Lips-Krok 3:

S červenou vložkou alebo hlboké gaštanové pery líniové, urobiť malý návrh na pery v stredu pier ako na obrázku hore a naplňte ju s červeným alebo čerešňové farbe.

Pre strašidelný pohľad, vyplniť s gaštanové, čierne alebo tmavo fialovú rúžom.

Ak sa vám nepáči malé pery vzhľad, potom sa vaše linky ako nahá a vyplniť s ružovým lesk na pery, alebo s jemnou ružovou farbou na celé pery.

D. Lícach-Krok 4:

Vezmite ružové červenú červenať a aplikovať pomocou červenať štetec v kruhovej móde k vytvoreniu veľké kruhové bodky na lícne kosti. Bodka by mal byť tak veľký, ako vaše oči post make-up.

E. Vlasy Krok 5:

Príchod do vlasov, môžete pridať nejaké pohode hľadá kvetinové doplnky pre vaše vlasy, zviazať vlasy na oboch stranách v dvoch ponytails, alebo ísť na pekný roztomilý vyzerajúce provy bandu do vašich vlasov. To vám pomôže vytvoriť jazzed strašidelný vzhľad s chaotický účes.

 [Čítajte: Základy pre mastnú pleť]

Pre viac handrová bábika vzhľad, môžete pridať nejaké body a okolo tvárí a nosom hore, ktorá jej umožní dať dojem pieh.

F. Konečný vzhľad:

Ďalšia strela na neho z boku

Dúfame, že naša bábika tvár make-up tutorial vám pomôže dosiahnuť perfektný bábiku vzhľad. Dobrou správou je, že môžete experimentovať a manipulovať tak získať požadovaný strašidelný vzhľad. Ak chcete hľadať ďalšie inšpiráciu, pohľad na nasledujúcej lekcii.

Google Image zdvorilostné

load...