Makeup

Arabský svadobný očný make-up tutorial - s podrobnými krokmi a obrázkami

Arabský svadobný očný make-up tutorial - s podrobnými krokmi a obrázkami

Ak si chcete vyskúšať niečo nové pre váš svadobný make-up, potom toto je pre vás. Prečítajte si o to dozvedieť a naučiť sa krok za krokom ukážka arabského svadobný make-upu.

Arabský svadobný make-up sa zameriava na dva kľúčové prvky - nádherné, odvážne a dramatické make-upu a jemné líca a pery. Môžete ľahko vytvoriť tento vzhľad podľa nasledujúcich jednoduchých krokov uvedených nižšie.

Krok za krokom arabskou svadobný make-up tutorial vysvetlenia:

Arabčina make-up Svadobné očí:

Krok 1:

Začnime make-up očné pokrytím všetok patchiness okolo očného okolia. Použil som svoj základ Mac a aplikovať ju ako korektor. Ak máte tmavé kruhy pod očami, potom by ste mali použiť korektor pred nanesením korektor.

load...

Krok 2:

Teraz naneste stredne hnedá matný očné tiene na bránkovisku. Urob to pomocou veterný štít kefa v pohybe stierače. Tento krok bude dávať ilúziu hlboko posadené oči. Prosím, buďte veľmi opatrní pri používaní. Uistite sa, že nejdú nad rámec pokrčenie oblasti a nepohybuje vnútri veka priestoru.

Krok 3:

Teraz naneste tmavú čiernu očnú ceruzku k vonkajšiemu kútiku oka nad obočie v tvare, C '. Predĺžiť vytvoriť okrídlený tvar.

Krok 4:

Použite plochý očné tiene kefa pre tento krok, pretože pomáha dosiahnuť maximálnu intenzitu farieb. Nezabudnite vytvoriť maximálny intenzitu farieb tu. Použil som Lakmat očné tiene Tanjore náhlenie štvorkolky pre zlaté očné tiene. Tu opatrne pat očné tiene cez centrálnej časti svojho očného viečka miesto zametanie ako sa zvyčajne vykonáva. Patting pohyb pomôže aplikovať farbu rovnomerne.

load...

Krok 5:

Teraz použite plochý štetec a pat bronzový odtieň cez vonkajší tretiu kútiku oka. Nechoďte príliš ďaleko von, ale práve v mieste, kde sa vaše očné jamku končí. Tento krok umožní prechod farieb zo zlata, bronz až po čiernu.

Hotový vzhľad je dôležitý. Nemalo by vyzerať existujú tri rôzne odtiene použité, ale dokonalým spojením odtieňov spájajúcich hladko do seba. V rovnakej dobe, nemajú prejsť príliš veľa, takže sa kovový povrch týchto tieňov nie je stratená a zmiešané. Tam by malo byť mäkké gradácie farieb.

 [Čítať: make-up Svadobné Eye Dokonale]

Krok 6:

Naneste tmavý Kohl o niečo silnejší, než je obvyklé čiary na hornej a spodnej línie rias. Tu som použil gélové vložky vytvoriť maximálny intenzitu farieb, môžete použiť aj tekuté vložky.

Arabská očné linky má smelé dramatický okrídlený líniové vzhľad. Rozšíriť očné linky vytvoriť krídlo na vonkajšom kútiku oka. Nech je to smerom dole k vnútornom kútiku oka na klasickej arabčiny okrídlený líniové vzhľad.

Odstráňte všetok spad z očné tiene pod očami pomocou vatovým tampónom. Naneste tenkú korektor pre zvýraznenie očí.

Arabská Svadobné Cheek Make-up:

Používa jemne ružovkasté v matným povrchom na tvárach. Oči pridať všetky dráma na celý make-up. Tu som použil môj obľúbený Inglot červenať v odtieni číslom 32. Môžete tiež použiť trblietavé ružovkasté. Ale matný tvárenka dodá prirodzenejšie povrch na koži, ktorá je ideálna pre túto príležitosť.

Arabská Svadobné Lip Makeup:

Ak chcete dokončiť arabskou svadobné vzhľad, naneste peknú ružovú alebo broskyňovú rúž na perách. Zakryť všetky rtu pigment s dobrým korektor. Potom naneste rúž s kefou na pery, aby sa dosiahlo rovnomerné nanášanie rúžu. Pridať lesk na pery v stredu pier dať bacuľaté pery efekt. Tu som použil rúž Kryolan v tieni lc121.

Jedná sa o veľmi odvážny a dramatické make-up vzhľad, ktorý je perfektný pre nevesty. Ak chcete, aby to bolo menej dramatický, stačí použiť svetlejšie očné tiene namiesto čiernej. Tiež použiť mäkkú krídlo, pokiaľ ide o očné linky.

Skúste tento úžasný arabský svadobný make-up a chváliť sa vo veľkom štýle. A nezabudnite, aby nám povedali, ako veľmi sa vám to páčilo v sekcii Komentáre nižšie.

load...