Makeup

Amazing Ombre nail art tutorial s podrobnými krokmi a obrázkami

Amazing Ombre nail art tutorial s podrobnými krokmi a obrázkami

Pod pojmom "Ombre" sa stáva viac a viac populárne každý deň s celebritami športových Ombre účesy alebo Ombre bojovky alebo Ombre nechty. Tak prečo by ste mali zostať pozadu?

Dnes vám ukážem dve jednoduché a veľmi elegantný hľadá Ombre nechtov výtvarné návrhy. Táto technika je podobný hubou a dokonca aj začiatočníci môžu urobiť.

A. Black a Golden Ombre Nails:

Jedná sa o veľmi krásny tieň nail dizajn, ktorý môžete nosiť na svojich strán. Môžete tím nail art so zlatými alebo čierne farebné šaty. Je ľahké robiť a vyzerá veľmi elegantné.

load...

Veci Vyžaduje:

 • Základná vrstva (voliteľne)
 • Biely lak na nechty
 • Svetlo modrý lak na nechty
 • Transparentný lesk
 • Špongia
 • Pinzeta
 • Čierne srdce drahokamu

Krok 1:

V tomto nail art sme nepoužívajú žiadnu akrylové farby. Z tohto dôvodu je použitie základného náteru je voliteľné. Avšak, to je vždy odporúčame použiť základný náter pred aplikáciou akéhokoľvek laku na nechty, pretože to pomáha posilňovať vaše nechty, takže je odolný proti rozbitiu alebo sekanie. Potom, čo váš základný lak vyschne, použite biely lak na celý necht. To umožní, aby základňa viac nepriehľadný.

Krok 2:

Teraz použite aspoň 2 pekné vrstvy zlatým lakom na nechty na nechty. Nechajte ho vyschnúť.

Krok 3:

Vziať kus hubou a čierny lak na nechty na palete. Použite špongiu, aby škvrnu čierny lak na nechty na pol cesty cez nechty počnúc koreňov nechtov. Uistite sa, že škvrnu väčší lesk smerom ku koreňom a zmenšiť tlak poklepávaním, ak sa dostanete do stredu nechtov. To by malo vyzerať ako nižšie. Môžete použiť cello pásky na pásku po stranách nechtov, takže je tu menší neporiadok upratať. Avšak som radšej čistenie vatovou tyčinkou, skôr než s použitím cello pásky.

load...

Krok 4:

Teraz sa vatové tyčinky alebo zabaliť kúsok vaty okolo špáradlom a ponorte ho do odlakovača alebo acetón. Upratať po stranách správne.

Krok 5:

Daj stojace dobu 5 minút pre lak na nechty vyschnúť. V prípade, že lak na nechty nevysychá správne sa Ombre účinok môže krvácať, keď sa použije transparentný lesk. Potom, čo sa suší, použiť transparentný lak. Bezprostredne po nanesení priehľadného lesku, vziať si pinzetou a umiestniť jednu čiernu drahokamu srdce v stredu špičiek nechtov. Malo by to vyzerať nejako takto nižšie po dokončení. Proste ohromujúci!

B. Kovové Ombre klince:

To je ďalší krásny kovový tri-farebný Ombre nail art design, ktorý som vymyslel. Môžete skúsiť s akoukoľvek stranou oblečenie v striebornej alebo modrej alebo purpurovej. Môžete použiť aj iné farby príliš udržiavanie základne v striebre, aby zodpovedali vaše oblečenie.

Veci Vyžaduje:

 • Základná vrstva (voliteľne)
 • Biely lak na nechty
 • Strieborná metalíza, modrá a fialová lak na nechty
 • Špongia
 • Pinzeta
 • Transparentný lesk
 • Srdce drahokamu

Krok 1:

Pre tento návrh, opäť začneme so základným náterom k ochrane nechty z sekanie. Potom, čo sa suší, budeme platiť biely lak na nechty. Keď je biely lak na nechty sušené, budeme používať 2 nátery pekné strieborné lak na nechty. Teraz, nenechaj ma zmiasť! Pozrite sa na obrázok nižšie a tie sú dobré ísť.

Krok 2:

Keď je strieborný lesk vysuší, vezmeme špongiu a modrá metalíza lak na nechty v palete. Budeme DAB v modrej metalíze, ktorý nechty pomocou hubky ku špičkám. Z tohto nechtov na dlhšiu nechty, ktoré máte, tým lepšie to bude. Až budete hotoví, mal by vyzerať podobne ako na obrázku nižšie.

Krok 3:

Teraz dať stálej čas 1 minúta alebo tak. Vezmite kovová purpurová nechty na palete. Zaobstarať nový kúsok huby a škvrnu rovnaký až na pol cesty cez nechty. Nechajte ho vyschnúť. Potom, čo urobil, by mal vyzerať ako na obrázku nižšie.

Krok 4:

Teraz očistiť neporiadok okolo nechtov pomocou vatovej tyčinky namočený v odstraňovač. Keď sa tak stane, aplikujte priehľadný lak. Okamžite si vezmite svoje pinzety a miesto drahokamu srdce na stredovej polohy špičiek. Nechajte ho uschnúť. Vaše striebro Ombre dizajn je všetko pripravené k chváliť!

Teraz aj vy môžete chváliť Ombre lak na nechty ako všetky celebrity! Dúfam, že sa vám to páčilo tento výukový program. Vrátim sa s viacerými nail art čoskoro. Postarať!

load...