Makeup

Ako získať Silnejšie Lashes s riasenkou

Ako získať Silnejšie Lashes s riasenkou

Pamätám sa, ako staré filmy mali dámy bojuje svoje dlhé husté riasy? No to je preto, že existuje určitá výzva k hustými riasami, ktorá robí vaše oči viac zmyselný a tvárovej ženskejšie. Bohužiaľ, väčšina z nás nie sú nie sú rodia s dlhými, po riasy, ale našťastie, kde nás príroda zlyhala, make-up doplní. Všetko, čo potrebujete, je byť vyzbrojený dobrou riasenku a poznať tieto jednoduché triky.

Tak čítajte ďalej sa dozvedieť viac o tom, ako sa dostať hrubšie riasy s riasenkou:

Po prvé, musíte sa dostať maskaru, ktorá má prútik konkrétne znamenalo dať silnejší riasy!

Došlo k vývoju vo svete riasenky paličiek. Niektoré z nich sú špeciálne určené k vám dlhšia a hustejšia riasy, bez v veľa úsilia. Takže prvý krok k získaniu silnejší riasy riasenkou je dostať riasenku s prútikom, ktorá bude pracovať pre pridanie objem vašich rias. Pozrite sa na Precision tip, rozšíriteľné štetcom, zakrivené guľôčky alebo vývrtka štetiny prútik.

load...

Vždy sa uistite sa, že krútiť vaše riasy pred použitím maskary. Tento základným krokom okamžite zvyšuje dĺžku a objem vašich rias. To vám pomôže uplatniť svoj riasenky lepšie a lepšie aplikácie znamená lepšie výsledky. Len svorka vaše riasy s vašou obľúbenou rias kulmy a držte ho po dobu dvoch sekúnd.

Aplikácia riasenky:

Teraz, keď máme riadne pripravujú svoje riasy a máme riasenku, ktorá má volumizing prútik, sa pozrieme na to, ako aplikovať riasenku.

load...
 • Vezmite starú vizitku a umiestniť ju na vaše riasy.
 • Teraz naneste maskaru na svoje riasy už od korienkov pohybujúcich sa ku špičkám.

 • Oddeliť riasy krútiť prútik, ako budete pohybovať na konci vašich rias. To bude mať vaše riasenka od zhlukovaniu a vaše riasy vyzerajú dlhšie a hustejšie. Keď sa uchádzate svoj riasenky tým krútia prútik, blikať. Tým je zaistené, že aj tie najmenšie riasy dostať potiahnuté maskary.

 • Ďalším trikom aplikácia, ktorá pomáha vaše riasy vyzerať plnšie a tučný je aplikáciou maskary na spodnej línie rias príliš. Pomáha pri vyťahovaní riasy a tak sa objaví dlhšie a plnšie.

Vrstvenie riasenku pre zlepšenie Hrúbka:

 • Tento jednoduchý krok pomôže vaše riasy vyzerajú hrubšie. Môžete pridať vrstvy maskary v závislosti na tom, ako silný chcete, aby vaše riasy vyzerať. Trik je, aby prvý vrstvu riasenky uschnúť pred inštaláciou ďalšiu vrstvu na vrchole. Je dôležité, aby vaše riasenku zaschnúť po dobu jednej minúty medzi vrstvami, takže nie je zhlukovanie riasenky.
 • Môžete tiež dosiahnuť týchto flirty vyzerajúce riasy pomocou priesvitné prášok. Potom, čo ste použili jednu alebo dve vrstvy maskary naneste trochu prášku pomocou make-up štetce. Potom naneste trochu riasenky v hornej časti prášku. To dáva plumped up vzhľad vašich rias.

Minking:

Táto technika používa dva rôzne farebné riasenky (hovoriť čierna a hnedá), aby sa vaše riasy vyzerať silnejšie a plnšie. Uplatňovať hnedej riasenky prvej a nechať uschnúť. Po hnedá riasenky zaschnutí aplikovať čierne maskary na špičke rias. To vytvára ilúziu dlhšia a hustejšia riasy.

Môžete tiež skúsiť a zvýrazniť vaše riasy. To im plnší vzhľad.

Čo potrebujeme?

 • Jet čierne očné linky, ktorá má dobrú pigmentáciu. Použil som Kryolan Ikonic gél očné linky v čiernej farbe.
 • Očné tiene, ktoré vyhovuje vašim očiam to najlepšie, najlepšie v kovovým povrchom. Použil som L'Oreal Colour Infaillible v
 • Midnight modrý as tmavšie odtiene modré oči vyhovoval najviac.
 • Dlhý pobyt čiernu Kohl. Lakmat absolútna Kohl je ten som použil; dáva vynikajúce pigmentáciu aj na čiare ponoru a nerobí šmuhy vôbec.
 • Riasa natáčky.
 • Volumizing a predlžovanie riasenky, ktorý by dal dobrý objem vašich rias. Môžete dokonca použiť falošné riasy. Použil som L'Oréal Paris milión riasy riasenku.

Čo musíme urobiť pre zvýraznenie riasy?

Krok 1:

Začnite s hydratačný oči. Zakryť tmavé kruhy pod očami v prípade potreby.

Krok 2:

Krok 3:

Vyzdvihnúť čierne očné linky a aplikovať silný očné linky v tvare kupoly. Pokúste sa vyplniť celú medzeru medzi riasy, takže vaša pokožka nie je nahliadnuť, keď otvoríte oči.

Krok 4:

Nemusíte sa starať o presnosť, pretože budeme tak ako tak rozmazanie v ďalšom kroku!

Krok 5:

Vezmite si Smudger štetec a rozmazaniu očné linky, najmä smerom k bránkovisku. Nepotrebujeme žiadne ostré linky.

Krok 6:

To je, ako chceme, aby BE mäkké Smokey čierne očné linky vzhľad ako teraz.

Krok 7:

Teraz so svojou obľúbenou metalíza očné tiene, ponoriť shader alebo ceruzky kefu do neho a pat cez čierne očné linky.

Krok 8:

Pat iba na oblasti, kde sme použili čierne očné linky skôr, a nie za to.

Krok 9:

To dáva okamžitý pop do očí. To je už teraz veľmi lákavá, nie? Nie, že by som za normálnych okolností blúzniť o mojej očný make-up, ale tentoraz som nemohol odolať.

Krok 10:

Pozrite sa na prípadných dutín, kde je čierna ceruzka na oči vykukujúce po modrej tiene; vyplniť medzeru balením trochu očné tiene.

Krok 11:

Linka tesný prívod vody s temnou čiernou, bohato pigmentované Kohl.

Krok 12:

Oblúčik vaše riasy a pokúsiť sa dať relatívne väčšie krivky vašich rias pre tento vzhľad.

Krok 13:

Uplatňovať najväčšie predĺženie a zväčšujúcich objem riasenku vo svojom skrýšu. Ešte lepšie, ísť na umelé riasy!

To je, ako sa oči budú vyzerať potom, čo ste urobil. Vidíte riasy hovoriť za seba?

load...