Makeup

Ako získať dokonalé oblúkové obočie?

Ako získať dokonalé oblúkové obočie?

Často sa chceme dostať tie oblúk v tvare obočia, ako celebrity, najlepšie príkladom je Angelina Jolie a preklínať naše gény za to, že nás opúšťa s prirodzene krásnym obočím. Ale umožňuje čeliť, máme často dostať to, čo chceme, a to aj z salónoch?

Nie! Tak niektorí z vás to skúsiť tweezing, aspoň mám robiť a ja to milujem. Niektorí sa cítia bolesť, je tu ďalší, ktorí preferujú voskovanie na obočie tiež. Ale voskovanie na obočie môžete nikdy dať u tých dokonalé klenuté obočie.

Ako získať klenuté obočie

Tu je niekoľko tipov smerom k získanie týchto dokonalý oblúk obočia (s menšou bolesťou, ak vaše snažia to prvýkrát) pinzetou:

load...

1. Ako znížiť bolesť? No ja by som to moc, že ​​existujú dva spôsoby, a to buď zu vybrať bude to zmierniť bolesť, ale nemusí byť úplne bez bolesti, takže sa mi to za zlé neskôr. Ale áno, raz cvičiť a udržiavať precvičovanie, u'll na to zvyknúť a bolesť sa automaticky zníži, to je moja osobná skúsenosť. Príchod do metód, dobre najprv buď u môže s teplým navlhčenou handričkou prejdením oblasť obočia. To otvára póry a chĺpky vyjsť ľahko alebo môžete použiť kocku ľadu na znecitlivenie oblasti, takže keď u ťahať za vlasy a potom je bolesť less.You možno vykonať niektorú z nich, ale nie oboje dohromady.

2. Pozrite sa tento diagram: Ste zmätení, na ktorých chĺpky vytiahnuť? Vezmite obočie ceruzkou a čerpať obočie (tvar u potreba a v závislosti na oblúku, ktorý je vhodný pre ur tváre meracou technikou v schéme vyššie) sa u'll môcť vytiahnuť chĺpky po stranách tvaru alebo rozptýlená chlpy sem tam po tvar zatiahnutej.

3. Tweez preč všetky zblúdilých chĺpky, ktoré sa rozkladajú od obočia smerom k ušiam a tiež chĺpky medzi nimi. Teraz začať tweezing chĺpky (vždy v smere rastu) pod obočie.

load...

4. Uistite sa, že sa zrkadlo po celej hardwork a zistiť, či zodpovedajú tvary. Takže keď ur po natiahnutý obočie, vždy čerpať dokonale a potom tweez.

5. Nepoužívajte viac než tweez a zapamätajte si ostrejšie rezanie tvár u dostal, sa špicatým nosom, reálne ostré rysy, potom ísť na mäkších oblúky, inak to bude vyzerať umelo vyhlásil. Roundish a menej ostrý tvár u dostal, ísť na vysokej klenuté obočie, ale nie viac ako tweez a vykonať ur tvár bábiku tvár!

6. Ak náhodou u've omylom zobral príliš veľa potom u môžete zaplniť riadky pomocou tmavo hnedé oko obočie ceruzku, my Indovia majú čierne vlasy, ale stále je to najlepšie pre obočie ísť na tmavo hnedých očí obočia ceruzky nie tryskových čierna ones.They zdať celkom neprirodzene pri používaní.

Takže nie je to jednoduchý spôsob, ako získať perfektné oblúky? Prestať myslieť na bolesť pre raz a premýšľať o kráse, bude bolesť zmizne, keď u svedkami ur ošklbaná krásne oko obočie oblúky!

load...