Makeup

Ako zabrániť rúžu od rozmazania

Ako zabrániť rúžu od rozmazania

Tu a tam, sme chytení zející na krásne ženy v televízii takmer slintanie na ich dokonale odvedenú make-up. Tieto atraktívne oči, sú vytesané tváre, a tie ruže červené pery! Ako sa dokonca si tú svetlých a vibrujúci rúž na mieste? A ako často sme sa zlostil sa nad našou rúžu farby doznieva ešte predtým, ako strana skončila?

Tu je veľmi jednoduchý návod, ktorý vám pomôže dosiahnuť, že dlhodobý, rozmazanie bez rúžu. Ver mi, nie je to žiadna veda!

Ako Stop Lipstick Krvácanie?

Budete potrebovať

 • Lip Primer
 • Lip Pencil
 • Rúž
 • Korektor / Foundation
 • Compact Powder
 • Papierová vreckovka

Ako udržať Lipstick Od rozmazania? - krok za krokom Výuková

Aby zaistili, že vaše rúž trvá celý deň (a noc), čítajte ďalej...

load...

Krok 1: Príprava scény pier

Vždy začínať prepping vaše pery uplatnením balzam na pery / pery kondicionér. To umožní, aby vaše pery mäkké a poddajné, a aplikácia sa stáva bez námahy neskôr. Potom aplikujte základový / korektor na pery, a nastavte ju s kompaktnými vytvoriť dokonalý make-up základňu. Táto technika tiež pomáha udržať rúž neporušený.

Krok 2: prípojku svoje pery Ceruzka na pery

Spustiť obloženie pery na pery ceruzkou. Potom, čo ste načrtol pery a vyplniť celú plochu pier s rovnakým pery ceruzkou. Teraz, prejdite cez rúž nad svojimi perami. V tomto tutoriále som použil nádhernú jasne červený rúž v matnou povrchovou úpravou. DAB nejaký sypký prášok na pery s malým našuchorený kefa po použití rúžu, ako je znázornené na obrázku. Nechajte ho odpočívať po dobu 5 až 10 sekúnd. Použil som transparentné dokončovacie prášok tu.

load...

Krok 3: Prelínanie Prašnej

Teraz si malý plochý štetec a pomaly zmiesť prach v celej pery, až sa dostanete požadovaný matný povrch, a potom zmiešať.

Táto technika pomáha pri utesnení farby na pery a zabraňuje rozmazaniu rovnako.

Krok 4: blotování Prebytok Rúž

Potom, čo ste urobil s kroku 3, sa hodvábny papier čistý a zložiť ju na polovicu. Umiestnite tkanivo medzi svojimi hornými a dolnými pery. Blot prebytočný rúž s tkanivom, ako je znázornené na obrázku.

Nebojte sa o tejto technike robiť vaše rúž vyzerať nerovnomerný alebo vyblednutý. Môžete ju opraviť neskôr opätovné ju.

Krok 5: The Final ohmatávať

Ak ste fanúšikom, lesk na pery, potom prejdite náter lesk na pery len do stredu pier. Tým sa zabráni krvácaniu farby okolo oblasti pier.

RÝCHLE TIPY

 • Najjednoduchší spôsob, ako zabrániť rozmazávaniu rúžu je použitím primeru na pery. Funguje ako základ pre pery, má farbu po dlhšiu dobu, a tiež zabraňuje krvácaniu farby.
 • V prípade nerovností okolo pier alebo čeľuste oblasti, ju opraviť pomocou korektor alebo nadácia odtieň, ktorý sa blíži k vašej pleti.
 • Ret ceruzka / vložka je veľký výber báza, aby sa zabránilo rozmazaniu. Vyberte si peru ceruzka, ktorá presne zodpovedá rúžu odtieňa.
 • Navrhovať a plnenie svoje pery na pery vložkou pred nanesením rúžu pomáha zvýšiť životnosť rúžu, bez ohľadu na vzorec alebo kvality.
 • Vždy použite tenké pery štetec použiť rúž, pretože vám dáva rovnomerné nanášanie a pomôže vám dosiahnuť dokonca aj rohy.
 • Vždy so sebou rúž v taške pre rýchle touch-up.

Nebolo to ľahké? Trochu praxe je všetko, čo potrebujete, aby sa vaše rúž od vyblednutiu. A už nikdy nebudete musieť znova kúpiť dlhoročnou pobyt rúž. Rozlúčte sa s častým opätovnom a pozdraviť navždy nádherné pery!

load...