Makeup

Ako vyplniť obočie a prevziať svet

Ako vyplniť obočie a prevziať svet

Obočie môže zlomiť, alebo váš make-up hry, nezdá sa vám?

Ak oči sú okná do duše, potom obočie rám. A rám sú, pretože pridať definíciu a štruktúru tváre. Bez ohľadu na to, ako dramatický alebo zmiernil váš očný make-up je vaše obočie môže znamenať skutočný rozdiel na váš vzhľad. Môžete ich ponechať urastený a upravené, ale sporé obočie môže zničiť váš vzhľad ako rovnako ako tie neudržiavané.

Akonáhle budete presne vedieť, ako dosiahnuť dokonalého tvaru obočia a správnu techniku ​​k ich plnenia v to takmer stane druhou prirodzenosťou pri make-up rutina. Určite viete, že to urobil obrovský rozdiel pre mňa, tak čítajte ďalej vedieť, ako to perfektné!

load...

Dosiahnutie dokonalé obočie Tvar

Než sa pokúsite vyplniť vaše obočie, aby ste zmapovať tvar dokonale. Tu je niekoľko krokov, ako môžete dosiahnuť dokonalého tvaru obočia.

1. Zistite východísk

Je dôležité zistiť a opraviť tvar obočia, než začnete vyplnením dovnútra. Môžete to urobiť pomocou obočie ceruzkou. Ak chcete začať s, vložte ceruzku vo zvislej línii proti najkrajnejšej časti nosovej dierky. Začať tvarovanie od miesta, kde sa ceruzka dotkne vášho obočia v bode A.

2. Určiť koncové body

Rovnako tak budete musieť prísť na to, kde sa vaše obočie by mal skončiť. Držať ceruzku diagonálne od vonkajšieho časti nosovej dierky do svojich chrámov. Miesto, kde sa ceruzka rozprestiera okolo oka, v bode C je miesto, kde sa vaše obočie by mal v ideálnom prípade skončiť.

load...

Poznámka: V oboch prípadoch, ak zistíte, že vlasové pramienky okolo, línie ', tvoreného ceruzkou, holenie je preč. Ak je medzera medzi, vedenie 'a skutočným východiskom / koncového bodu obočie, budete musieť vyplniť taktne s cieľom získať dokonalé obočie.

3. Get The Perfect Arch

Ak chcete získať dokonalý oblúk, držať koniec ceruzku je vertikálne proti nosovej dierky. Pri zachovaní spodný koniec ceruzky postavili proti okraju nosnej dierky, posuňte hornú časť do stredu oka. Miesto, kde sa ceruzka zasiahne čelo linku je skalná brána svojho čela a bude slúžiť ako ideálne osnovy pre vás pracovať. To je bod C, ako je znázornené na obrázku.

Ďalším dôležitým bodom je potrebné poznamenať, že vaše obočie sú vyrovnané. Vyzerá to najprirodzenejšie týmto spôsobom. Vydržať ceruzku z A do bodu C v súlade označený ako D, a uistite sa, že to nie je príliš naklonený, inak skončíš vyzerá ako drag queen!

Výberom z dokonalej farby

Uistite sa, že ceruzka a prášok, ktorý používate, nie je príliš tmavý. Konvenčné pravidlo je ísť na dva odtiene svetlejší ako je vaša farba vlasov, ak máte tmavé vlasy a dva odtiene tmavší, ak máte svetlé vlasy. A ak ste zázvor, je najlepšie ísť na hnedé alebo tmavo hnedé.

Mám tmavé vlasy a ja osobne by som používať obočie Wiz o Anastasia Beverly Hills na obočie ceruzkou a vrátiť späť očné tiene od Urban Decay na prášok.

Silnejší, plnšie a urastený obočie, teraz, to je cieľ! A tu je krok za krokom návod na to, ako ich získať.

Ako si vyrobiť Obočie Silnejší s make-up?

Krok 1: Príprava obočie

Vždy začať s čistú tvár a uistite sa, že vlhkosť dobre.

Hrebeň svoje obočie pomocou obočie hrebeň alebo čistú riasenky prútik. Tweez žiadne extra vlasy v prípade potreby. Ide o dôležitý krok, pretože musíte vedieť, prirodzený tvar obočia.

Teraz si môžete vybrať niektorý z nich pre vyplnenie obočie-ceruzka, očné tiene / prášok alebo obočie gél-alebo dokonca ich kombináciu. Na účely tohto tutoriálu budeme používať kombinácia ceruzkou a očné tiene. Ceruzkou rozhodne robí celý tento proces prakticky bez námahy, a prášok dodáva lesk a poskytuje prirodzenejšie povrch.

Krok 2: Vyplňte vaše obočie s ceruzkou

Začnite vyplnením vaše obočie s ceruzkou od polovice začiatku. Vaše obočie bývajú riedke na začiatku bodu, takže ich vyplnenie príliš veľa vyzerá veľmi neprirodzené. Stačí ísť spolu s prirodzeným tvarom obočie a nesnažiť sa vytvoriť úplne odlišný tvar.

K ich vyplnenie, používať krátke, jemné ťahy.

Krok 3: Posilniť vaše obočie

Vyplniť celej dĺžke obočie. Uistite sa, že nejdú over-the-top s vyplňovaní. Len sledovať prirodzený tvar obočia a zahustiť a zosilniť je len málo.

Krok 4: Vykonať im Prášok

Ceruzka ťahy samo o sebe môže vyzerať nerovnomerný, takže budeme používať prášok aj pre perfektné povrchovou úpravou. Použite obočie prášok na tento krok. Ak nemáte nejaký máte na sklade, môžete vždy použiť matný očné tiene. Nepoužívajte odtieň, ktorý je príliš tmavý. Môžete ísť na šikmé štetcom alebo rozmazaniu štetcom treba vyplniť vaše obočie.

Krok 5: ukryť a Perfect

Ak chcete, aby vaše obočie ešte definovaná, môžete použiť korektor / základ mierne svetlejšie ako vašej pleti na hornú a dolnú obočie kosti pre čistejší vzhľad. Na dokončenie to všetko preč pomocou obočie gél. To pomôže udržať make-up na mieste a nastaviť obočie vlasy rovnako.

Voila! Teraz ste úspešne vyplniť vaše obočie! Hustý, plný, je definované a lešteného a prirodzene vyzerajúce celú cestu! Ako môžete vidieť, len ich vyplnenie je celý rozdiel. Teraz, keď viete, ako sa robí obočie hustejšie s make-up, je na čase, aby ste praxi to trochu ju zdokonaliť. Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...