Makeup

Ako urobiť pery Mäkké Pred aplikáciou rúžu?

Ako urobiť pery Mäkké Pred aplikáciou rúžu?

Lip make-up je nutné, nech je to len aplikácia lesk na pery pre nahé úpravou alebo na aplikáciu rúžu. Ale niekedy, pery sú tak popraskané, že rúž nevyzerá dobre po aplikácii. Zaujímalo by nás, čo sa stalo s naším make-up zle, pretože väčšina z nás neberie toľko starostlivosti o naše pery v pravidelných intervaloch alebo je ponechať hydratovaná.

Keď sú pery popraskané alebo popraskané, bude vaša rúž aby tieto trhliny ešte viditeľnejšie. Tak, aby sa zabránilo takejto trápnej situácii, potrebujeme riešenie tohto problému.

Tu je niekoľko vecí, ktoré budete potrebovať, aby sa pery mäkké a bez trhlín pre nádherné aplikáciu rúžu zakaždým, keď hop von na párty. Skontrolujte, či tieto jednoduché domáce liek na ako robiť pery mäkké.

load...
Ako si vyrobiť Lips Soft?

Veci, ktoré budete potrebovať:

  • Misa teplej vody
  • Použitý zubná kefka
  • Pleťová voda alebo krém ako NIVEA alebo niečo podobné
  • Balzam na pery
  • Vatový tampón
  • Váš regulárny nadácie a korektor
  • Váš výber rtu líniové, rúžu a lesku

Stupňovito Tutorial:

Tu je, ako sa vaše pery mäkké:

Krok 1:

Ponoriť použitý kefka v teplej vode po dobu 2 minút, aby bol mäkší. Používajte len použitú zubnú kefku teda kefka na zuby, ktoré by vás mohli byť denné použitie. Nesmiete použiť tvrdé a nový kefka na zuby, pretože to naruší povrch kože oveľa viac. Tvrdý kefka bude pokožka vášho mäkkého perou ešte viac suché a bolestivé neskôr. Jemne používať zubnú kefku v krúživými pohybmi, ako sa zbaviť všetkých suchých kožných vločiek.

Krok 2:

Použite ťažký krém alebo mlieko a masírovať dobre.

Krok 3:

Použite vatový tampón, aby sa odstránili stopy nežiaduceho smotany.

Krok 4:

Naneste balzam na pery v masážne pohyby jemne ďalej upokojuje pokožku a urobiť z neho ešte mäkšie.

Krok 5:

Teraz môžete prejsť do svojho bežného použitia korektora. Blend to dobre.

Krok 6:

Použite nadácie na pery na pery kefkou. Blend to dobre taky.

Krok 7:

Teraz nesmieme zabúdať, že základom má tendenciu k ďalšiemu vysúšaniu pokožky. Ak ho chcete zastaviť pred vysychaním kožu pier a to najmä ak ste naozaj popraskané a suché stav líp, použite trochu krému na povrchu pery. Tentoraz počkať na krém, aby sa nasiaknuté hlboko do pokožky. Odstráňte prebytočný s tampónom alebo papierovým obrúskom.

load...

Krok 8:

Použite svoj normálny Kontúrovacia ceruzka na pery

Krok 9:

Nadviazať s hydratačný rúžu. Ak máte suché pery, potom použite hydratačný rúžu. Ak sa však budete chcieť použiť matný efekt rúž, potom tiež vaše pery nebude mať popraskané, pretože ste už double hydratovaná pery pred nanesením rúžu.

Krok 10:

Nadviazať s lesk na pery, ak chcete použiť jeden.

Krok 11:

Tak tu máte svoje dokonalé, mäkké a hebké pery. Povedzme, že Bye Bye do trápnych pery trhlín a ahoj zulíbání pery.

Mám teraz, ako, aby sa vaše pery naozaj mäkký? Dúfam, že sa vám páčilo tento príspevok na mäkké pery. Pridajte svoj názor v komentároch nižšie.

load...