Makeup

Ako urobiť malé oči Vyzerajú väčšie pomocou očné linky - krok za krokom tutorial s obrázkami

Ako urobiť malé oči Vyzerajú väčšie pomocou očné linky - krok za krokom tutorial s obrázkami

Netreba hovoriť, že krásne oči sú jedným prvkom, ktorý úplne zlepšuje vzhľad vašej tváre. Veľké, hlboké oči to pristane, aj keď ste na sebe minimálne make-up. Ale nie každý je obdarený veľkým, vykulenýma očami. Znamená to, že si nikdy nemôžeme športu širokú prebudil vzhľad? Samozrejme môžete. Len očné linky, je dosť, aby sa vaše oči vyzerať väčšie, ak ho používate s pravou technikou. Všetko, čo potrebujete, je očné linky - ceruzka, kvapalina alebo gél, podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. Aby vám pomohol von s tým, dávam dole krok za krokom tutoriál tu o tom, ako robiť malé oči vyzerať väčšie, s očné linky.

Ako sa prihlásiť očné linky Urob oči vyzerať väčšie? - návod

Než začnem s tutoriálu, chcel by som vám povedať, že základné trik tu použitá je vytvoriť tenkú linku na vnútorných rohoch a hrubšie na vonkajších rohoch. Vďaka tomu, že oči vyzerajú väčšie, než v skutočnosti sú.

Veci, ktoré budete potrebovať

  • Korektor
  • Eye Primer
  • Očné linky (Ceruzka / gél / kvapalina)
  • Eyeliner Brush
  • Riasa natáčky
  • Riasenky

Krok za krokom tutorial

Teraz začnime s tutoriálu.

load...

Krok 1: hydratujú oči

Začnite s zvlhčenie očí a dobre upravené obočie. Môžete použiť korektor a / alebo kompaktné skryť vaše tmavé kruhy pod očami. Osobne som nepoužil žiadne v týchto obrazoch, a to vďaka skoré spanie zvyk, že som sa držať krok sa, pretože v posledných niekoľkých dňoch.

Krok 2: Použitie Eye Primer

Naneste primer očí. Toto je voliteľný krok. Dávam prednosť použitie, pretože mám olejové viečka a to zvyšuje životnosť očné líniové / očné tiene a zabraňuje predčasnému pokrčeniu.

load...

Krok 3: Blend V Primer

Splynúť primeru pekne. Tento konkrétny primer očný make-up z Akadémie vyzerá po zmiešaní v takmer priehľadné.

Krok 4: Vytvorte oblúk s Eyeliner

Vezmite si očné linky a vytvoriť hrubý riadok hrúbky chcete. Som použil Maybelline gél očné linky a vytvorili líniu v tvare oblúka s tenkou očné linky kefu.

Krok 5: vyplniť priestor

Vezmite rovnaký tenký tip očné linky kefa na vyplnenie priestoru, ktorý ste vytvorili. Neberiem silný štetec, pretože chcem linka byť veľmi presné a tenké na vnútorných rohoch.

Krok 6: zahustiť Eyeliner vo vonkajšom Corner

Teraz, v predchádzajúcom kroku, môžete vidieť, že je vonkajší roh nie je tak silný, ako v porovnaní s vnútorným kútiku. V skutočnosti je to skôr čiary oblúkovité, ktoré sme vytvorili. A tak som si vzal hrubú očné linky kefu a zvýšenie hrúbky očné linky vo vonkajšom rohu.

Tenká kefa tu používa, je Basicare ret vložka kefa; Používam ho pre použitie očné linky na malé oči. Čím silnejšie štetec som tu používa, je z tvárí.

Krok 7: Použiť Eyeliner Na Dolnom lashline

Zachovaní rovnakej kefa, aplikovať očné linky smerom dovnútra na spodnej línie rias, počnúc od miesta, kde je vložka končí na vonkajšom konci horného línie rias tvoria, V 'druh tvaru.

Nemusíte rozšíriť vložky na hornej línie rias, pretože nechceme mať dramatický vzhľad očí; daj ťah na spodnej strane tvoria, V 'vzor.

Krok 8: Stop v určitom okamihu

Sledujú rovnakú líniu očné linky, mať na pamäti, že nemusíte ju zahustiť vo vnútornom kútiku oka. Ak si všimnete, som zachoval slzného kanálika plochu takmer nahý. Nemám rozšíril na spodnej línie rias, pretože to vyzerá veľmi dramatický na mňa v tejto veci. Použil som ceruzku očné linky namiesto gélu jeden pre tento krok, ako som pohodlnejšie s tým. Použil som Lakmat Absolute Konečný Kajal očné linky.

Krok 9: Curl a aplikovať Mascara

Nič viac; len krútiť vaše riasy a naneste maskaru. Použil som Basicare Oko bičovať kulmy a L'Oreal Volume Million Lashes riasenka.

Môžete jasne vidieť, ako veľké a hlboké oči vyzerajú pomocou jednoduchého očné linky. Skúste tento trik a dajte mi vedieť, ako sa vaše oči sa obrátili veľká a krásna, podelíte o svoje pripomienky v sekcii Komentáre nižšie. Dúfam, že sa tieto očné linky tipy pre malé oči vám určite pomôže.

load...