Makeup

Ako urobiť make-up trvať dlhšie na mastnú pleť?

Ako urobiť make-up trvať dlhšie na mastnú pleť?

Mastná pleť je dodávaný s mnohými výhod - menej vrások, menej jemné linky a vaša pokožka zostáva prirodzene hydratovaná. Ale všetko má dobrú a zlú stranu. Zistíte, že je ťažké vybrať ten správny make-up produkty a najväčším problémom je, že nie je schopný udržať make-up na dlho.

Náš článok dnes bude vysvetľuje dlhotrvajúci make-up tipy pre mastnú pleť.

Dlhotrvajúci make-up pre mastnú pleť

 • Exfoliácia: Exfoliácia je určite dôležitá, ale nadmerná exfoliácia môže viesť k nadmernej produkcii ropy. Takže mierne exfoliácia Vždy sa odporúča pre mastnú pleť.
 • Príprava pokožky: Prvá vec, ktorú je čistenie pleti. Musíte vyčistiť póry a zbaviť oleja a nečistôt. To pomôže váš make-up zostať dlhšie.
 • Uzavretie pórov: Ľudia s mastnou pokožkou nájsť svoje make-up produkty spekaniu na povrchu pokožky a upchatiu pórov, ktoré vedú k škaredé pupienkov. Za týmto účelom je dôležité, aby tón pleti, aby čiastočne uzavrieť póry po očistení.
 • Hydratačný: hydratujú pleť hydratačný krém bez oleja, non-cream založenom. Používajte opaľovací krém, ktorý hydratuje pokožku s SPF 15 alebo vyšší. Pred nákupom ochranu proti slnečnému žiareniu, vždy hľadať oxid zinočnatý alebo oxidu titaničitého v zložkách, pretože majú antibakteriálne a protizápalové vlastnosti.
 • Primer: Ak chcete, aby váš make-up, aby zostali na dobu dlhšiu ako 5 hodín na tvári bez rozmazania alebo zničujúce off, potom je nutné spustiť svoju základňu nanesením matný náter. To pomôže váš make-up sa držať pevne na tvár po dobu dlhšiu hodín.

KTORÝM Make-up: Akonáhle je základňa pripravená, dovoľte mi vysvetliť presné spôsoby, ako make-up umelec robí jeho / jej kúzlo vyrobiť make-up zostať dlhšie:

load...
 • Správna voľba korektor: Pre korektor vždy platí pre nanášanie korektora a splynúť s prstenníku špičkou skôr ako s make-up štetce alebo huby. Nikdy ísť na tekuté korektory na báze oleja. Dokonca si môžete ísť na mieste korekčných korektor pera.
 • Pravom nadácie selection- Voľba správneho dlhotrvajúci základ pre mastnú pleť by so sebou nieslo niečo bez oleja alebo vonné látky.
 • Pravá Aplikačné techniky pre mastnú pleť: Pre mastnú pleť je najlepšie použiť základ s Foundation Brush, pretože to vám pomôže pokryť tieto póry a presne robí make-up zostať dlhšie. U tmavých škvŕn, to je najlepšie použiť špičku svojho prstenníku. Vyhnúť sa make-up huby.
 • Očné tiene použitie: Ľudia s mastnou pokožkou by mal ísť pre práškové očné tiene namiesto krémových paliet.
 • Správna aplikátor: To je najlepšie použiť kefu na očné tiene aplikácií as ním opatrne a plne pokrýva drobné póry na a okolo očného viečka. Takže tieň zostáva na póry a palice lepšiu kožu.
 • Blush Použitie: Ak chcete ružové žiaru, potom použite veľké červenať kefou a práškom červenať.
 • Vyhnúť sa palicu alebo mousse červenať: Stick červenať nebude miešať dobre, alebo zostať dlho na mastnú pleť. Mousse červenať môže vaša pokožka ešte mastnejšie.
 • No lesklý rúž: Lesklý rúžu môže vaša pleť vyzerať mastnejšie, aj keď to tak nie je. Olejové koža ľudia by mali vždy ísť o matným povrchom rúžu. Pat na nejakom priesvitnú prášok po aplikácii rúžu.
 • Lesky na pery: Ak chcete použiť jednu, vždy použiť na stredu dolnej a hornej pery. To vám dá lesk bez vady lesk!
 • Nezabudnite na odstránenie make-up pred spaním. Ak ste neopatrný v tomto oddelení potom sa vaše póry zostanú upchané celú noc. Olej žľazy nespí. Budú držať produkujúce ropu a pretože póry sú upchaté, môže sa pupienkov a akné.

Od tejto chvíle sa neporiadok ste mal na mysli o tom, ako make-up vydrží dlhšie na mastnú pleť by mohli byť vyriešené. Dúfam, že sa budete držať týchto jednoduchých tipov na pamäti, a majú veľký make-up zážitok zakaždým!

load...