Makeup

Ako urobiť makeup pre okrúhlu tvár perfektne

Ako urobiť makeup pre okrúhlu tvár perfektne

Oh! Požehnanie guľatou bradu a plnými lícami. Vedeli ste, že ženy s guľatými tvárami vyzerať mladšie po oveľa dlhšiu dobu, než tie s tenšími tvárou? Okrúhle tváre mávajú prirodzene mäkké vlastnosti a sú veľmi ženské. Len s trochou make-upu, môžete buď zvýšiť svoju štruktúru kostí, alebo jednoducho hrať sa s mäkkosťou vašej tvári. Chradnúť spôsoby, tieto make-up triky si istí, že vás z nudného na Hello gorgeous!

Porozumenie Face typ

Osoba s okrúhlou tvárou budú spravidla mať štedré tváre, okrúhly bradu a celkovo utlmený funkcie. Vo väčšine prípadov, osoby s okrúhlou tvárou môže v skutočnosti vyzerať bacuľaté, aj keď to nemusí byť pravda.

Ak je vaša tvár guľatý, rozčuľovať, že nie! Okrúhlu tvár môže mať svoje vlastné problémové oblasti, ale to neznamená, že nemôžete použiť k svojmu prospechu. Mnohé osobnosti, ako Sonakshi Sinha, Adele, a dokonca Kate Winslet, má okrúhly tvar tváre a oni zvládajú pristane zakaždým.

load...

Makeup Tipy schudnúť Your Face

1. Očné tiene tipy 2. Bronzer Tipy 3. Contouring Makeup Tipy 4. Blush Tipy 5. Rúž Tipy

Tu je niekoľko make-up tipy a triky, ktoré vám pomôžu zlepšiť svoje funkcie a bude

Slim vaše lícom nadol.

1. Očné tiene tipy

Najlepší spôsob, ako zvýšiť svoje vlastnosti, je tým, že nechá vaše oči hovoria. Rozhodnúť sa pre tmavšie odtiene na oči, ako je hnedá, čierna, hlboké modré a fialové.

load...

Musíte tvar a vyplniť vaše obočie. Šikmé obočie upozorniť a upútať pozornosť na vaše oči. Sú tiež váš tvár vyzerať dlhšia.

Späť na obsah

2. Tipy bronzer

Bronzer je najlepší priateľ okrúhlu tvár sa! Obrysy a bronzer je skvelý spôsob, ako vaša tvár vyzerať štíhlejšie. Naneste ju na dutine vašej tváre a pozdĺž vašej čeľuste s uhlovým / prášku štetcom získať definovaný vzhľad. Blend k vytvoreniu mäkšie a hladký obrys.

Späť na obsah

3. Contouring Makeup Tipy

Snažte sa cítiť vaše lícne kosti. Že je miesto, kde by ste mali kontúry. Čím vyššia použijete odtieň, tým ostrejší lícne kosti bude vyzerať. Kontúry priehlbiny v tvári pre ďalší ostrý vzhľad pomocou tmavšie odtiene základovej / korektory / prášku. To umožní, aby vaša tvár vyzerať štíhlejšie.

Späť na obsah

4. Tipy Blush

Zvyčajne, ľudia majú tendenciu sa vyhnúť použitie rumenec na okrúhlu tvár myslí, že by to vyzeralo plnšie. Ale to nie je tento prípad. Záleží od umiestnenia a použitia výrobku. Ja by som určite odporučil použitie červenať, pretože pridáva flush farby na tvár. Môžete sa rozhodnúť pre odtiene, ktoré sú teplejšie a majú matnú povrchovú úpravu.

Uplatňovať červenať pod lícne kosti. Kontúry a zmiešať ju až do tváre. Táto technika by tvár vyzerať pretiahnutejšie a minimalizovať zaoblenie.

Späť na obsah

5. Rúž Tipy

Nosenie očný make-up a pop farby na pery by zvýrazniť svoje funkcie a vziať pozornosť od tvaru vašej tváre. Skúste odtiene, ako je Berry alebo hlboké červené.

Tieto jednoduché, ale účinné tipy make-up napomôže tomu, aby vaša tvár vyzerať štíhlejšie, než v skutočnosti je. Budete vyzerať mladšie a štíhlejšie, a získať to najlepšie z oboch svetov! Nikdy dať to skúsiť a dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach. Boli by sme radi počuť od vás!

Späť na obsah

load...