Makeup

Ako urobiť kórejský svadobný makeup?

Ako urobiť kórejský svadobný makeup?

Pri pohľade na úžasné svadobné tipy make-up on-line? Ste v hľadaní jednoduchých a brilantné kórejskej make-up nápady pre tento svadobné sezóny? Ak ste našiel sám seba kývol spoločne na tieto otázky, potom musíte vyskúšať našu vlastnú kórejskej svadobný make-up kurz.

Tieto tipy make obliekania oveľa zábavnejšie a bez námahy. Pokračujte v čítaní post sa dozvedieť viac!

Čo potrebuješ:

 • Pravidelné primer makeup
 • Make-up nadácie
 • Korektor na škvrny a tmavé kruhy pod očami
 • Púder
 • Hnedé očné tiene / rôzne odtiene hnedej
 • Kefa
 • Riasenky
 • Kontúrovacie ceruzky na pery
 • Lesk na pery
 • Rúž

Korean Svadobné Makeup Guideline

 1. Vyberte si Liquid Foundation alebo make-up náter, ktorý obsahuje opaľovací krém s SPF 15. Dab trochu náteru na ruku. DAB je pomocou štetca a zmiešať ju po celej tvári.
 1. Použiť základ ďalšieho rovnakým spôsobom. Nezabudnite zakryť krku a použitie nadácie cez oči rovnako. Bude nejaký čas trvať, aby splynuli, a tak uvoľniť a byť trpezlivý.
 1. Spustiť aplikáciu primeru očné tiene po celom očných viečkach na prvom mieste.
 1. Použite ceruzku očné linky a stmavenie vaše viečka s niekoľkými ťahmi. Ďalej použiť kefu miešať farby a vytvoriť rozmazane vzhľad.
 1. Použite hnedé očné tiene na vrchole tohto pomocou štetca. Naneste trblietavé tieň na vrchole na dokončenie vzhľad.
 1. Napokon, vyberte najtmavší odtieň na pokrytie vonkajšieho kútika očí. Miešanie vyžaduje, aby ste boli trpezliví, ale výsledky sú vždy dobré.
 1. Teraz je čas použiť očné linky. Použitie Kohl alebo Kajal alebo kvapalný očné linky pre tento jeden. Zahustiť ku koncu.
 1. Zohnať nahé ceruzkou a zvýrazniť spodnej oka pomocou to. Čiernym Kajal navrch.
 1. Akonáhle to bude hotové, použiť nejakú tmavú maskaru zvýrazniť vaše riasy trochu viac.
 1. Môžete tiež použiť maskaru pre stmavenie vaše obočie.
 1. Ak chcete zvýrazniť vaše oči trochu viac, môžete použiť ďalšiu vrstvu tmavé očné linky.
 1. A konečne, je čas použiť svoje červenať. Začína od zadnej časti vašej tváre a pomaly rozotrite po celej lícnej kosti. Skúste to na oboch stranách.
 1. Použite červený Kontúrovacia ceruzka na pery na pery. Obrys je na prvom mieste. Next, vyberte akýkoľvek odtieň, ktorý chcete a použiť ako obvykle.
 1. Môžete tiež použiť kombináciu dvoch rúžov ​​na jeden záťah. Uistite sa, že patrí do rovnakej farby, ale majú iný odtieň. Stačí použiť hodvábny papier a osušte vaše pery po aplikácii. Aplikovať krém lesk ako prvý. Škvrna. Naneste rúž. Škvrna. Naneste rúž, a je hotovo.

Ak chcete experimentovať a skúsiť iný make-up nápad na vašu svadbu, skúste toto.

load...

Náš obľúbený YouTuber, Michelle Phan, má niektoré zaujímavé a zábavné triky v rukáve, ktorý bude určite pomôže vyniknúť!

Kórejský Tajomstvo krásy získať Ste pripravení na svadbu

 1. Rovnako ako krku, vaša pokožka môže dostať vyschnúť príliš. Takže sa uistite, aplikovať masku každý druhý deň. Tým sa zlepší štruktúru vašej pokožky.
 2. Nezabudnite očistiť, tón a hydratujú.
 3. Umyte si tvár niekoľkokrát denne.
 4. Piť veľa zeleného čaju a jesť potraviny, ktoré obsahujú vitamín B.

Ako sa vám tento post? Skúšali ste tento jednoduchý make-up tutorial ešte? Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti v poznámkach nižšie. Radi by sme od vás počuť.

load...

load...