Makeup

Ako urobiť francúzsku manikúru doma

Ako urobiť francúzsku manikúru doma

Manikúra je kozmetické ošetrenie, ktoré v podstate zahŕňa prevzatie kompletnú starostlivosť o nechty - od podania, tvarovanie, masírovanie a konečne použitia lesk. Ostatné nechty ošetrenie môžu byť zahrnuté aj do procesu ako aplikácia akrylových nechtov, umelých nechtov, Nail art vzory, atď francúzsku manikúru, jediný rozdiel je, že Manikúra sa vykonáva, aby sa podobal prírodných nechtov.

Základ klinca sa udržuje prírodné (farebne) a tipy na nechty sú maľované v čisto bielej farbe. Je to veľmi stará technika, maľovať nechty a je milovaný takmer každej ženy. Francúzske nechty, ak sa robí správne vyzerať veľmi čisté a prepracované.

Francúzska manikúra vyzerá veľmi žensky a elegantne. Vyzerajú skvele počas pracovnej doby a tiež občas zábavné strany. Môžu byť spárovaná s akýmkoľvek šaty - indické alebo západné. Môžete mať hotové vyškolená manikérka na nechtové štúdio a môže sa rozhodnúť pre nich musí byť vykonaná v akryly, gélové nechty, alebo s bežnou nailpaint. Akryl a gél francúzska manikúra by mala byť lepšie prenechať profesionálom, pretože by malo byť vykonané s najvyššou starostlivosťou a nie je vykonané správne, môže dôjsť k poškodeniu nechtového lôžka. Sú veľmi nákladné aj v Indii, stále akryly a gélové nechty s francúzskymi tipov stojí okolo Rs. 1500 až 3000, v závislosti na tom, kde ste získali je hotovo. Ak chcete ušetriť peniaze a nechcú ísť na akryly alebo gélové nechty, potom si môžete urobiť, je doma s obyčajnými nailpaints. Tu je jednoduchý francúzska manikúra at-home konzultácie.

load...

Ako to urobiť francúzsku manikúru at Home

Veci, ktoré budete potrebovať:

 • Odlakovač
 • Bavlna
 • Vlažnou vodou misa
 • Peroxid vodíka
 • Šampón
 • Dobrý krém na ruky
 • Kožičky posunovač
 • Podkladový lak
 • Svetlo ružová / hnedá nailpaint (pomocou porcelán glazúra vnútornú krásu)
 • Biela (nepriehľadná) nailpaint (za použitia OPI Alpine sneh)
 • Francúzske tip sprievodcovia
 • Vrchný náter
 • Kožičky olej

Krok za krokom

Krok 1

Pripravte si nechty tým, že odstráni všetky staré nailpaint pomocou acetónu voľné formule. Nepoužívajte acetón, pretože dôjde k poškodeniu nechtov. To je v prvom rade z francúzska manikúra krokoch.

Krok 2

Teraz ponorte ruky vo vlažnej vode. Pred ponorením ruky, pridajte jednu lyžičku peroxidu vodíka a šampón do vody. Ponorte ruky po dobu 15 minút.

Krok 3

Vezmite si svoje ruky po 15 minútach a aplikovať kožičky olej a masírovať svoje nechty po dobu 10 minút.

Krok 4

Teraz tlačiť späť svoje kožičku a odstrihnúť nejaké tie suché.

Krok 5

Aplikovať nejakú dobrú výživnú Basecoat a nechajte ju úplne vyschnúť.

Krok 6

Po vašich základových zaschne, naneste základnú farbu - svetlo ružová alebo ľahké nahá béžová / hnedý odtieň podľa vlastného výberu a nechajte ho úplne vyschnúť. Malo by byť pred pokračovaním k ďalšiemu kroku úplne suché.

load...

Krok 7

Keď je základná farba schne úplne dať francúzska manikúra tip vodítka tesne pod nechtov úsmev líniu, ako je znázornené na obrázku.

Krok 8

Maľovať svoje tipy s bielym nailpaint, ako je znázornené na obrázku nižšie:

Krok 9

Odobrať francúzskej tipy, keď vaše nailpaint je stále mokrý.

Krok 10

Po odstránení francúzskej tipy, vyčistite lak na nechty na vaše kožičky pomocou odlakovača a Q-tipov pre získanie elegantný vzhľad.

Krok 11

Teraz platí vrchného laku a nechajte zaschnúť.

Krok 12

Teraz platí kožičky olej, aby poskytoval dodatočnú výživu vašich nechtov.

Špeciálna francúzska manikúra súpravy:

Ak chcete, môžete kúpiť špeciálne francúzska manikúra sady sú k dispozícii na trhu, alebo on-line na veľmi prijateľné ceny, mali by ste najprv zabezpečiť, že obsahuje nasledujúce kroky:

Základné francúzskej sady obsahuje nasledujúce veci:

 • Francúzsky tipy vodítka (tie, ktoré sme použili na výrobu bielych vyššie uvedených tipov)
 • Biela nailpaint.
 • Ružová detská alebo nude farba nailpaint.
 • Zvrchníky
 • Niektoré sady obsahujú tiež základný náter, prst tip návody a kamienky na nechty ozdoby tiež.

Najlepšie Pripravené francúzskej manikúry súpravy sú k dispozícii v Indii:

1. Konad French Nail Art

Táto sada je ľahko dostupné na trhu a online. Stojí okolo Rs. 650 až 700 v závislosti na tom, kde ste si ho kúpim od. Táto sada obsahuje svetlo ružovej, bielej nailpaint nailpaint, vrchný náter, francúzskej špičky vedenia pre ručné končeky prstov a pre prsty tipy, kamienky pre pridanie bling vašich nechtov a akrylové tyčinky pre vyzdvihnutie kamienky. Sme absolútne odporúčame tento kit, pretože dáva celkovú hodnotu za svoje peniaze.

2. Sally Hansen francúzska manikúra Kit

Táto sada je k dispozícii na Beautykafe.com a je dodávaný v 2 - 3 varianty. To stojí okolo Rs. 610. Táto sada obsahuje farebné naprostý základ nechtov, biele nailpaint pre tipy a vrchný náter

3. Bourjois francúzska Nail Art Kit

Tento kit je pomerne drahé, ale je vynikajúcej kvality. Môžete si kúpiť tieto z akéhokoľvek internetového obchodu, ako takmer všetci z nich zásoby tejto sady. Je to predáva za zhruba Rs.1100 / -. Táto sada obsahuje francúzskej tip sprievodca, biely nailpaint, Číra ružovej nailpaint a vrchný povlak. Sme absolútne Vám táto jeden, pretože je veľmi dobrú kvalitu.

4. VOV francúzska manikúra Kit

Nájdete tento kit na miestnych kozmetických obchodov a maloobchodné medzi Rs.150 / - pre Rs.350 / -. Dodáva sa v mnohých variantoch. Kvalita týchto súprav je naozaj dobrý. Začiatočníci môžu kúpiť tieto kity pre vykonávanie tejto techniky a neskôr môžu prejsť k tým drahším. Táto základná sada obsahuje všetko potrebné pre vytvorenie krásne francúzske nechty.

Dúfam, že sa vám páčil tutoriál. Teraz, ako sa francúzska manikúra doma sa nebude veľký úlohu s nádejou. Prosím, nechajte svoj názor v komentároch nižšie.

Budete uchvátený, ako úžasné môže vyzerať francúzska klince s určitými úpravami. Budete zamilujete týchto návrhov okamžite. Navrhol som perfektný abstraktné a kameň dokončil francúzsku manikúru pre vás v tomto príspevku.

Veci, ktoré budete potrebovať

Pre tento jednoduchý, ale očarujúce nail art sú nasledovné:

 • Základňová náter
 • Biela akrylová farba / alebo biely lak na nechty
 • Čierna akrylová farba alebo čierny lesk
 • Fialová lak na nechty
 • Bodkovanie nástroj alebo špáradlo
 • Bavlna bud a leštenie odstraňovač
 • A trblietky leštidla podľa vlastného výberu alebo uvoľnené blyští
 • Klinec art kefa
 • Transparentný krycí lak
 • Kamene malé rozmery
 • Strieborný dvojcestný nail art pen alebo strieborný lesk

Postupná výučba

Začnime.

Krok 1

Uplatňuje peknú vrstvu základného náteru na nechty, aby sa predišlo škodlivým účinkom akrylovou farbou. Použite biely lesk alebo akrylové farby na rozšírenie svojich nechtov. Robí francúzskej nechty doma je pomerne jednoduché a nie je tak časovo náročné, ak neviete, ako na to dokonale.

Krok 2

Dať krásny duo skončiť s pomocou fialové nechty.

Krok 3

Pokrývajú bielu časť špičiek so strieborným na nechty alebo strieborným nail art pen.

Krok 4

Vytvoriť niektoré body pomocou tupého konca špáradla. Nakresliť čiaru s čierna lesk vymedzenie oddelenie týchto dvoch farieb a končí na vrchole v zakrivené ceste. Použite svoj nail art kefa za to.

Krok 5

Teraz platí pekné vrstvu lesk na nechty po celom tele a ak nechcete mať trblietky na nechty, naneste priehľadný lesk a aplikovať niektoré voľné blyští.

Krok 6

Teraz pred glitter poľských zaschne, naneste niektoré kamene tak, že som aplikoval je na okrajoch čierne okraje na oboch stranách pre abstraktné vzhľad.

Krok 7

Vyčistiť zblúdilých leštidla z okrajov s pomocou vatovým tampónom a poľskej odstraňovač a aplikujte dve vrstvy vrchného náteru, aby sa zabránilo váš návrh z štiepkovanie preč. To bude chrániť tha kamene z vypadnutia taky.

Francúzske nechty sa stali zlosť na celom svete a robí veľa variácií francúzskych nechtov tiež sa stáva boom. By ste vidieť veľa Hollywood a Bollywood herečky ju vyťahovať.

V týchto dňoch biela farba vo francúzskych nechtov je tiež nahradený rôznych farbách, vrátane neónov, blyští, blyští a pravidelné farieb. Rôzne vzory sú tiež robené dať krútenie týchto francúzskych tipov. Sú tiež známe tak, aby vyhovovali krátke, stredné a dlhé nechty.

Skús to a podeľte sa o svoje skúsenosti. Dúfam, že sa vám páči post. Ešte navštíviť moje ďalšie príspevok na abstraktné nail art. Budete určite páčiť taky.

load...