Makeup

Ako to urobiť Baby face makeup?

Ako to urobiť Baby face makeup?

Kto by nechcel mať anjelskú, čistú tvár ako dieťa? V niektorých krajinách, ako je Kórei a Thajsku, tento, Baby Face 'make-up je veľmi populárny. Je to v podstate make-up, ktorý robí mladých žien tváre vyzerajú ako to anjelský dieťa. Jedná sa o veľmi jednoduchý make-up, aby na a vyžaduje len veľmi málo prísad. Tí, ktorí nemajú radi tráviť hodiny pred zrkadlom uvedenie na vrstvy mejkapu by si tento ideál.

Ak chcete zistiť, ako to urobiť svojou detskou tváričkou make-up, pozrite sa na tento post!

Korektor

Po prvé, je potrebné, aby hydratujú svoju tvár. Požadovaný pleť má byť orosený ale matný. Takže dať svoj korektor na častiach tváre, ktoré vykazujú známky starnutia. Použiť korektor na škvrny, akné či opuchy pod tvárami. Blend korektor so zvyškom tváre.

Nadácie

Obvykle dal základ celého vášho tváre vo všetkých druhoch make-up. Ale nie v tomto jeden. Ak sa chcete vyhnúť cake vzhľad, takže dot svoj základ v oblasti tváre, ktoré to najviac potrebujú. Zmiešať ju pomocou prstov. V skutočnosti, to je lepšie použiť CC krém namiesto nadácie alebo BB krém. To vám pomôže zachytiť orosený vzhľad dieťaťa. Blend od stredu tváre smerom k vonkajšiemu okraju.

load...

Prášok

Teraz, keď máte základňu na svojom mieste, je na čase, aby ju utesniť s práškom. Prášok nielen pomáha dosiahnuť matný vzhľad, ale aj udržuje make-up na mieste. Ak si neželáte, aby tupá na odlesky základne s práškom, použiť prášok na vašej brade a hrany čela. Tým sa zabráni vaše vlasy prilepila na tvári.

Lícne kosti

Deti majú ružovkasté a levandule lícach, že bronzer alebo pravidelný červenať nemôže zachytiť. Avšak, levanduľa tónované červenať môže zachytiť jeho podstatu. Ak môžete nájsť levanduľový červenať, bodka prášok na lícne kosti. Teraz pomocou štetca, prelínanie rumenec vo rovnými ťahmi od stredu smerom k uchu. Je potrebné si uvedomiť, že rumenec by mal byť sotva tam. V opačnom prípade by ste vyzerať ako zadusil modrej dieťa.

Obočie

Musíte vedieť, že deti málokedy majú rovné, tenké obočie. Ale pre dieťa tvár make-up, tiež nechcú huňatý, rozstrapatené obočie. Takže tu je trik - ak máte tenké, dobre inklinoval obočie, použite maskaru na obočie, aby im natřást málo. Potom použite ceruzku rovnakej farby kresliť okolo hranicu obočia, aby to vyzeralo silnejšie. Ak už máte husté obočie, použite obočie hrebeň usporiadať svoje obočie v úhľadné tvare. Oblúk obočia v dieťa tvár make-up by nemal byť viac či menej rovné a nesmie byť príliš dlhá. Takže používať svoje nástroje, aby sa vaše obočie vyzerať čo najprirodzenejšie.

load...

Očné tiene

Nepoužívať žiadnu očné linky na dieťa tvár make-up, pretože deti málokedy majú hrubé riasy. Ale dať svoje unavené očné viečka výťah, môžete použiť očné tiene. Použite prírodné očné tiene, farbu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim farby pleti. Ružový lesk očné tiene dodáva anjelský dotyk na tvári. Je to pre viečka. Pre pod okom, len malé bodky hnedý očné tiene na vonkajšom okraji oka a zmesi. Na vnútornom okraji, malá škvrnka šampanského trblietok vyzerá pekne.

Detské Lips

Ak pravidelne hydratujú pery, bude len kabát Baby Lips robiť. Ale ak sa prebehnúť k tomuto hydratačný rutiny pravidelne, je potrebné najprv drhnúť šupinatá koža. Naneste ružový alebo oranžový odtieň pier na svojich vymývaného holých pery.

Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Ešte poznámka v priestore pod.

load...