Makeup

Ako sa vyhnúť Získať rúž na zuby

Ako sa vyhnúť Získať rúž na zuby

Budete tráviť všetok ten čas vybrať ten správny odtieň rúžu, dokončiť celý make-up a ísť na večierok. Bohužiaľ sa pozriete do zrkadla a zistíte, že vaša rúž bola odobratá krv na vašich zuboch. Nie je to skvelý pohľad! Tak, ako zabrániť rúž dostať na zuby? Nasledovať niekoľko jednoduchých krokov, aby sa zabránilo rúž katastrofu.

Ako udržať Lipstick Off zuby

 • Najjednoduchším spôsobom, ako urobiť, aby sa zabránilo rúžu na zuboch je sať na prst. Stačí vložiť prst do úst a pretiahneme. To bude mať všetky rúžu, ktorý je na vnútornej strane pery.
 • Ďalším spôsobom, ako zabrániť rúž faux pas je použiť pery vložku na vnútornej časti britu, pretože je menej ľahko prenášať.
 • Môžete použiť rúžu prenos odolné. Prichádzajú za prijateľné ceny a môžem sľúbiť, dopadajúce bez večer.

load...
 • Vymaž svoju rúž s hodvábneho papiera tým, že drží ju medzi pery a plácnutí pery. To pomáha udržať rúž z vašich zubov. Niektoré rúže obsahujú oleje, ktoré spôsobujú rúž šíriť. Blotting odstráni prebytočný olej.
 • Použitie prebytku rúž takisto prenáša na zuby. Rýchly spôsob, ako blot prebytočné rúž z úst, je použiť nejaký transparentný / priesvitný sypký prášok a škvrnu ju špongiou alebo kefou.

 • Použite slamy pri pití, pretože to zabraňuje rúž z prenosu na zuby.

 • Vyhnúť hryzenie pery. Nielen, že to vyzerá veľmi neatraktívne, ale hryzenie pery prenáša farby na zuby rovnako.

Teraz, keď viete, že rôzne spôsoby, ako zabrániť rúž dostať na zuby, tu je krok za krokom postup, ako správne aplikovať rúž, takže to nebude viesť k žiadnym trápnych situácií.

load...

Ako sa prihlásiť Lipstick riadnym spôsobom

Budete potrebovať

 • Balzam na pery / Lip kondicionér
 • Lip Scrub
 • Lip Pencil
 • Rúž
 • Lip Brush
 • Priesvitná / Tónované Powder

Krok 1: Naneste balzam na pery

Spustiť make-up by prepping vaše pery. Naneste balzam na pery / pery kondicionér, pretože to bude vaša pery vyzerať hladšia a jemnejšia. Môžete tiež použiť rtu peeling pred nanesením na balzam na pery pre non-lístkového efektu. Nechajte balzam na pery, aby zostali na dobrých päť až desať minút na to, aby sa vstrebáva do pery.

Krok 2: linkový vaše pery

Pokúste sa zápas odtiene pier ceruzkou a rúžom, pretože to vám pomôže mať silnejší základ pre aplikáciu rúžu. Ďalej zosilňuje farbu rúžu.

Začne sa uplatňovať od najvyššieho bodu provy Amor a načrtnúť vaše pery v nadväznosti na prirodzený tvar pier. Potom použite rovnaký Kontúrovacia ceruzka na pery a vyplní celý peru. To slúži ako základ pre rúžu a zabraňuje rozmazaniu.

Krok 3: Použitie Lipstick

Naneste rúž po celej vaše pery na pery kefkou. Môžete tiež priamo použiť rúž guľku pre aplikáciu. Ak máte pocit, že balzam aplikovaný skôr sa slicking off rúžu, platí trochu priesvitné alebo zafarbené sypký prášok celé vaše pery poskytovať dobrý povrch pre rúž. Potom spustite čisté, tenké pery štetcom po celej vaše pery, aby ju šíriť rovnomerne všade, dokonca aj na jemných liniek pier.

Krok 4: Suck na prst

Až budete hotoví nanášanie rúžu, jemne sať na prst, a ako si vytiahnuť prst, budete počuť praskavý zvuk. Táto technika odstraňuje prebytočnú rúž z vnútornej časti úst tým, že prenesie ho na prst.

To je, ako si udržať rúž z vašich zubov. Nebol to skvelý make-up trik? Žiadne ďalšie trápne chvíle, keď niekto poukazuje na to, rúže napustená zuby! Teraz, úsmev svoju cestu do sŕdc!

Už ste niekedy tvárou v tvár nepríjemné situácie, kedy ste boli chytení s rúžom na zuby? Ako sa bránite tento problém? Podeľte sa o svoje triky s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...