Makeup

Ako používať krémové základy?

Ako používať krémové základy?

Vo svete základov, sme z čoho vyberať. Tieto make-up základy sú k dispozícii v rôznych typov a textúr - kvapalina, prášok, smotana, a dokonca aj pena ,. Dobrý základ masky škvrny a opravuje nerovnomerný tón pleti.

Najlepšie časť o krémových základov je, že môžu byť použité vo veľmi krátkom čase. Ponúkajú lepšie pokrytie a sú non-chaotický a cestovanie priateľský. Ak pohodlie a pokrytie sú dostatočným dôvodom, možno je na čase zvážiť spínač.

Veci je potrebné použiť nadácia Cream

  1. Pokladový krém
  2. Foundation Brush / Makeup Sponge
  3. Hydratačný
  4. Primer

Ako sa prihlásiť nadácie krém?

Nasledujte tento krok za krokom procesu pre používanie krému nadácie.

load...

Krok 1: Čistenie, tónovacie a hydratačné

Čistá a svieža pleť zabezpečí, že budete mať k dispozícii čisté plátno pre začiatok, a dáva vám aj základňu. Vždy nasledovať čistenie, tónovanie a hydratačné rutina nábožensky. To je veľmi dôležité pre udržanie zdravej a vláčnu pokožku. Než začnete Krok 2 skontrolujte, či je dať medzeru vo výške 3 až 4 minúty po tomto postupe hydratačný, aby sa vstrebáva do pokožky.

Krok 2: Naneste na tvár Primer

Naneste na tvár náter, bez ohľadu na typ pleti. Primer slúži ako podklad pre make-up. To preklenie medzeru medzi make-up a starostlivosť o pleť. Ak chcete, aby make-up vydrží dlhšie, potom nie je tento krok preskočiť. Môžete použiť prsty alebo štetcom, použiť základný náter.

load...

Krok 3: Aplikujte nadáciu krém Použitie huba

Môžete použiť make-up špongiou alebo štetcom aplikovať nadácie krém. Ak používate špongiu, vložte produkt na penový materiál a aplikovať ju od stredu tváre, miešania ju von. Ťahy a techniky sú veľmi dôležité. Takže, či už DAB alebo pat základ do pokožky. Uistite sa, že ste ju miešať naozaj dobre a nepreháňajte to. Menej je vždy viac, tak platí vrstvu po vrstve, v závislosti na požadovanom krytie.

Krok 4: Kombinovanie Foundation krém Použitie kefa

Najlepším spôsobom, ako aplikovať krém nadácie je pomocou kefky. Spustenie aplikácie od stredu tváre, miešania ju smerom k lícne kosti, a potom na čelo. Tieto ťahy môžu byť buď v bodkovanie pohybu alebo kruhovým pohybom. Pre smotanovú nadácie, umelé vlákno duo kefka funguje najlepšie. Reálne Techniky a Sigma kefy sú dobré voľby.

Krok 5: Použiť sypký prášok

Naneste vrstvu sypkého prášku alebo priesvitného prášku dokončiť vzhľad.

Najlepšou voľbou pre Cream Foundation na tvár

  1. Kryolan Ultra HD krém Základom je jeden výrobok, mali by ste investovať do. To vám dáva plné pokrytie, a zanecháva vašu pleť svetlo.
  2. Studio Tech podľa MAC je ďalší krémový základ nadácie, ktorá pracuje skvele pre mastnú pleť. Dáva vám stredné až plné krytie, a poskytuje matný povrch. Dodáva sa spolu s nadáciou hubou.
  3. Bobbi Brown palicu nadácia poskytuje jedinečný, transparentná základňu, a tón pleti oprava pigmenty pre bezchybný, prirodzený vzhľad. Je to krémová a svetlo, ktoré robia aplikácie bez námahy a bezproblémové, a pomôže vám dosiahnuť svieži, hladký, a dokonca aj kožu. Je k dispozícii v 24 odtieňoch.
  4. Lakmat 9-5 bezchybný krém kompaktné je krém na prášok ciele vzorca. Je zmesou bez námahy a stiera nedokonalosti, takže vašu pokožku neuveriteľne matný po celý deň. To poskytuje plné pokrytie.
  5. MAC mineralizáciu SPF 15 nadácie vám stredné krytie a saténový povrch. Ľudia, ktorí majú suchú a citlivú pokožku sa môžu spoľahnúť na to.

Teraz, keď viete, ako použiť krém základ bezchybne, je čas pre vás to skúsiť. Pri nákupe základ krém, tam sú niektoré veci by ste mali mať na pamäti. Váš typ pleti, druh textúry a dokončiť dávate prednosť, a krytie požadovanej sú dôležité faktory, aby zvážila. Požiadať o pomoc od svojho maskérka a sledovať mantru, že sa snaží pred kúpou.

load...