Makeup

Ako používať Concealer Ako základ?

Ako používať Concealer Ako základ?

Založenie a Concealer sú základné položky Každá žena má make-up výbavy. Nadácia pomáha vyrovnať tón pleti, skryť drobné škvrny a dávajú tvári jasne zdvih, zatiaľ čo korektor je špeciálne navrhnutý tak, aby sa postarali o mladších oblastí oka k pokrytie tmavé kruhy pod očami, alebo škvrny, ktoré nadácia nemôže plne pokryť. Obaja majú rôzne účely, a teda sa líšia vo formulácii a pokrytie.

Základová sa môžu líšiť v rozsahu a formuláciách - to môže byť číra, nízka pokrytie, stredné alebo vysoké pokrytie a líšia sa vo formuláciách, ako je prášok, kvapalina alebo krém. Concealers sú zvyčajne creme alebo kvapalné a majú rôznu konzistenciu a účely. Obvykle concealers sú ťažšie ako základy, a preto im pokryť škvrny a škvrny ľahko. Tie strmé sú zvyčajne potrebné pre pod oblasťou očí, zatiaľ čo tie ťažšie sú vhodné pre zakrývanie tvrdé škvrny a škvŕn.

Neodporúčame používať korektor na všetkých častiach tváre, pretože sú zvyčajne ťažšie a jeho uplatnenie po celom tele, by jeden pohľad cake a neprirodzene. Ale ak si stále ešte chce, tu sú dva spôsoby, ako používať korektor a nadácie, aby si to pravé:

load...

Spôsoby, ako používať Concealer a nadácie

Spôsob 1:

Týmto spôsobom je dobré, ak nemáte veľa problémových oblastí na vašej tvári.

Ak máte všeobecne majú dobrú zdravú pokožku, s malými škvrnami a škvrny potom môžete preskočiť základy a stačí použiť korektor. Začať s čistú tvár a merajú sa plochy, ktoré musia byť skryté. Stačí použiť korektor na oblasti, ktoré máte pocit, potrebujeme pokrytie ako v očných partií, škvrny a škvrny. Blend je dobre av prípade potreby používať viac korektor. Potom top s dobrým nastavením prášok alebo kompaktný púder a je hotovo.

load...

Spôsob 2:

To je, keď budete chcieť väčšie pokrytie z korektor, než len zakryť škvrny a škvŕn. Ak nechcete mať základy, alebo len chcete použiť korektor, potom táto cesta bude fungovať. Prvé čistenie tváre z akéhokoľvek oleja alebo nečistôt. Pat vysušte tvár a uplatňovať dobrý heavy duty korektor na miestach, ktoré potrebujú väčšie pokrytie. Potom zmes v úplnej pokrytie korektor po celej tvári.

Naprostá pokrytie korektor je to, čo budeme používať na krytie kruhy pod očami a zafarbenie. Po aplikácii používať prášok, nastavenie pre nastavenie korektor. Samotná korektor bude fungovať ako stredne nadácie pokrytie. Ale ako concealers majú zvyčajne olej, môže byť ťažké používať, ak máte mastnú pleť. Dodržať niekoľko odsávacieho papiera v ruke, alebo použitie práškového oleja ovládanie nastaviť korektor.

Viac menej pre korektor, takže používať iba malé množstvo, ak je v priebehu aplikované, môže vás vyzerať cake. Ak nemáte dve concealers, stačí použiť naprostý pokrytie jeden pre celú tvár a použiť samostatne na škvrny.

Nemusíte sa už panike, ak ste opustili svoj základ doma !! Možno ste sa dostal jasnú predstavu o tom, ako aplikovať korektor a nadácie.

load...