Makeup

Ako používať červenú ako očný tieň

Ako používať červenú ako očný tieň

Ak spustíte make-up ako začiatočník, ste buď tak mladá, že vaši rodičia sú ochotní vám kúpiť všetky veci, ktoré chcete, alebo ste tak zdráhajú, že nechcete kupovať viac vecí. To je, keď teória multitasking prichádza na pomoc! Pokusu pomocou rúžu ako červenať, vaše očné linky ako váš bindi, váš očné linky ceruzky ako farebné rtu líniové, vaše korektor ako nahé rúžu, a samozrejme vaše červenať ako očné tiene.

Za použitia rovnakého výrobku na rôzne účely šetrí peniaze, a dokonca aj miesto, keď máte priestor pre veľmi malom množstve produktov vo svojej malej tašky pre make-up na cestách. Chystám sa vám ukázať, ako urobiť make-up očné pomocou červenať. Vzhľadom k tomu, sčervená majú dať len vzhľad ľahký prepláchnuť, to nie je tak pigmentovaná ako normálny očné tiene, takže budete musieť použiť dobrý priméru / korektor pod to, aby bolo živšie a zabrániť pokrčenia menej a trvajúca dlhšie , Musíte tiež dávať pozor pri výbere odtieňa červenať, ako to zvyčajne prichádza v odtieňoch ružovej a broskýň a niektoré odtiene pri použití ako očné tiene môže vás vyzerať bledý, alebo dokonca ako máte očnú infekciu.

Tu budem ukázať vám návod, ako používať červenať ako očné tiene. Postupujte podľa jednoduchých päť krokov na dosiahnutie tohto vzhľadu.

Čo je potrebné urobiť?

Krok 1

Začnite s dobre hydratovaná a skryté pod očami. To bude prvý krok v každom očný make-up, bez ohľadu na dennú dobu.

Krok 2

Druhá vec, ktorú bude vyplnenie obočie. Máte možnosti ceruzkou, prášku alebo vosk na trhu k dispozícii pre rovnaké. Môžete sa rozhodnúť pre vyplnenie obočie začiatku ako ja, alebo keď ste hotoví s vytvorením požadovaného vzhľadu očí.

load...

Krok 3

Sponzorované

Kefa na vlasy obočie je nastavené v správnom tvare.

Krok 4

Dot nejakú očný make-up základňu na očných viečkach a potom zmiešať. Tento krok je dôležitý najmä pre ľudí, ktorí majú olejové viečka. Bez ohľadu na to, ako krásne oko make-up je bez náteru alebo bázou, olej z viečok bude to všetko zničiť.

load...

Krok 5

Prvý odtieň červenať, že mám je broskyňový jedno svetlo. To je dobrý odtieň, ktoré majú byť používané po celom viečku. Tým sa okamžite rozžiari váš očné okolie a bude celú tvár vyzerať jasný a nahor. To červenať sa od Avon Stačí Pretty rozsahu.

Krok 6

Môžete zabaliť ho štetcom dodávané s červenať alebo svojej pravidelnej očný make-up štetce. Radšej neskôr. Poklepal prášku je oveľa jednoduchšie s shader štetcom v porovnaní s červenať kefou.

Krok 7

To je, ako to vyzerá na očiach-docela ľahké, ale skvelé pre denné nosenie.

Krok 8

Teraz, pričom druhý červenať odtieň, čo je viac o ružové s trochou broskýň podtextom, zmiesť do zásuvky oblasti. Tento krok dáva viac definovaný vzhľad vašich očí. Rumenec používa Maybelline Cheeky Glow v tieni Fresh Coral.

Krok 9

Môžete vidieť, že oči sú už hľadá čerstvejšie ako predtým!

Krok 10

Je na čase, aby naneste tenkú očné linky. Gélové očné tiene sú vynesie najlepšie, pokiaľ ide o výdrž a pigmentáciu. Ten som tu pomocou od Maybelline.

Krok 11

Predĺžte si očné linky kefu hore a von, aby bolo dosiahnuté dokonalého okrídlené vzhľad. Páči sa mi linku byť štíhla, keď je okrídlený. Že mi vyhovuje lepšie. Ak máte s kapucňou oči, bude silný okrídlený očné linky vyzerať lepšie.

Krok 12

Sme hotoví s očné linky tu.

Krok 13

Linka tesný vaša voda linka s tmavým čiernym Kajal. Ja používam Loreal je Kajal MAGIQUE.

Krok 14

Oblúčik vaše riasy a naneste maskaru, aby sa vaše oči vyzerajú široko a nahor. Keďže sa jedná o denné vzhľad, nemusíte používať ďalšie predĺženie alebo zväčšujúcich objem riasenku. Práve som tu krútil svoje riasy, bez toho aby potiahnutý riasenky.

A to je hotový vzhľad!

Jednoduché, nie? Len dva rôzne odtiene sa červená a ste pripravení s pôsobivým denný očný make-up vzhľad. Nabudúce budete cestovať, sa stal šikovný maskérka a vyzerať skvele, bez toho, aby niesol celý make-up police spolu.

Až nabudúce, starať!

Aký make-up produkty, ktoré nosíte so sebou na cestách? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...