Makeup

Ako použiť falošné riasy - Jednoduché tipy

Ako použiť falošné riasy - Jednoduché tipy

Falošné riasy môžu byť docela zastrašujúce.

Spomínam si, keď som prvýkrát začal dostávať do make-up, som si pomyslel:, Ja nikdy nebude môcť použiť falošné riasy '. Môžete sa staviť, že som sa mýlil. Stále ich nevyužívate pravidelne, ale istý som si osvojil umenie ich aplikácií ako profesionál - a budete taky! Čoskoro zistíte, že nie je potrebné stráviť hodinu na použitie falošné riasy. Tu je niekoľko jednoduchých tipov a trikov, ktoré umožnia tento proces oveľa jednoduchšie a nikto odhadnúť, že nie sú skutočné! (žmurk žmurk!)

Dôležité body mať na pamäti pri nákupe Falsies

 • Začiatočníci by mali rozhodnúť pre úplné pás obořit namiesto jednotlivých rias, pretože sú ľahšie opraviť.
 • Pre dnešný lekcii sme použili plnú pásu riasu od UROPARIS, ktorý ponúka rôzne veľkosti a tvary rias. Je úplne bezpečné používať, a to aj na dennej báze.
 • Vyberte si riasy v závislosti od tvaru očí.
 • Niektoré z ďalších značiek, môžete zvážiť, sú Ardell riasami a Huda BEAUTY rias.

Ako sa prihlásiť umelé riasy?

Než bude diskutovať o použití umelé riasy, povedzme raz skontrolovať zoznam vecí potrebných použiť umelé riasy.

load...

Veci treba použiť umelé riasy

 • Pair Of falošné riasy
 • Nožnice
 • Lepidlo
 • Pinzeta / Lash aplikátor
 • Eye Lash Curler
 • Očné linky a riasenka

Ako dať na umelé riasy?

Tu je krok za krokom Spôsob nanášania falošné riasy.

Krok 1: Bezpečne vytiahnite falošné riasy z puzdra

Najdôležitejším krokom je bezpečne vytiahnuť falošné riasy od prípadu. Nevediac správnu techniku ​​vytiahnuť riasy môžu pokaziť ich tvar. Umiestnite dva prsty na riasy a jemne ju vytiahnite zatiahnutím nadol od stredu prvej a potom zo strán. Týmto spôsobom nebudete musieť starať o tvar dostať skreslený.

load...

Krok 2: dostať, že krivka

Až budete hotoví vytiahnutím riasy, točiť / krivky oboch koncov dĺžky rias tvoria krivku, ako je znázornené na obrázku. Tým by sa tvar riasy, aby sa vošli na očiach dokonale.

Krok 3: Zmerajte a čalúnenie vaše riasy

Je to vždy dobrý nápad, aby meranie a čalúnenie vaše riasy pred ich uvádzanie na. Vezmite riasy, a položte ich na vašej línii rias a zmerať. To vám pomôže určiť, či sa zmestí tvar očí alebo či sa jedná o niečo dlhší alebo väčšia pre vás. Akonáhle budete poznať svoje presné meranie, vziať nožnice a čalúnenia riasy od vonkajšieho rohu.

Krok 4: aplikovať lepidlo

Jemne spustiť falošný riasa vonkajšie pás lem pozdĺž lepidlo na prilepenie lepidlom dokonale s riasami. Lepidlo sa musí dostať dokonale potiahnuté pozdĺž celej nepravdivé rias pásu; si môžete dať malý prebytok na začiatku a na konci pásky, pretože to miesto, potrebuje mať riasy neporušený. Potom podržte rias prúžok a jemne fúkať sušiť lepidle trochu pred použitím ho na očných viečkach. Odporúčam držať riasy aspoň po dobu 20 sekúnd na lepidlo aktivovať. Potom, budú dobre držať očné viečka.

Krok 5: Oprava rias na viečku

Teraz opatrne umiestnite rias prúžok na viečka. Umiestnite ju čo najbližšie k svojim fyzickým rias ako je to možné. Umiestnite falošné riasy v strede svojej prirodzenej riasy prvý, potom použite pinzetu do polohy a pripevnite ju dokonale.

Krok 6: Secure rias pomocou pinzety

Je dôležité, aby sa ubezpečil, že ste zabezpečiť riasy pomocou pinzety pred ďalej. Pomocou druhej strane klieští, ako je znázornené na obrázku a stlačte tlačidlo na línie rias. To by pomohlo dať bič na mieste a zabezpečiť, aby bol zaistený.

Krok 7: Pinch A Curl riasy

Až budete hotoví, ktorým riasy, štipka svoje vlastné riasy a falošné riasy spolu s prstami. To je, aby sa ubezpečil, že falošné riasy dostať sa spojil s vlastnou riasy. Použitím riasa natáčky, stočiť ako skutočné a falošné riasy, aby im výťah.

Na dokončenie vzhľad, aplikovať očné linky na hornej línie rias, ak boli falošné riasy boli použité tak, ako by to urobiť riasy vyzerať prirodzenejšie a pokryť umelým pás linku. A konečne platí riasenku pre viac pôsobivých vzhľad.

Konečný vzhľad po použití umelých rias

Voila! Rias, teraz vyzerajú dramatické!

Rýchle tipy na aplikáciu falošné riasy

 1. Znížiť svoje riasy do troch polovíc ak ste zisťujú, že je ťažké, aby na celom páse naraz.
 2. Môžete použiť falošné riasy po dobu asi 5-6 krát, ale zaistiť, že si vyčistiť dôkladne olejovej / vodnej báze odlíčenie a udržiavať ju späť správne rias prípadu.
 3. Vyhnúť sa použitie príliš veľkého množstva lepidla - štart s použitím menej lepidla, postaviť ju na v prípade potreby.

Ako odstrániť Fake riasy?

Odstránením falošné predlžovanie rias je vlastne celkom jednoduché. Uistite sa, že máte stabilné a čisté ruky. Neponáhľajte. Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie a udržať pevnú ruku.

 • Naneste detský olej na dosah ruky a vmasírujte na riasy, až lepidlo zmäkne až na rozšírenie.
 • Namočte vatový tampón do očí na odlíčenie a pohladiť ho na vašich rias.
 • Teraz čakať na chvíľu a opatrne vytiahnite z rias, až sa pás je zadarmo. To by malo prísť off ľahko.

Vidieť? Nie je to tak ťažké, že? Všetko, čo to potrebuje, je trochu trpezlivosti a praxe, a som si istý, že časom budete stáť celkom profesionál. Takže, choďte do toho a bat ty flutter riasy! Skúste to a dajte nám vedieť všetko o tom v poznámkach nižšie.

Často kladené otázky

Ako sa prihlásiť umelé riasy bez lepidla? Čo môžem použiť namiesto riasa lepidla?

Budete potrebovať nejaký druh lepidla, aby sa ubezpečil, že sa riasy môžu byť prilepené na. Avšak, ak nechcete používať lepidlo, môžete sa rozhodnúť pre lepiace rias. Tieto druhy rias už majú lepkavé konce, takže môžete priamo umiestniť na vrchole svojej prirodzenej riasy.

Ako zistiť, či je lepidlo suché?

Po nanesení lepidla, bude to javí ako biele. Ak budete čakať na chvíľu, uvidíte, že sa pomaly stáva transparentný, a to bude cítiť lepkavé, keď sa ho dotknúť. Akonáhle sa to stane, je lepidlo dostatočne suchá a vaše riasy môžu byť použité.

Môžete používať bežné lepidlo na falošné riasy?

Dôrazne sa odporúča použiť len lepidlo, ktorá prichádza s falošnými riasami a nie akýmkoľvek pravidelným lepidlom.

Ako dlho falošné riasy svietiť?

To záleží čisto na druhu činnosti robíte! Ak nie je nič športové tým, že zvyčajne zostávajú na dobrých. 8 - 9 hodín </ p>

Bude falošné riasy k poškodeniu svoje prirodzené riasy?

Nie, nebudú poškodenia svoje prirodzené riasy.

Je bezpečné používať umelé riasy každý deň?

Áno, je to bezpečné za predpokladu, že ste úplne odstrániť lepidlo. Avšak, je dobré dať si pauzu niekedy! Vaše prirodzené riasy sú nádherné!

Môžem znova použiť rovnaké falošné riasy znova a znova?

Áno, to je úplne v poriadku. Avšak, v prípade, že lepidlo nahromadenie je príliš veľa a vy ste mali riasy príliš dlho, je čas kúpiť nový pár. </ P>

Bude falošné riasy, na chvíľu som v posteli?

Nerobte to! pred spaním vždy odstráňte make-up.

Ako čistiť umelé riasy bez odlíčenie?

Dôrazne sa odporúča použiť odstraňovač make-up vyčistiť vaše riasy.

Mám dať riasenku pred uvedením na falošné riasy?

To je len na vás, ale môžem požiadať svoju riasenku pred robiť.

Ešte falošné riasy spôsobiť styes?

Áno, tam sú šance na to deje. Ak nemáte správne odstrániť lepidlo sa stickysubstance môže priťahovať baktérie a spôsobiť infekciu alebo styes.

Aké sú vedľajšie účinky nasadenie umelé riasy?

Ako už bolo spomenuté predtým, lepidlo môže zachytávať častice a spôsobiť infekcie, pokiaľ nie je riadne odstránená, takže uistite sa, že úplne odstrániť lepidlo.

load...