Makeup

Ako perfektne aplikovať rúž

Ako perfektne aplikovať rúž

Je to už desaťročia, pretože rúž bol najviac populárne forma make-up. To je skutočne jedným z najdôležitejších módnych doplnkov, ktoré väčšina žien jednoducho nemôže obísť. Som si istý, dámy bude súhlasiť, že je to "ísť na to" make-up pre mnoho z nás, keď sme rýchlo chcieť vytiahnuť náš vzhľad spolu. Ako populárny príslovie - "Dajte žene tú správnu rúž a ona môže dobyť svet".

Ale keď povedal, dovoľte mi povedať, že nie každý vie, ako správne aplikovať rúž. Je to umenie. Ak ste jedným z tých, snaží sa zvládnuť umenie nanášanie farby na pery, tu je pomoc. Máme niekoľko hack pre vás použiť rúž dokonale ak ste niekedy zistil, že je blednutiu, akonáhle ho aplikovať, alebo sa zdesil, keď ste zistil, že je krvácanie na vonkajšej strane úst a na zuby. Znie povedome?

Pomôžeme vám sa s týmito jednoduchými spôsobmi, ktoré budú používať rúž dokonale!

Ako sa prihlásiť Lipstick Dokonale ako profesionáli

Na dosiahnutie dokonalej pút a aby sa ubezpečil, že zostane je nutné dodržiavať tieto jednoduché návody a tipy na tom glam vzhľad, ktorý trvá celý deň.

load...

Začnime s tým, čo potrebujeme:

 1. Výživný balzam na pery / pery kondicionér
 2. Ret líniové
 3. Korektor
 4. Kompaktné púdre
 5. Vaša obľúbená rúž

A teraz sme sa ponoriť priamo do výukového programu.

Metóda 1: Pravidelné krok za krokom Výučbová sa prihlásiť Lipstick

Krok 1: Pripravte vaše pery

To je v prvom rade krokom a nemôžem zdôrazniť, na to nestačí - Prepping je kľúč! Tie nechceš byť chodí s vysušené a popraskané pery. Olúpať s mäkkým, vlhkým kefka na zuby a hydratuje pôsobením výživný balzam na pery, aby sa tie pery je mäkká, pružná a zdravo vyzerajúce. Môžete použiť základný náter na pery po, aby sa farba zostať na dlhšiu dobu a zamedzenie jej krvácanie.

load...

Krok 2: Použitie základňu

Ak sa obávate o akúkoľvek zmenu farby alebo nerovnom Lipton, to je veľmi dôležité pre vaše rúž mať základňu držať sa. To je zabezpečiť, aby vaše rúž nepotopí do vašich pier. Vyberte si korektor odtieň, ktorý zodpovedá vášmu rúž a škvrnu trochu na plochým štetcom alebo malé našuchorený kefu. Použiť nejaký kompaktný cez to zapečatiť základňu. Pomáha tiež svoju rúž, aby zostali na dlhšiu dobu.

Poznámka: MAC Prep + predseda Základňa je skvelá voľba a je tiež odporúča profesionálny vizážisti.

Krok 3: Použitie Lip Liner

Ak chcete definovať svoje prirodzené línii pery a aby sa zabránilo váš rúž dostať chaotický, použite dobrý Kontúrovacia ceruzka na pery pre definovanie, zmena a zdokonaliť kontúry pier. Týmto spôsobom dosiahnete viac definovaných, presnejšie a leštený vzhľad.

Vysledovať cez svoje prirodzené pery čiaru z jedného rohu do druhého vložkou, ktorá komplimenty vašej pleti, aby sa zabránilo prelínanie (to niekedy závisí na zodpovedajúce ju s rúžom sa rozhodnete nosiť). Aby luk Amor je výraznejší, vytvoriť, X 'tvar na svojom hornej pere, tesne pod prove Amor.

Nebojte sa, ak linky na vnútornej strane sú trochu nedokonalé, pretože rúž ich bude týkať rovnako - ale to je vonkajšie linky, na ktorých záleží.

Poznámka: Použite vložku, ktorá má stredne jemnú štruktúru pre jednoduchšie použitie. Moc sa mi páči na Lakmat 9 až 5 Lip Liners, ktoré prichádzajú v rôznych krásnych odtieňoch.

Krok 4: Použiť Lipstick

Po dokončení všetkých vyššie uvedených krokov a vyberte si rúžu, vziať nejaký prípravok na pery kefkou a aplikovať ju rovnomerne po celej vaše pery. Nenechajte si ujsť vnútorné rohy. Uistite sa, že to platí v rohoch svojich vyložených pier. Go kabát kabát a zintenzívniť farbu, ako je libo. Zvyčajne, jeden dobrý náter kvalitné rúžu bude stačiť.

Poznámka: Ak máte suché pery, pravdepodobne nebudete chcieť používať matné rúže, pretože majú tendenciu vyschnúť vaše pery ešte viac. Pozrite sa na hydratačné rúže, ktoré tiež stav vašich pier.

Ak sú vaše pery sú na užšou stranou, vyhnúť sa používaniu veľmi tmavej farby, pretože majú tendenciu, aby sa vaše pery vyzerajú menšie.

Krok 5: Pridanie definícia

Pomocou malého korektor červenať a pracovať na svojich okrajoch k náprave tvar pier. To je voliteľné, ale ak chcete, aby vaše pery tú Putami vzhľad, môžete pridať jemný náznak lesk na pery.

Teraz, keď máte základnú predstavu o prepping vaše pery a používanie rúžu dokonale, poďme pokryť niekoľko ďalších základných myšlienok, ktoré môžete využívať.

Metóda 2: Ako sa prihlásiť Lipstick Bez Lip Liner

V prípade, že nemáte lesky na make-up box, netrápte sa, pretože existuje tajomstvo používanie rúžu dokonale, bez použitia vložky.

Krok 1: Prstom

Trieť svoj prstenník do farby na pery podľa vášho výberu a stlačte toto prstom priamo na pery pohybujúce sa pozdĺž prirodzenej línii pier. Týmto spôsobom je možné dosiahnuť presnosť bez vložky.

Krok 2: dokončiť vzhľad

Pre interiéry svojich pier, zakončiť nanesením farby a to buď priamo z rúžu trubice alebo pomocou pery kefa.

Nebolo to tak jednoduché? Tento trik tiež príde vhod, keď ste v zhone!

Poďme sa pozrieť na niektoré ďalšie jednoduchých trikov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť rúž, ktorá je tak na mieste.

Metóda 3: Ako sa prihlásiť Lipstick na tmavom Lips

Ak máte tmavé, pigmentované alebo sfarbené pery, s niekoľkých jednoduchých udělátek, stále sa môžete dobyť svoju farbu na pery. Nenechajte sa vyhýbať svetlých farbách alebo číre ružovej, pretože tieto triky fungujú, ak ste práve dať do nejaké úsilie.

Krok 1: Conceal

Kľúčom je tu k neutralizácii pigmentovaných pier pomocou korektor, ktorý presne zodpovedá vašej pleti. Tam, kde je tma, tam je vždy korektor, takže to nie je divné použiť jednu pre vaše pery. Budete sa diviť, na rozdiel to robí.

Krok 2: pridať nejaké extra pokrytie 

Keď trochu korektor nebol veľa pomáhať, môžete bodka trochu viac prípravku na pery, až sa dosiahne požadovaný účinok.

Krok 3: Riadok pery 

Použite Kontúrovacia ceruzka na pery, ktorý ide s farbou rúžu a opatrne linku svoje prirodzené línii pery robiť kríž alebo, X 'vpravo pod prednou časťou Amor je zlepšiť tvar pier.

Krok 4: Vrstva rúžu na 

Naneste rúž vo vrstvách v prípade potreby. Použite nelesklý vzorec pre lepšie výsledky. Tiež tí, majú oveľa väčšiu výdrž ako smotanovej alebo lesklé rúžu.

Teraz môžete nosiť akúkoľvek farbu, ktorú chcete!

To nie je všetko, máme niekoľko ďalších hack pre krás, ktorých pery sú na menšie strany.

Metóda 4: Ako sa prihlásiť Lipstick na malé pery 

Ak ste niekoho, kto chce dosiahnuť plnší vzhľad s pomocou trochu rúžu, čítajte ďalej.

Existuje toľko skvelých make-up skratiek, ktoré možno udeliť vaše priania.

Poznámka: K dispozícii sú tiež produkty na trhu pre peru posilnenie a našpúlené pery, ako plumpers ktorý dočasne dať vaše pery plnšie vzhľad.

Krok 1: Peeling 

Dalo by sa použiť výživný pery kroviny alebo prírodný cukor peeling pre exfoliácia. Jemne masírujte peeling na pery v pomalých krúživými pohybmi.

Krok 2: Prime 

Použite základný náter pre ešte základňu a zvýšiť životnosť vašej rúžu.

Krok 3: Riadok 

Použite Kontúrovacia ceruzka na pery, ktorý zodpovedá vašej rúžu farby. Upustiť od používania veľmi tmavej farby, pretože to bude len vyzerať vaše pery ešte menšie.

Krok 4: Zvýraznenie

Potom, čo ste použili svoju rúž, uistite sa, že ste zvýrazniť. Rovnako ako to, čo robí zvýraznenie na vašej tvári vytvorením rozmerov, zvýraznenie je vaše pery plnšie objaví.

Za pridanú dotyk, použiť nejaký lesk na pery cez svoju farbu na pery. Lesk na pery, je dar z nebies pre malé a tenké pery.

Dôležité tipy a opatrenia určené Kým používanie rúžu 

Jedná sa o niekoľko ďalších tipov a trikov, ktoré môžete mať na pamäti, ak ste rúž nadšenec.

 • Nikdy nepoužívajte tmavý vložku s svetlého odtieňa rúžu - to zničí celý svoj vzhľad.
 • Vždy zmäkčenie línií vytvorených na rtu líniové miešaním je riadne buď pomocou prstov alebo Q-hrot.
 • Dostať sa pochopiť vaše pery a tiež to, čo prostriedky pracovať pre vás najlepšie, pretože to sa líši od človeka k človeku.
 • Vždy blot za použitia tkaniva k odstráneniu nadbytkov produktu a to aj mimo textúry.
 • Ak chcete lesklý rúž do matným povrchom, prachom na nejakom priesvitný sypký prášok na pery a nechajte odpočinúť niekoľko sekúnd. DAB je s plochým alebo našuchorené kefou dokonca aj prášku von.
 • Pri nanášaní rúžu sa štetcom, pomocou uhlovej kefu. To pomáha pri poskytovaní viacerých definovaný pohľad.
 • Ak chcete sledovať trend pastel na pery a nechcú vysoliť žiadne ďalšie peniaze na ich nákup, môžete si vytvoriť svoj vlastný pastelové farby (DIY). Použite bielu ceruzku celé pery a pat niektorý z vašej obľúbenej farby na pery na pery. Nech sa páči!
 • Aby sa dosiahlo plnšie vyzerajúce pery, naneste krém na báze zvýrazňovač na Amorových lúk.
 • Vždy sa uistite, že máte žiadne stopy rúžu na zuboch, pretože to má tendenciu sa stane, keď budete nosiť krémovú, prenositeľné rúž.
 • Nikdy nepoužívajte prejdenej výrobky na pery, pretože môžu spôsobiť alergické reakcie a iné zdravotné problémy.
 • Vyhnúť sa skúša testera rúžov ​​v obchodoch, ako to bolo na mnohých úst, a to môže byť dôvodom pre šírenie infekcií.
 • Nikdy platiť rúžu na popraskané pery, bude akcentovať len všetky trhliny a čiary.

Teraz, keď sme prebrali aplikačného Poďme sa baviť o tom, ako odstrániť svoju rúž na konci dňa. Je veľmi dôležité, aby vzlietnuť každý smietka make-up, než pôjdete spať zachovať wellness vašej pokožky. Okrem toho, je to dobrý pocit mať mäkké a zdravé pery, že?

Ako odstrániť rúž?

Existuje niekoľko spôsobov, ako odstrániť rúž. V ideálnom prípade môžete použiť odstraňovač make-up, ktorý nájdete v hojnosti na trhu. Osobne preferujem NEUTROGENA svoje oči a pery make-up odstraňovač, ako to robí svoju prácu efektívne, ale jemne a produkty Neutrogena sú veľmi spoľahlivé.

Musíme byť jemní perách, a pri odstraňovaní rúž, musíme vždy zabezpečiť, že nebudeme poškodiť alebo vyschnúť naše pút v tomto procese.

Metóda 1: Použiť vazelína vazelína

Len DAB trochu vazelíny na pery, rovnako ako akýkoľvek balzam na pery, nechajte ho sedieť po dobu dvoch minút. Použite mokré stieranie alebo vatový tampón, aby zotrel rúž. Toto funguje aj pre tekuté kamienkov!

Metóda 2: Použitie kokosový olej / Olivový olej

Slather na nejakom kokosového oleja na pery, ktorý je výživný a tiež jedným z najprirodzenejších make-up odstránenie agentov vonku. S pomocou vatový tampón, utrite výrobok na perách.

Metóda 3: Lotion

Ak máte k dispozícii nič iné, môžete skúsiť použiť niektoré z tváre krém alebo telové mlieko a jemne vmasírujte do tvojich pier. Potom, čo ho nechal sedieť na pár minút, môžete ho utrieť tampónom.

To je všetko, čo sa ovládať umenie nosenie a odstraňovanie rúž. Dúfame, že ste si urobil mentálnu poznámky o niektorých z týchto starých trikov a hack pre budúci čas, kedy chcete, aby sa obliekli svoju pút. Daj tieto tipy strelu a napíšte nám o svojich skúsenostiach alebo otázky v komentároch nižšie.

load...